כתיבה איטית.

• פותח הנושא ET2k
  • פורסם בתאריך

ET2k

New member
כתיבה איטית.

בגלל בעיות פיסיולוגיות,הכתיבה שלי מאוד איטית.במהלך לימודי התיכון במתמטיקה הייתי כותב בקצב מהיר מאוד במהלך הבחינה ותוך כדי כך מבצע טעות חישוב כמעט בכל תרגיל.הממוצע שלי עמד על 70. יותר מאוחר,מורה (לא למתמטיקה),הציעה לי לבקש הארכת זמן כדי לארגן את הכתיבה שלי.אחרי קבלת ההקלה,הממוצע שלי במתמטיקה עלה ב10 עד 15 נקודות. עכשיו לעיקר... בהסברים על לקויות למידה עבור המבחן הפסיכומטרי,נכתב כי לא ינתנו הקלות בשל לקויות בכתיבה,אלא אם כן הבעיה כל כך חמורה עד כדי כך שהיא לא מאפשרת לנבחן לכתוב באופן רגיל במהלך הבחינה.הבנתי שברוב השאלות מבצעים מעט מאוד חישובים על הנייר,אבל אני עדיין חושש כי הזמן לא יספיק לי (בערך דקה לכל שאלה) או ששוב אבצע טעוית חישוב. האם מישהוא נתקל בבעיה דומה?

אליחי

New member
בעיה זהה

אין ברירה... אני משער שיזלזלו בך, או יגידו לך להיבחן במחשב... עדיף לך לא לבקש הקלות, כי במקרה ותיבחן ואז תשפר בהרבה, יזמינו אותך לבחינה חוזרת=סיוט. תתנסה בבחינה עצמית ותראה איך הולך, רק אם ממש בלתי ניסבל, אז תנסה להשיג הקלות. בלי הקלות, ועם בעיה דומה, קיבלתי 620, שזה הספיק לי למה שרציתי...

AOESOF

New member
הכתיבה שלי איטית מאז ומעולם

ואכן יש לי תוספת זמן בבגרויות אבל בפסיכומטרי אתה לא צריך לנסח את עצמך בדרך הכי טובה או לציר סרטוטים שאנשים אחרים יבינו באנגלית אין לך מה לכתוב כלל במילולי רק בשאלות מסוימות כגון היגיון ובכמותי גם כן לא ניתן להשוות את היקף הכתיבה לבגרות מתמטיקה אני לא ביקשתי תוספת זמן לבחינה הפסיכומטרית ולא רק כי הם כמעט אף פעם אינם מאשרים אלא גם יהיה כתוב שנבחבת בתנאים "מותאמים" וזה דבר שלא כדאי שיהיה כתוב ובבגרויות המצב אכן כזה דבר נוסף יש בחינה בתנאים מותאמים לא בכל המועדים! בקיצור אתה יכול לקבל ציון טוב גם בלי תוספת זמן בפסיכומטרי (שהוא אמור לבדוק את המהירות שלך בין היתר) אני למשל הסתבכתי מאוד בבחינה ועדין הוצעתי 649 כך שתתסתדר בלי תוספת זמן אם תדע טוב

למעלה