כתבתי כאן מזמן, תחת שם אחר- אולי טריגר

כתבתי כאן מזמן, תחת שם אחר- אולי טריגר

ועכשיו חוזרת. כי הכל חוזר. כי הוא עשה את זה שוב. הפעם אצלי בבית. הוא חיכה שכולם ילכו, חיכה שאני אצא לעבודה, והתפרץ לדלת פתוחה. לא יודעת מי זוכרת אותי... כתבתי פה, היה לי חבר שהרביץ לי (שאותו עזבתי) והיתה לי חברה טובה שהחבר שלה כפה את עצמו עלי. וכשסיפרתי לה היא לא האמינה לי. וכשהוא הודה ברגע של שיכרות היא סלחה לו. והיא כבר לא חברה. היא התחתנה איתו, והיא התגרשה ממנו ואז הוא החליט שאני אשמה. שהכנסתי לה "שטויות" לראש. אז הוא רצה לנקום. והצליח. בצורה הכי כואבת שאפשר. חשבתי שהתגברתי אבל כנראה שלא. לא מצליחה לתפקד כבר חודשים. נעלם החיוך. נעלמה שמחת החיים. וכל הטראומות חוזרות. החבר הקנאי והאלים, הפעם הראשונה, הפעם השניה. שכל כך טריה. חודשיים עברו מאז שהוא נכנס לבית שלי ולקח אותי בכח. מצמיד סכין לצוואר, מאיים שאם אני אצרח הוא יהרוג אותי. ועכשיו גם בבית אני לא מרגישה מוגנת. ואם לא שם אז איפה כן? ושוב המחשבות. למה אני. למה זה מגיע לי. למה הכל קורה לי. מצליחה תמיד להדחיק לתקופה מסוימת ואז הכל פורץ בבום. ולא יכולה לספר לאף אחד. אחת שסיפרתי לה לא האמינה, ואחר שסיפרתי נעלם מהשטח. ועוד אחד שהתאהבתי נטש אותי. כי התאהבתי בבחור הלא מתאים. נשוי. למה? כי אני מושכת את עצמי לקשרים בלתי אפשריים. אולי כי אני מפחדת. לא יכולה לספר שוב. המילים לא יוצאות. כל מרכזי התמיכה לא עוזרים לי. כי אני לא מדברת. פותחת את הפה ושומעת את השקט. שקט שמספר על הרבה כאב. איך ממשיכים הלאה? אין לי כוחות יותר. צריכה עזרה

