לא יודעת להתמודד

מספיק עם הזלזול במחקר סטטיסטי!

סקירה קצרה ולא מחייבת: http://www2.warwick.ac.uk/fac/soc/economics/staff/faculty/oswald/marriageaccountancyjan2002.pdf וסקירה קצת יותר ארוכה: http://www2.warwick.ac.uk/fac/soc/economics/staff/faculty/oswald/healthlong2005.pdf

korpiklaani

New member
יש לך שמץ של מושג

כמה מחקרים כאלה ואחרים יש וכמה סתירות יש בנהם? אל תדבר כחוקר ! וחוץ מזה מה הקשר לכאן בכלל?

Limbonic Art

New member
יאאייי איך אני אוהבת את האנשים

שקופצים כאן- על כל שטות שנראה להם מתאים לידעתך "מחקרים מהירח" נכתב כי היו כאן מלא תגובות מלפני זה על שטויות שנמחקו, ההבדל שאתה לא קראת את מה שנכתב כאן וטוב שכך חוץ מזה , הפורום כאן לא בנושא "מחקרים" ואתה לא חוקר מוסמך בכדי לעתיק או לקשר דברים ולומר עד כמה זה נכון או לא בכל דבר יש אמת- השאלה למה זה קשור ולגבי מי זה נכון... גם מחקר נעשה בעיקבות מכלול דברים ומסקנות פסיכולוגיה ומחקר זה לא 1+1= 2 אז מעכשיו סגרו את העיניין- כי כאן, במילא, אין נשואים- כך שזה לא רלוונטי!

את מבלגנת!

ראשית, ברור שכבר קיבלתם כאן מיני תגובות מפקפקות או לא אוהדות שגרמו לחלקכם להכין מראש מיני הגנות של דחיה. עם זאת, אי-אפשר לבטל טענות שמושמעות כאן, רק מתוך המימד האמוציונלי. איני יודע מי הוא "שש פלוס", אבל הוא הביא בשרשור הזה טענה שלדעתו היא רלוונטית ולמעשה גם מבוססת מחקרית. על המחקר המקיף בנושא קשה לחלוק, על הרלוונטיות ניתן (כתבתי כבר שאיני יודע על מחקרים דומים שהתייחסו במפורש לאפשרות של א-סקסואליות, שבעצמה טעונה מחקר, ולכן הרלוונטיות של טענתו לפורום הזה בטלה). שנית, אינך יודעת מה ומי אני. גם לו ידעת, אין זה רלוונטי להבאת הפניות, וודאי כשהן תומכות בדברי ומציגות תימוכין מקיפים כשלעצמן (הווה אומר, שאינן מובאות ממקורות שהם בהכרח מוטים). ולסיום, כדי להמנע מתת-שרשורים כאלה, עדיף להיות ענייניים. "מחקרים מהירח" מזלזל ולא מסביר, "פסיכולוגיה בגרוש" מזלזל ומתעלם, ואת מבלגנת כל מיני נושאים
. אפשר לומר "זה לא רלוונטי כי המחקר לא פרטני מספיק" (בהנחה שאכן כך), או "זה לא רלוונטי כי היא ממילא לא רוצה להיות לבד" וכן "אתה לא עוזר לה", וכמובן "היא תוכל להתחתן, זו לא השאלה". יש מבחר ביטויים ענייניים. ערב נעים ובהצלחה לשואלת, אם תגיע בקריאת השרשור עד כאן.

Limbonic Art

New member
בסדר חכמולוג

זו שהתחילה את השרשור בכלל דיברה על נישואין? מה הקשר? אתה ושש פלוס הפדופיל -עם המחקרים שמגלים את אמריקה, יכולים לפרסמם במקום אחר - רלוונטי יותר

אל תחזרי על שאלות שכבר נענו.

ואנא, אל תנסי לקטלג אותי אי שם היכן שעלולים להשתמע דברים שלא במקום. הגבתי בצורה תמציתית לסוגיה ממוקדת מאוד (אגב, אליה הגעתי מהתייחסות בפורום אחר), ולא הרחבתי אלא כשהשתמע בוז מתגובות להודעתי. לו היחס היה נאה יותר, והאמיני שאני אדם נחמד, תת השרשור הזה לא היה מתפתח. לילה טוב.

