כתב חדשות 13 מעדכן

דיברגנט חדש

Well-known member
אכן לא עידכן וטוב שלא עידכן!!!
זה ממש לספק מידע עדכני לאויב להגביר את הירי לכיוון אשקלון, אתה לא חושב כך|תוהה|
אכן, גם העידכון לא חשוב כי זה לא ישנה את העובדה שצריך להיכנס לממ"ד.
מי שמסתמך שהכיפה תציל אותו ולא נכנס לממ"ד הוא |טמבל|

אבי בן 1231

Well-known member
אכן, גם העידכון לא חשוב כי זה לא ישנה את העובדה שצריך להיכנס לממ"ד.
מי שמסתמך שהכיפה תציל אותו ולא נכנס לממ"ד הוא |טמבל|
זה שלא הודיעו בזמן התקלה זו החלטה נכונה, העידכון הוא מידע לציבור, גם אני התפלאתי, מה קרה כל כך הרבה כישלונות,
וכבר היתה ידיעה בטלויזיה שכנראה אלה טילים משודרגים, טילים שכיפת ברזל לא מצליחה נגדם.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה שלא הודיעו בזמן התקלה זו החלטה נכונה, העידכון הוא מידע לציבור, גם אני התפלאתי, מה קרה כל כך הרבה כישלונות,
וכבר היתה ידיעה בטלויזיה שכנראה אלה טילים משודרגים, טילים שכיפת ברזל לא מצליחה נגדם.
מסכים שאפשר לעדכן לאחר שהכיפה תוקנה בכדי להרגיע את הציבור ושלא יפתחו קונסיפרציות של שידרוג טילים וכד'.
בזמן האזעקה אין בדיוק למידע הזה ערך מוסף על ביטחונך הפיזי כי בין כה וכה צריך להיכנס לממ"ד ללא תלות בתקינותה של הכיפה.
הערך המוסף היחיד שיש הוא ערך פסיכולוגי להפחתת חרדות אך הוא בטל בשישים מהאפשרות שהחמאס יידעו את הפרט של תקילותה של הכיפה בזמן אמת.

תקווה25

Well-known member
הפנתי את תלונתך לחמ"ל באשקלון והם ישלחו לפיקוד העליון של החמאס צילום עם מפה היכן כיפת הברזל הזו ממוקמת
למה בדיוק אתה מפני את שאלתי.איפה כתוב שאני שאלתי אבי.נישאלה שאלה ואני הגבתי עליה..או תגובתך בטעות נכנסה אלי.

אבי בן 1231

Well-known member
למה בדיוק אתה מפני את שאלתי.איפה כתוב שאני שאלתי אבי.נישאלה שאלה ואני הגבתי עליה..או תגובתך בטעות נכנסה אלי.
תקווה יקירה כרגיל יש לך טעויות קלון בשירשורים הפנתי את תגובתי למקסים ולא אלייך יקירה.
שבת שלום וחג שמח.

אבי בן 1231

Well-known member
לא ארבה בויכוח איתך, שימי לב לרצף
נכתב ע"י מקסים 45:
חבל שלא עידכן את האזור
שהכיפה נמצאת.
הפנתי את תלונתך לחמ"ל באשקלון והם ישלחו לפיקוד העליון של החמאס צילום עם מפה היכן כיפת הברזל הזו ממוקמת

Reply Only הוספת תגובה
Report עריכה מחיקה

dory30

Well-known member
יש תקלה בסוללת כיפת ברזל?
למרבית הצער, גם במערכת משוכללת שכזאת זה יכול לקרות. החוכמה היא לתקן ומהר, על מנת לנטרל איומים של ארגוני הטרור הרצחניים.

מקסים 45

Well-known member
למרבית הצער, גם במערכת משוכללת שכזאת זה יכול לקרות. החוכמה היא לתקן ומהר, על מנת לנטרל איומים של ארגוני הטרור הרצחניים.
יש לקוות שהמערכת תוקנה, השאלה אם יש מקום להודיע הודעה כזו? היכן ביטחון המדינה פחות חשוב מהצורך לעדכן?

נערך לאחרונה ב:

משתפרת1

Well-known member
יש תקלה בסוללת כיפת ברזל?
א. זו ידיעה בטחונית פרופר בתקופה של מלחמה, לדעתי יש מקום לדחות את פרסומה עד סיום המבצע.
ב. סוללה אחת תקולה- לא טוב, אך לא נורא. כשיש באיזורנו (בישובים שבסביבה, לא אצלנו. כשיש אצלנו אני לא יוצאת החוצה) אזעקה אני רואה בשמים טילי כיפת ברזל שמתרוממים מלפחות 3 כיוונים שונים כדי ליירט. כשהיו טילים לכיוון גוש דן (ולשם לא יורים עשרות טילים בבת אחת, בניגוד לאשדוד או אשקלון) ראינו יירוטים מכמה כיוונים. אז ברור שסוללה תקולה מפחיתה את כוח היירוט, ביחוד כשיש מטח מרובה טילים מעזה, אך היא לא משאירה איזור חשוף לגמרי.
ג. אזעקה? תתמגנו! כיפת ברזל מקטינה סיכונים, היא לא ביטוח מושלם.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
א. זו ידיעה בטחונית פרופר בתקופה של מלחמה, לדעתי יש מקום לדחות את פרסומה עד סיום המבצע.
ב. סוללה אחת תקולה- לא טוב, אך לא נורא. כשיש באיזורנו (בישובים שבסביבה, לא אצלנו. כשיש אצלנו אני לא יוצאת החוצה) אזעקה אני רואה בשמים טילי כיפת ברזל שמתרוממים מלפחות 3 כיוונים שונים כדי ליירט. כשהיו טילים לכיוון גוש דן (ולשם לא יורים עשרות טילים בבת אחת, בניגוד לאשדוד או אשקלון) ראינו יירוטים מכמה כיוונים. אז ברור שסוללה תקולה מפחיתה את כוח היירוט, ביחוד כשיש מטח מרובה טילים מעזה, אך היא לא משאירה איזור חשוף לגמרי.
ג. אזעקה? תתמגנו! כיפת ברזל מקטינה סיכונים, היא לא ביטוח מושלם.
|כן|

dory30

Well-known member
יש לקוות שהמערכת תוקנה, השאלה אם יש מקום להודיע הודעה כזו? היכן ביטחון המדינה פחות חשוב מהצורך לעדכן?
זה סוג של השתמטות מאחריות. סה"כ גם להצלחה יש כתובת וגם לכישלון.

למעלה