לאלוהים

• פותח הנושא Nutz
  • פורסם בתאריך

Nutz

New member
לאלוהים

לאלוהים. ניסיתי כבר לקרוא לך בכל דרך אפשרית. אבל לא משנה כמה בכיתי,לא משנה כמה רע היה לי לא משנה מה קרה בחיים שלי אתה אף פעם לא מושיט יד, מלמד דרך התנסות עלק תירוצים,אני מבין שאתה עסוק אבל אני הבן שלך,אני חלק ממך והנשמה שלי מתייסרת, אני מתחתן. ואני מקווה שתראה את ההודעה הזו אין לי דמעות יותר רק רגשות קשים של עצב אני מתחנן, תשמע אותי אם יש שם מישהו שמקשיב לי אני מיואש אתה יודע כשהגעתי היום הביתה ממש התאפקתי, לא להישבר, לא לעשות שטויות אבל אתה מאכזב אותי. ואני אכזבה אחת גדולה בבקשה תחזור אלי בבקשה תעזור לי כי אני לא מצליח לעזור לעצמי כבר הרבה זמן. בצער רב וביגון קודר אוריה

bios

New member
רוצה אולי לשתף בעוד פרטים?

Hike savadian

New member
אתה לא צריך להמשיך לקרוא לו

אני לא יודע איך תקבל את זה אבל אלהוים תמיד איתך הוא תמיד לידך אין לך סיבה לקרוא לו כי הוא אף פעם לא הלך הוא חלק ממך ואתה ממנו אתה בעצמך אמרת אתה הבן שלו והוא איתך תאמין לי אני יודע אולי הסיבה שאתה לא מקבל תשובה זה בגלל שאתה מצפה לתשובה מסוג מסויים תאמין לי אלוהים אף פעם לא יתאכזב ממך לא משנה מה או איך תעשה אתה הבן שלו חלק ממנו והוא אוהב אותך אתה צריך להבין שאתה צריך לעזור לעצמך והוא מושיט יד השאלה באיזה אופן אתה רוצה לקבל אותה תנסה לראות את החיים על הצד הטוב אם אתה תראה הכל כרע אז הכל יהיה רע אם תמשיך ותשכנע את עצמך שאלוהים לא רוצה לדבר איתך אז אתה לא תשמע אותו....שמע אני לא יודע כמה אני עוזר לך ככה אבל אם תרצה שאני ירחיב או שאתה רוצה לומר לי משהו אולי יותר טוב לדבר דרך מסנג'ר - [email protected] או ICQ -262206298 מקווה שעזרתי

חתונה זוהי שיא השלמות עם האלוקים.

אלו שני חצאי נשמות (שלך,ושל אישתך לעתיד) שנפגשות תחת החופה, וזוהי שלמות של נשמה אחת,של אדם אחד. ובכל בית של יהודי ירא שמים, יש את האישה,את הבעל,ואת האלוקים. זהו משולש רוחניות חזק . אז תשמח.

גוגאל

New member
למה ישבה בדד?חכי לשלמות...

נשמה ! את לא לבד אף פעם ולא אותו אלמוני שחושב שיש לו חבר בשמים. היאוש `גמר` אותו,מה העיצה?שב ולמד,עשה לך רב...אולי זה נסיון לפני קבלת הפרס?! אולי שיפשפש במעשיו ו...יקבל באהבה את יסוריו וזה קשה כידוע אך גם השכר ידוע ! רציתי להכיר משהי בוגרת עד גיל 106 לכל היותר,אפשר לקבל עזרה בנושא? thanks

תגובה+חומר לקריאה בנושא זה.

לא כתבת שום דבר אודותיך,אז האיך אוכל לעזור לך? שלח לי את פרטיך ואשתדל לעזור בשמחה. שבת שלום לכולם.

גוגאל

New member
ואולי בדעתך לעדכן את כרטיסך במלואו

ואז בודאי שלא תשבי בדד... ניסיתי לעדכן את כרטיסי אולם נמחק מיידית. מסתדר עי מסרים עם המתאימה...

nehtab

New member
לדבר עם ה'= "וישועה קרובה מלבוא"