מוסיפה את מה שכתבתי כאן לפני שנה וחצי

אני בחורה בת 28, כלפי חוץ הכל בסדר, מחייכת ,צוחקת, מתחברת עם אנשים אבל בפנים יש סוד גדול. סוד ענק שמת לצאת החוצה. סוד ששמור כבר שלוש שנים. בדיוק. נובמבר 2003. היום המקולל בחיי.. בעצם, אם חושבים על זה, זה התחיל קצת לפני, היה לי חבר, ש"אהב אותי", רצה להתחתן איתי, דיבר על משפחה. ילדים, בית עם גינה, 2 כלבים. תוכניות בלי סוף. כולם חשבו שאנחנו זוג מושלם. זוג משמיים.אף אחד לא ידע שכשאנחנו לבד שום דבר לא מושלם. הוא הצליח לגרום לי להאמין שבלעדיו אני כלום. שאני צריכה אותו בשביל להיות שלמה. בשביל להיות אישה. שאם הוא לא יהיה איתי אף אחד לא ירצה אותי. היינו רבים המון. הוא היה צועק, מקלל, ואז הגיעה הסטירה הראשונה, ואז השניה... וזה לא נגמר. אבל נשארתי איתו כי "הוא אוהב אותי, הוא בוכה אחרי שהוא עושה לי את זה, הוא מתנצל"..... וגם כי פחדתי להישאר לבד, הרי הוא צודק, בלעדיו אני כלום... שלוש שנים נמשך הקשר הזה עד שהיה לי את האומץ להגיד די, עד כאן. אנחנו נפרדים. ובאמת הקשר נגמר. כבר שנתים אנחנו לא ביחד... אבל כשיש צרות הן באות בצרורות... אחרי שנתיים בתוך הקשר הזה היתה לנו מריבה. נסעתי לחברה שלי כדי לפרוק. היינו שלושה. החברה, החבר שלה ואני. העברנו ערב ביחד. דיברנו. כמובן שלא סיפרתי לה מה קורה כשאנחנו לבד כי הרגשתי צורך להגן עליו. בסוף הערב היא הציעה שהחבר שלה יקח אותי הביתה. היו לו תוכניות אחרות לגביי. הוא אמר לי שהוא צריך להקפיץ משהו לחבר ושהוא יעשה סיבוב. לרגע לא חשדתי בכלום, כי אני הרי מכירה אותו. אני לא זוכרת מתי הבנתי שמשהו לא טוב הולך לקרות פה. אני רק זוכרת שפתאום הוא נעל את האוטו מבפנים ונישק אותי על השפתים. צעקתי עליו.יש לי חבר, יש לך חברה והיא חברה מאוד טובה שלי אבל הוא צחק.. ניסיתי להתנגד. צעקתי, בעטתי, נשכתי אותו אבל הוא התעקש. לא זוכרת איך זה קרה אבל באיזה שהוא שלב ויתרתי. הפסקתי לזוז. אפילו לא בכיתי. והוא הצליח.אני כאילו לא הייתי שם. הסתכלתי על סרט, כצופה מהצד. אני זוכרת שאמרתי לו שיפסיק. אני זוכרת שאמרתי לא.אבל בסוף, אחרי הכל הוא עוד העז להסתכל עלי לנשק אותי ולשאול אם נהניתי. חזרתי הביתה עם פנס כחול בעין ופצע פתוח בראש וסיפרתי ל"חבר" שלי. והוא היה נהדר. הוא תמך בי וטיפול בי וחיבק אותי. שבוע אחרי המקרה החלטתי שאני מספרת לחברה שלי. הרי אני לא יכולה לתת לה להיות עם אחד כזה. ותנחשו מה? היא לא האמינה לי. היא החליטה להאמין לו. בחור שהיא מכירה בקושי חצי שנה. אחרי חודש וחצי רבתי (שוב) עם החבר שלי. בהזדמנות הראשונה שהיתה לו הוא הצליח להאשים אותי במה שקרה. להגיד שמגיע לי. שבטח התגריתי בו. שבטח רמזתי לו באיזו שהיא צורה ושהוא לא יתפלא אם יעשו לי את זה שוב. וכמובן התחלתי להאמין לו. כמו שהאמנתי לו כשהוא אמר לי שאני לא שווה כלום. שאני אפס בלעדיו. מאז עברו שלוש שנים. כאמור, עזבתי את החבר, המשכתי בחיים, הצלחתי להעלות במעט את הבטחון העצמי שלי, התקדמתי לעבודה ולבשתי מסיכות..... לפני שבוע הצלחתי לספר את הסיפור בפעם הראשונה. הכל יצא החוצה. פרקתי כל מה שהיה לי על הלב. נכון שההרגשה היתה צריכה להיות הרבה יותר טובה אבל זה לא קרה. הרגשתי שאני חווה את הכל מחדש. הפעם מבפנים. לא כצופה. הרגשתי כאב. כאב פיזי ממש. התחילו סיוטים שעד עכשיו כמעט ולא היו. מחשבות כל היום, פלאש בקים, נזכרתי בדברים שקרו אז בלילה ההוא. וזה חוזר שוב ושוב. רגע אחד אני מרגישה שאני בדרך לריפוי, שהכל יהיה בסדר, שאם אני רק אוציא את זה החוצה ואדבר אז הכל יעבור ורגע אחר אני מרגישה שההרגשה הזאת תמשך לתמיד. הרגשה של גועל. של כעס על עצמי ועל כולם. עולות לי הרבה שאלות בראש. למה הוא עשה לי את זה? אולי זה הגיע לי? למה דווקא אני? אני רוצה שזה יגמר. למחוק את כל הזכרונות. להתחיל מחדש, אבל לא יודעת איך. לא יודעת איך להתמודד. מה לעשות. אמרו לי לפנות לעזרה מקצועית, לדבר עם פסיכולוג, אולי עם מרכז תמיכה. אבל אני מתקשרת ומנתקת. לא מסוגלת לדבר למרות שאני רוצה לפרוק. יש כל כך הרבה דברים להגיד. כל כך הרבה שאלות. כל כך הרבה דברים להתמודד איתם. ולא תמיד אני רוצה להתמודד. אולי עדיף שוב לסגור את הכל בקופסא ללבוש את המסיכה ולצאת לחיים.הרי זה הכי קל בעולם. רוצה לישון ולא מסוגלת. מפחדת מהלילה. מפחדת מהחלומות שחוזרים. היו לי שלוש שנים שקטות. למה הייתי צריכה לפתוח את זה שוב? לחזור אחורה לנקודת ההתחלה. מרגישה שזה קרה אתמול. שוב מרגישה מושפלת. סמרטוט. בובת משחק של מישהו שהחליט שאין לי זכות דיבור, שאין לי זכות קיום. שלמילה שלי אין שום משמעות ואין שוב חשיבות. שמותר לכולם לעשות בי מה שהם רוצים. כואב לי לכתוב על זה. כואב לי לחשוב על זה. די!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה