לאלישע

לאלישע

בעבר הצעת לי מקום עליו אוכל לשים אתר מתמטי שברצוני להקים וגם הפנית אותי לכתובת בה יש מידע על הקמת אתרים. האם ההצעה עדיין תקפה והאם תוכל להפנות אותי שוב לכתובת האתר כי אני לא מצליחה למצוא אותו. תודה

שרי,

אני אומנם לא אלישע, לדאבוני אבל הצצתי בהודעה שלך.. כל האתרים שלנו נמצאים בשרת של תקשוב דרום, עליו אלישע ממונה. כל הכלים לבניית האתר נמצאים כאן התוכנות נמצאות ב"ללמוד וללמד 2" שבטאג ליין של הפורום ב"קורס של ליאנה" ובשיעורים המקוונים שאלישע הכין תמצאי הסברים מפורטים. כל שצריך לעשות הוא להתחיל לעשות, בהמשך יש כאן הרבה מאוד חבר´ה שישמחו לעזור לך ולכפתור אלישע דואג (תראי כפתורים דומים בללמוד וללמד 2, באתרי הבית של המשתתפים) מחכה לחומרים היפיפיים שלך בהצלחה

חוה 1

New member
שרי , אם בנית כבר את האתר אני מוכנה

לעזור לך להעלות אותו לרשת.

חני ב

New member
חוה, מאד יפה

אני רואה ששיפרת כמה דברים. הקודקוד מבסוטה?

Elishabb

New member
שלום שרי - מה שלומך ושלום הצאצא?

אני שמח מאוד לראות אותך בפורום. לא מזמן דיסקסתי עם הדס על דמויות שהיו בפורום והפסיקו והזכרנו את שמך. אז אני מבין שאת עכשיו פנויה קצת יותר וחוזרת לפורום. ההבטחה שלי מאז שרירה וקיימת. כפי שתוכלי לראות, מים רבים זרמו מאז בירדן וגם אנחנו עברנו בפורום כברת דרך נכבדה. בנושא בניית האתר- שלחי לי במסר את כתובת דואר ישראל שלך ואני אשלח לך בשבוע הבא את התקליטור שהכנתי למפגש שהתקיים השבוע. התקליטור מכיל את כל הכלים הנדרשים להקמת האתר. כמו כן מכיל התקליטור מערכת שעורים מקוונים להדרכה בנושא. והכי הכי חשוב - יש כבר בפורום מספיק מקצוענים שיענו לך על כל שאלה. אל תהססי לשאול את השאלות ולו הפשוטות ביותר. רק כך תצליחי. אם את מעוניינת להתחיל כבר עכשיו, תוכלי להכנס לשעורים המקוונים ברשת דרך הכתובת המצורפת. אני שולח לך במסר את סיסמת הכניסה. בהצלחה אלישע

למעלה