gabriel1349

New member
פעם הבאה אני לא רושם כלום

יש לך מושג למה רשמתי בהתחלה את אשר רשמתי? אז ככה - אל תתערב בדברים , אל תכניס לי מילים לפה ובטח לא דיעות מחקר כמה מקיף שהוא יהיה או לא יהיה מה זאת אומרת "אנשים נשואים חיים כשנתיים יותר מלא נשואים"? שנתיים!!! לא פחות ולא יותר!! וחס וחלילה לומר שיש יוצאים מהכלל איזה מחקר מפגר יאמר דבר כזה כאילו מדובר באיזו מחלה סופנית המותירה את האדם לחיות שנתיים (איזו הערכה בחיי) ואולי יש אנשים שבאמת טוב להם לבד וזקוקים לחיי חברה מסוגים אחרים? אדם בא ואומר "טוב לי לבד, בלי בן זוג" תבוא ותדביק לו מחקר לפנים האומר -תחייה פחות שנתיים בגלל זה נו באמת! זה בדיוק מה שש פלוס עשה , מבלי להזכיר את דיון הפדופליה שנמחק מכאן אלוהים ישמור! למה כל דבר צריך להסביר דווקא לאנשים לא קשורים לכאן, על נושאים לא קשורים בכלל, מילא היה קשור... ונניח בא לי לומר שהמחקר דפוק - זכותי! (אל תפתח ויכוח על זה גם)

הגעת לעמוד הראשי של תפוז

ברוכה הבאה, וברוכה המגיעה לעמוד הראשי של תפוז (מקווה שזה טוב ולא מביך אותך). אני לא מבין - אם טוב לך לבד, אז מה העניין? או שאת מרוצה להיות לבד עד סוף חייך ואז להיות אסקס זו לא בעיה, או שאת כן רוצה מישהו בשביל קשר נפשי ואז צריך לחפש אסקס כמוך. או שאני מפספס משהו. בכל מקרה ברוכה הבאה לקהילה וסחטן על האומץ. אשמח להיות בקשר אם תרצי.

איזה קטע

איזה קטע בכלל לא ידעתי שהגעתי לעמוד הראשי (אולי זה בגלל העובדה שאני שבוע שלם בבסיס ומגיעה רק בסופ"ש ) אבל זה די מחמיא לי למען האמת. הפכו פה את כל הדיון לזה שאם אני רוצה חבר או לא... ואם אני אתחתן, ויש לי דבר אחד להגיד בנושא (וחבל שלא שאלו אותי קודם): אני בת 19 וחצי, יש לי עוד כל החיים לפניי, ואך זה לפני כמה רגעים גיליתי שאני שונה מרוב הסביבה שלי, אז איך קפצתם לי עכשיו לכל מיני סוגיות שבכלל לא חולפות לי בראש אני לא מבינה, ועוד פותחים על זה דיונים נוקבים... אין לי אינטרס שאנשים יריבו אחד עם השני בגלל דברים שאני כותבת , זה מפספס את כל הרעיון של הפורום הזה

חושחש4

New member
תני לזמן לעשות את שלו

קודם כל אין מה להיבהל, כל עכבה לטובה, ואם את חוששת מבדידות, מהיכן את בארץ?

ayauasca

New member
לקבל או לא לקבל...

בתור בן-אדם מיני קל לי להבין למה קשה לקהל המיני לקבל את הא-מיניים. מיניות זה בטבע האדם וקשה להבין איך מישהו/י לא מרגישים דחפים מיניים כי כפי שאמרת, מין זה נושא די מרכזי, לא רק, אבל הוא נושא בעל משקל. לקבל הומוסקסואלים הרבה יותר קל לקבל כי יש להם/ן דחפים מיניים, אמנם לאותו מין אך הדחף קיים. בגלל אותו קושי לקבל את האפשרות שיש אנשים בלי דחפים כאלה אני פשוט מאמין שעדיין לא פגשת את האדם שגרם לך להרגיש ככה. אין קושי לקבל את הא-מיניים יש קושי לקבל את העובדה שיש דבר כזה, זה פשוט לא נתפס, כאילו, תשוקה מינית זה דבר לא יתואר... פשוט מרגיש שיש לכם/ן חסך מטורף... בכל מקרה אני מקווה, מאוד מקווה שזו רק תקופה, שלב שאת עוברת בחיים, דכאון מיני שכזה ותמצאי את האדם שיגרום לך להרגיש אחרת.

אתה טוען ש...

