לאגודת הסטודנטים

zarkawi

New member
לאגודת הסטודנטים

בשמי ובשם יתר קהל הסטודנטים, אני רוצה להודות לכם מעומק ליבי על זה שלא אפשרתם לנו להכניס שתיה ומזון למתחם ההופעות ולו רק כדי שאנו נוכל לזכות לתגמול מצוין בדמותם של מזון ושתיה מסובסדים במחירים נורמלים שהתאימו לכל כיס. אני אדאג להעביר לאחרים את המסר ששלחתם היום לכולנו. בתודה מראש, לירן

gilat85

New member
תכלס

אגודת הסטודנטים- יצאתם שפלים בקטע הזה. הייתם מוותרים על הזיקוקים- זה היה חוסך מאיתנו את ההשפלה הזאת בכניסה ואת זמן המופע שגזלתם משלמה ארצי.

לינוש22

New member
אני דווקא חושבת

שהזיקוקים תרמו לאירוע אבל האיסור על הכנסת מזון ושתיה ובמיוחד שתיה לא היה במקום בכלל! במיוחד לאור העובדה שהיה ממש חמסין אתמול-פשוט חוסר אחריות וחוסר אכפתיות מצד האגודה! ואני מכירה עוד כמה שממש כעסו על האיסור המטופש והמגעיל הזה שאני באמת לא יודעת מה הוא כבר מעיד על האגודה הנוכחית.

gilat85

New member
אלינה...

זה לא שלא נהניתי מהזיקוקים- דווקא כן. אבל אני מתחילה לתהות מאיפה הגיע הכסף דווקא לזה. כל הקטע של איסור הכנסת האוכל והשתיה נראה לי מגמתי לחלוטין, ויש פה משהו ממש מסריח. לא מדובר פה במקום סגור כמו קולנוע או אוטובוס או מוזיאון, אלא בשטח פתוח שכבר שנים עושים בו את ההופעות האלה בלי ההנחיה התמוהה הזאת. לא נראה לי הגיוני שיקחו לי שני בקבוקי מים וסנדוויץ ויניחו לי אותם על הרצפה כאילו הבאתי איזה פצצה או חומצה רעילה. זה לא מכבד לא אותי ולא את מי שעשה את זה. שלא לדבר על נשים בהריון שהיו צריכות להתווכח על כזה דבר. קצת מוזר שכל זה קורה בזמן שבתוך המתחם יש דוכנים של אוכל ושתיה במחירים מופקעים. זה ממש מלוכלך. כי באמת חוץ מהרעיון לתת לשלמה ארצי את כל הבקבוקים שלקחו לנו כדי שיהיה לו מה לשפוך על הקהל- אני לא רואה סיבה הגיונית. זה ביזיון לשמו.

Eדו

New member
חח אח אח גילתוש

את בתוך המארז ..תמיד קשה לך לראות את המכלול של הדברים לפחות את כמעט יוצאת לשוק לא ? או שגם שמה תבכי לבוס על אה וקצת המון דה.... חומד את

gilat85

New member
עידו

האמת שעד עכשיו היה לי רק דבר אחד להגיד לך ואני בטוחה שאתה זוכר מהו, אבל פתאום נהיו לי עוד דברים לומר לך! איזה פלא אהה? אני לא יודעת על איזה מארז אתה מדבר, נראה לי שאתה היחיד שמבין את עצמך. בכל אופן אני לא מכירה אותך ולא יודעת מי אתה, כנראה שאתה הוא זה שנמצא באותו מארז שאתה מכיר כל כך טוב ומתעקש לדחוף אותו בכל הודעה אפשרית שלך בערך. אתה יכול להמשיך להגיד שאני בכיינית, זה ממש לא מזיז לי. אני פשוט אומרת בקול מה שהרבה חושבים בשקט, זה ההבדל. ואתה לעומת זאת, אין לך איזה משהו יותר נורמלי לומר מאשר לחפש את העקיצה היומית? זה כבר מתחיל לעייף...

Eדו

New member
חחח כן

אוהבים אותך כל היום מול המחשב כותבת הודעות מדהימות בטירוף לאנשים יפים תמשיכי ככה כי אין לנו שבלול אחר חוץ ממך כפרות ת'כלס גילו'ש את מותק סתם את יודעת אווירת עסאק סוף תואר

אין גבול לביזיון ../images/Emo70.gif

ביום של כמעט 40 מעלות לדרוש מאנשים להיכנס ללא מים. <מבינים למה היה כל כך הרבה מד"א במקום?> אנחנו הספקנו להוציא שתיה מהמכונה בבניין ההנדסה (חצי מחיר), ואח"כ כבר הסתפקנו בבירה. רק שתקלטו כמה רחוק הגיעה החוצפה והחוסר אנושיות- כשהיינו באיזור אחד השערים- אישה בהריון התבקשה לוותר על הבקבוק מים שלה. אני סטודנטית של אונ' תל אביב, והייתי בהלם טוטאלי כמה נמוך אפשר לרדת. אין סיכוי שאצלנו דבר כזה היה קורה. האגודה שלכם חברים יקרים חומדת כסף ברמות שאי אפשר לתאר, בכל מחיר. שלא נדבר על זה גם שהאגודה הכריזה שהכניסה מגיל 18... אבל כשבאים ילדים שמוכנים לשלם את ה 50 שח העלובים האלו- גם אותם הכניסו. בלי שום בעיה. אגודה יקרה של בר אילן- מקווה שהתעשרתם מזה, ומכל המים שאנשים קנו. ביזיון נוסף זה הסדרנים שהיו מגעילים ומזלזלים. על כל כך רבים מהם חטפתי עצבים. אחת התחילה לפתוח לי כל תא קטן בתיק. אחד אחר נתן לאנשים מסוימים לעבור, לנו לא. הכניס מישהו בטענה שהוא חבר של "אחד שעובד פה"... לא רואה הבדל בינו לביני, אבל אני-שאני אכנס? לא אני אעשה סיבוב ארוך בחום בשביל להגיע לאותה נקודה. מנעו כניסה לבינייני ההנדסה, אפשר לחשוב שיש שם אוצרות, סה"כ חיפשנו דרך להתקרר. בשביל להיכנס לשם בערב היה צריך לצאת מהמתחם, ואז להיכנס שוב דרך השערים מה שגורר עוד טירטור של לפחות 10-15 דקות.. פשוט התנהלות מגעילה ואיומה! וגם ההופעות היו ממש לא הכי [חוץ משלמה ארצי...], זה רק מראה כמה כדאי לבוא ליום הסטודנט באת"א. גם עולה פחות. גם יותר הופעות ואומנים, ומבטיחה לכם גם יחס הולם יותר לבני אדם.

לינוש22

New member
הוצאת לי את המילים מהפה

נראה שזה כל מה שמעניין את האגודה,כאילו לא מספיק להם דמי חבר אגודה שהם מקבלים בתחילת השנה(שלדעתי הוא כשלעצמו סכום מופקע),זה פשוט איך לסחוט כמה שיותר כסף מהסטודנטים ואתמול זה נראה בצורה מגעילה ולא אנושית באמת מעציב לגלות שכך הם פני הדברים... ועידודוש חמוד,נראה לי שאתה מוציא את התסכול שלך על האדם הלא נכון. חוץ מזה,אם אתה צריך עזרה אני יכולה להפנות אותך לבחור חמוד לא פחות במחלקה שיכול לעזור לך לעבוד על משפטי הפתיחה שלך כי נכון לעכשיו הם לא משהו

למעלה