אני מבינה את הכאב שלך. זה באמת קשה. אבל אנחנו צריכים לזכור תמיד שה' אוהב כל יהודי אהבה עצומה וגדולה. ה' משגיח השגחה פרטית על כל יהודי ויהודי. ה' איתך! ה' אוהב אותך! ה' רוצה רק בטובתך! אתה הבן שלו וה' רוצה בטובתך. גם אם לפעמים קורים דברים שאנחנו לא מבינים למה, אנחנו צריכים לזכור שכל דבר שקורה יש לו סיבה והכ נעשה בצדק. ה' לא רוצה להכאיב לנו. כל מה שה' עושה זה לטובה. ה' הוא אבא שלנו. ה' נמצא עם כל יהודי ויהודי ולא משנה איפה. יש השגחה פרטית על כל יהודי וה' אוהב כל יהודי אהבה עצומה וגדולה. קראתי בספרונים של חסידות ברסלב על דבר נפלא מאוד, שהוא- לדבר עם ה'. פשוט ככה. דבר שמאוד עוזר להתחבר לקדוש ברוך הוא ועוזר גם לפרוק מהלב. כל מה שעובר על יהודי, איזה צרות שיהיו, איזה יסורים שיהיו, תמיד ללכת למקום שאין שם בני אדם ושם להתפלל לה', לדבר איתו בשפת האם, כמו חבר אל רעהו, לשפוך את הנפש לפניו ולספר לו את כל מה שעובר עלינו ולבקש ממנו שיעזור לנו, לבכות לפניו, לדבר איתו. התפילות האלה עושות הרבה מאוד בשמים ויש להם הרבה כוחות ועוצמה. וגם אם בהתחלה נראה לנו שאף אחד לא מקשיב לנו וקצת קשה לנו להתפלל, זה רק בהתחלה, ולמרות הקשיים להמשיך ולדבר עם ה' "וישועה קרובה מלבוא" , ה' שומע ומקשיב לנו תמיד. אני מרגישה שהתפילות האלה מאוד עוזרות לי וגם אני מרגישה הרבה חיבור וקירבה לקדוש ברוך הוא בעזרת התפילות האלה. לתפילה יש הרבה כוחות. "ותשובה ותפילה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה". התפילות האלה הן באמת עוזרות כל כך הרבה. אני יעיד על עצמי שאחרי שאני מדברת עם ה' אז אני כבר מרגישה הקלה גדולה וגם ה' עוזר. יש פעמים שכבר יום אחר כך אני רואה איך ה' שמע לתפילתי. וזה גם מאוד נרגיע שכל פעם שאיזה משהו לא בדיוק מסתדר, אז תמיד יש כתובת שאליה אפשר לפנות, ובמיוחד שבאמת התפילות האלה עוזרות. וגם אם תפילה אחת לא התקבלה עדיין להמשיך ולהתפלל ובע"ה התפילה הבאה תתקבל. כל מה שה' עושה זה לטובה. באהבת ישראל ננצח, צו השעה- אהבת חינם. חייך אחי, אתה יהודי.

avielss

New member
../images/Emo24.gifאוריה

דבר איתו בגובה העיניים תקרא לו בלי בושה "אבא -בוא שניה -יש לנו דיבור צפוף " זה מה שאני עושה -א ב א לא יותר מזה הוא מקשיב -הוא עוזר הוא יתן לך תובנות רק דבר אליו ותעשה לכבודו עזוב תפילות בבית כנסת -עזוב ללמוד תורה לך לבנים ולבנות האחרים שלו-עזור להם ותושיט להם יד הרי מה משמח יותר אבא אם לא אהבת אחים

עם כל הכבוד לדאגה לאחינו....

מה עם הדאגה לנשמה שלך? וחוץ מזה,יש לך חובות לבורא. הוא ציווה עליך לקבוע עיתים לתורה..אז אתה יכול לקחת ספר הלכות וללמוד עם אותם "אחים ואחיות"..זה לא סותר.. אבל אתה לא יכול לצאת פה בקריאה "עיזבו את בית הכנסת והתורה" כי עליהם אנו מתקיימים!!!!!

nehtab

New member
טוב לי תורת פיך מאלפי זהב וכסף

זה יפה מה שכתבת. רציתי רק להגיד לגבי -"דבר איתו בגובה העיניים"- אולי התכוונת למשהו אחר אבל בכלמקרה, אומרים שאנחנו צריכים לעבוד את ה' מתוך יראה, לחשו כמה ה' הוא רם ונשגב ואילו אנחנו שפלים ובזויים. אתה באמת צודק שאהבת אחים משמחת את ה'. זה דבר מאוד חשוב, אבל יחד עם זה ה' רוצה שנילך לבית כנסת ונלמד תורה. זה גורם לו נחת רוח גדול. תלמוד תורה זוהי מצוה גדולה ועצומה. וברגע שאדם לומד תורה אז הוא גורם נחת רוח גדול לקדוש ברוך הוא וה' אומר- תראו איך בני לומדים תורה. "טוב לי תורת פיך מאלפי זהב וכסף"

למעלה