לאוהבי הספר,הנחה להצגה "סיפור פשוט" מאת עגנון

קלודינט

New member
לאוהבי הספר,הנחה להצגה "סיפור פשוט" מאת עגנון

שלום לכולם, ב- 12.6 יום ג' בשעה 20:30 תתקיים ב"צוותא" ההצגה "סיפור פשוט", עיבוד ל"סיפור פשוט" מאת ש”י עגנון. ההצגה עלתה לראשונה במרכז "סוזן דלל" במאי 2006 ומספרת את סיפור אהבתם האומללה של קופת חיסכון ורודה, שבירה וענקית ושל משרתת יתומה וחסרת מטבעות. באהבתם, מנסים השניים לנצח עולם שבו ההחלטות הגדולות נעשות בפריים-טיים, ההורים מגדלים קופות חיסכון מלאות בכסף במקום ילדים, ואימהות אוהבות הופכות למכשפות מהאגדות כדי לגרוף ריביות גבוהות ככל האפשר. העיבוד והבימוי נעשו ע"י סיון בן ישי ושחקני ההצגה הם יונתן שוורץ ("דולי סיטי”, "רביזור”, "גוגול”), קרן ברגר ("ילדות רעות”, “אולי הפעם", "האלופה”), מעין בוני, לימור קרטר ורינה לבנון. את קולה של בובת קופת החזיר מגלם ב- Live בן פרי ("ציפורלה”, "המובילים”). ההצגה תעלה באולם "צוותא" 2 – יום ג' 12.6.07 בשעה 20:30 מחיר כרטיס לאחר הנחה: 40 ש"ח - כמות מוגבלת של כרטיסים מוזלים! יש להקדים ולהזמין בטלפון: 03-5180179 ולומר שאתם חברי הפורום. להתראות בהצגה!
 

Guava the EZ

New member
אי אפשר לעשות הצגה ל'סיפור פשוט'../images/Emo12.gif

זה ספר שעוסק בתהליכים נפשיים. הצגה על מחשבות של דמויות? לא נשמע מבטיח בכלל.
 

the mnm factor

New member
זה ג-ם ספר על תהליכים נפשיים

מה שיפה בו זה שהוא ספר עם בערך מליון רבדים... ואפשר להציג אחד מהם- אפשר להציג את הפן הרומנטי שבו, ואת הצד החברתי-כלכלי שלו ולהתעלם מהעובדה שהרשל הוא חתיכת פוץ שמשחק אותה משוגע כדי להתחמק מהצבא או משהו כזה. בכלל, לדעתי ספר מוערך יתר על המידה- עגנון גאון אבל גם הוא מוערך יתר על המידה.
 

שירלי317

New member
למדנו אותו השנה בספרות

דווקא אהבתי. זה כל כך מתאים לי הסיפור הזה. כל כך אני שזה מצחיק. אני צריכה להפוך את הסיפור שלי, את החיים שלי לפשוט... הגיע הזמן להפסיק עם הסרטים.
 
למעלה