אתה טוען שיש לי חסכים כלשהם בחיים שלי?! אולי תגלה שהחסכים האלה הם דווקא אצלך... אתה יודע מה זה אהבה?! אתה יודע מה זאת לא להיות תלוי פיזית במישהו/מישהי? אני לא חושבת שיש לי חסכים כלשהם בחיים שלי... ואם כן זה בטח לא מהעובדה שאני א-מינית... אז נכון אני לא שוכבת עם חצי מדינה כמו חצי מבנות מיני, אבל אני נהנת מהחיים בצורה אחרת ואם אתה שואל אותי, אני ממלאת את החיים שלי בדברים שהם הרבה יותר טובים מאשר סקס. את השאלות האלה תפנה קודם כל לעצמך לפני שאתה מפנה אליי

איתך

טוב כמה דברים קודם כול תעשי מה שנוח ונראה לך אל תדפקי חחשבן לאף אחד ואת נשמעת לי אחלה של בחורה ומי שלא מבין אותך הוא המפסיד בכל העיניין ובתגובה שלי אלייך זכית בידיד נפש אני כאן בכול שעה אני מקווה שהעלתי חיוך על פנייך היפות

זה רק אני

זה רק אני או שלא ראית תמונה שלי, או שטעות בידי?! אין לי פנים יפות תהיה בטוח בזה... ותודה על כל התמיכה...

Personale

New member
גם אני לא יודע להתמודד

וכמוך אני יוצא ומבלה, ויש לי חברים וגם ידידות, אבל - לאחר כמה מערכות יחסים, האחרונה שבהן לא קצרה בכלל, נכנסתי לתקופה של בדידות שנמשכת מזה זמן לא מבוטל. הבעיה היא שאני כן נהנה ממין, ועושה לי רע לראות זוגות ברחוב ובמקומות בילוי. אני בתחילת שנות השלושים, ובחודשים האחרונים אני שואל את עצמי המון שאלות שאין לי עליהן אף תשובה. נדמה כי פשוט הגבריות שבי התבטלה לחלוטין, בין אם ארצה או לא ארצה. אני שואל את עצמי מה לעזאזל לא בסדר אצלי, מדוע אני לא מצליח למשוך את בנות המין השני כמו בעבר. ייתכן כי אני משדר חוסר מיניות, לא יוזם מספיק וכולי. ייתכן כי הניסיונות שעברתי הותירו שריטה כלשהיא שמתבטאת בהתנהגות שלי למרות שאני לא יכול להצביע על כך בעצמי ויש בי מודעות עצמית גבוהה מאוד. מדובר כאן בהרבה מעבר לצורך במין, זו כל האינטימיות מסביב. חסרים לי מאוד חיבוקים, דיבורים, לישון ביחד... כולם מסביבי עם בנות זוג, חלק מהחברים כבר נשואים (נורמלי בגיל הזה) וזה כואב לי ומפחיד אותי. אני יודע שאני מפסיד המון, במיוחד בגלל שהייתי שם, למרות שזה אף פעם לא הסתדר. וכן, העולם היום לדעתי מאוד אכזרי בקטע הזה, יש לחץ חברתי שנמצא גם בחוץ וגם במדיה על כל צורותיה. זה מרגיש לי כאילו אספקט שלם באישיות שלי חסום לגמרי. האם יש כאן עוד גברים שמרגישים כמוני? נשים? היש כאן כאלה שמקבלים את זה בתור עובדה? כרגע אני יודע שרע לי ואני לא מוכן לקבל את המציאות הזו שנחתה עליה בחודשים האחרונים...

wingate

New member
לדעתי,

אם מדובר במשהו שקרה בחודשים האחרונים, ועד אז חשת משיכה מינית ונהנית מפעילות מינית, אתה קרוב לוודאי לא א-מיני. ייתכן שעברה עליך חוויה לא טובה, או שאתה במצב של מצוקה נפשית מסיבות אחרות (עבודה? לימודים? הורים?)? הרבה אנשים כאן מקבלים את זה בתור עובדה, אבל הם לא עברו לרוב תקופות עם תחושה מינית נורמלית ולכן לא מרגישים הפסד. אם אתה מרגיש שאתה מפסיד וחושק במין אני מציעה לך לנסות להתמודד עם המצב ולא לקבל אותו. איך? לא יודעת. פסיכולוג, אולי.

Personale

New member
כן אני במצוקה נפשית

הייתי כבר בשלושה טיפולים, אחד מהם נמשך שלוש שנים ואין לי תשובות. דווקא מה שJIMMY אמר כאן לגבי הורים שמגוננים יותר מדי פתח אצלי משהו. בלי להכנס לפרטים אחד ההורים אצלי בהחלט גרם לנזק אדיר, ועכשיו כשאני חושב על זה יש מצב שזה פחד או מחסום נפשי שנגרם כתוצאה מכך. הבעיה שזה כבר מושרש חזק מאוד באישיות שלי, זה כמעט כמו AUTOPILOT... להגיע למערכת יחסים אצלי היה תמיד מלווה בהמון קשיים, ועם הגיל זה הופך יותר ויותר קשה. אני חושב שרובנו הופכים ליותר ציניים ולא נעימים עם הזמן וזה לא עוזר במציאת בן זוג. בכ"א תודה על מה שאמרת, אשמח לשמוע עוד.

למעלה