לא יודע אם זה יעניין מישו - אבל

Yuvalenko

New member
לא יודע אם זה יעניין מישו - אבל

הרגע קמתי מחלום מאוד מוזר. על טל פרימן... תמצית החלום כדלקמן (למי שמעוניין) : הייתי מחוץ לבית שלי, עם חבר שלי איציק, ואח שלי נדב, והייתה שכנה שגרה מולי, מבוגרת שהבת שלה הקטנה התרוצצה לי בין הרגליים כל הזמן, לא זוכר למה... ואז אח שלי הלך הביתה, ושמעתי אותו מבחוץ שהוא מתכתב באייסיקיו (שמעתי "או או") והחלטתי שאין לי מה לעשות בחוץ והתקדמתי לעבר הבית, איך שאני נכנס בשער של הבית, מי עומד ליד הבית שלי עם תיק גדול מנסה לתפוס טרמפים? נכון. טל פרידמן. :) הוא רואה אותי, כמובן מזהה אותי ישר, לוחץ לי יד ואומר "מה נשמע?", אני מגיב "בסדר! מה אתה עושה כאן???" הוא התחמק באלגנטיות כמובן, אבל אמר שהוא תופס טרמפים הביתה... והתחלנו לדבר על כל מיני דברים, כמו הקריירה שלו, מתי הוא יופיע בטלויזיה שוב. הוא אמר שהוא לא יופיע ב5 חודשים הקרובים, ושהוא מזמין אותי ואת שני לצילומים הבאים שהוא יהיה בהם, בעוד 5 חודשים בערך. בזמן שאנחנו מדברים, מישו מהשכונה זיהה אותו ובא להגיד שלום, קצת ניג'ס כזה, אז טל עשה בשבילו איזה חיקוי, או קטע מהחלומות, לא זוכר בדיוק. אחרי שנפנפנו אותו, חזרנו לדבר, ממש כאילו אנחנו חברים משכבר הימים... ואז באנו להיפרד ולהגיד שלום, אני בא ללחוץ לו ת'יד, והוא בא ונותן לי נשיקה בלחי, כמו בחורה! אני, קצת המום, אומר לו :"מה, אתה בחורה?" והוא הגיב שוב באיזו בדיחה שלא זכורה לי לצערי... ואז אמרתי לו שאם הוא רוצה לתפוס טרמפ מהר, כדאי לו לעלות למעלה לכביש הראשי, שם יש יותר תנועה לכיוון ת"א, כנראה שבחלום הנחתי שהוא צריך להגיע לת"א.. אז הוא גילה לי שהוא בעצם מחכה לחברה שלו שתיקח אותו! אז שוב באתי להיפרד ממנו, והוא... מחבק אותי. ולא עוזב. כמו שאמרתי - ממש חברים טובים. אחרי זה הלכתי ועליתי הביתה, ו.. קמתי.

BarB3

New member
טחחחח אשכרה!

או שבעצם עליי להציע לך להצטרף למועדון עושי הכל (ואני מתכוונת הכ-ל.. אם אתם מבינים למה אני מתכוונת...) לפגוש את טל פרידמן? אני בטוחה שתשתלב

Yuvalenko

New member
זהו? זה מה שאתם מסוגלים להגיד??

אני ציפיתי לירידות רציניות! ברמה איכותית! כמו שרק גדולי הפורום (אהממ.. פולי... אהממ..) יודעים לעשות! נו? מישו אחר אולי?...

greeneye

New member
זה חלום יותר אובססיבי ומוזר מהחלומו

ת שלי. יש לי מליונים. רק יותר...נורמאלים? כמו...שמצלמים את החטא ועונשו אצלי בבית, בחדר-משפחה (חדר מחשב..) והבנתי שאני בחלום רק כי הייתי מתמודדת, ונזכרתי שזה רק מגיל 20 ומעלה או משהו כזה...

greeneye

New member
אגב, חלמתי היום על האקדמיה לצחוק,

שהם באים לבצפר שלנו לדבר איתנו על קומדיה או משהו. ואז לתאומים היה זקן, והבאתי להם סכיני גילוח מתנה, ואמרתי להם שיותר יפה להם בלי זקן. ואז חתכתי בטעות קצת מהשיערות של מיכל שניר עם הסכין. ו...חלום מוזר... ואז דיברתי איתם שם, התגנבתי לאולם ספורט כשכל הכיתות כבר יצאו. וטירן יצא לעשן (הא?!) לוידעת. חלום הזוי.

kfm

New member
פאק יובלללללללללל!!!!!!!!!!!!!!!!

לא יכולת לצרף גמותי לחלום שלך?!?!?!??!!? יאיי....אני גם חולמת עליהם הרבה, וחלומות מוזרים.. אבל איזה חלום!! אני דורשת שבפעם הבאה תצרף אותי גם.

bubaale

New member
גם אני לא...../images/Emo80.gif

אבל אני חולמת שאני ולהקת אבבא הופכים לעורבים ועפים מעל שדה פרחים מזמרים- ככה שאני באמת לא דוגמא.

lishhhh

New member
אחותי חלמה

שהיא מיכל שניר, והם עושים תחרות בישולים בלופט, והיא מכינה סלט ירקות עם רוטב והחסה היתה מקולקלת או משו כזה. אני חלמתי פעמיים שלאיל יש שיער ארוך.
לא מתאים לו.

greeneye

New member
גם ת יכולה להיות מפחידה,

כשאומרים לידך את המילה "קיציס". זה נחשב למילה?

למעלה