כתבה מלאישה

כתבה מלאישה

מסתבר שמידה 44 היא מידה גדולה מידה ברוב רשתות הבגדים מצטערת מראש ברוב הדפים תראו משהו קטן שלא שייך
תהנו

לדעתי הכתבה טיפה מוגזמת.....

נכון יש חנויות שהמידות שלהם זעירות ביותר שכל עוד את מעל מדיה 38 אבוד לך וזה חנויות כמו טאג וומן,יופ,יופי דו,גריפ,ראד זאד,פאיוטה,אבל גם יש מצד שני הרבה חנויות אחרות ששם בהחלט יש מידות,ולמשל דווקא במנגו ,זארה,הוניגמן,רנואר,קסטרו,שהוזכרו בכתבה מייצרים מידות 44-46,אז נכון שכשאת מעל מידה 38 את צריכה קצת יותר לחפש כי זה באמת נכון שהמידות הגדולות יותר נגמרות מה וזה ממש לא קלישאה,רוב הנשים הן מעל מידה 38 אז לא פלא שהמידות מעל 38 נגמרות יותר מהר,וזה פה עניין של כסף,אני חושבתש צריך לייצר יותר סטים במידות 40-46 מאשר במידות 34-38 כי אין ספק שיש יותר לקוחות מעל מידה 38 מאשר לקוחות בטווח המידות 34-38,אבל זה עניין של תקציב ובמדינה שלנו לצערנו אין הרבה תקציב,כי עובדה שבאירופה ובארצות הברית בכל הרשתות שיש אותם גם בארץ יש פי אלף יותר מבחר מכל מידה בכל דגם...ויותר מזה למשל רשתות בארץ כמו לי קופר וקרוקר ששם ידוע שהמידות של קו הנשים זעירות ביותר ומגיעות עד למידה 28 מקסימום שבמקסימום 30 כשהייתי בפולין בסניף של לי קופר וקרוקר במסע פולין מאוד הופתעתי לגלות שיש את הג'ינסים של קו הנשים עד מידה 48(ששם זה נקרא 38)................ קיצר אני ממש לא מתכוונת להגיד שהכותבת סתם ממציאה דברים ומדברת שטויות כי א' זה יוציא אותי מאוד מגוחכת וב' אם היא כותבת את הכתבה הזאת כנארה שהיא לא מדברת סתם.... אני רק יכולה להגיד שלייש פחות או יותר מבנה כמו של הכותבת אני גם מידה 44-46 ובמשקל 70 ואני דווקא קונה בכיף ובסבבה בכל החנויות שהוזכרו בכתבה(חוץ מבטאג ווימן ששם באמת המידות מיועדות לבנות גבעוליות ביותר וחוץ מבהוניגמן שהבגדים שלהם פשוט לא הטעם שלי)אז נכון שלפעמים אני צריכה לחפש טוב אבל עובדה שכמעט תמיד כל פעם שאני באה לחנויות האלה אני מוצאת דברים שאני אוהבת,טוב אולי זה גם בגלל שאני יודעת לחפש טוב....

DREAM111

New member
תודה אודליה זו הכתבה הקודמת בנושא והנה

הצלחתי לסרוק את הכתבה האחרונה של המידות הבאמת גדולות שדובר. לקוח מעיתון לאשה.

אוי הן נראות פשוט מהממות!

ומעבר ללבוש (שאת חלקו מאוד מאוד אהבתי), הן פשוט קורנות ונשים יפות. נקודה.

passioneta

New member
כל הכבוד על היוזמה אבל נראה לי שזה לא חוקי

לסרוק ולהעלות תכנים.

חוזרת על מה שאמרתי לפני כמה ימים

הבגדים במידות הגדולות מ ז ע ז ע י ם. מעבר לעובדה שמדובר בבגדים במחירים 'זיל הזול' - 250 ש"ח למכנסיים, ושכנראה מחתימים על משכנתא בכניסה לחנות, הן נראות גדולות פי 10 וזה עוד לנוכח העובדה שעבר עליהן פוטושופ. כנראה שגם לפוטושופ יש גבולות. הבגדים משמינים אותן, הצבעים לא מחמיאים להן ובקיצור זה נראה זוועה בעיני. כנראה שהיופי הוא בעיני המתבונן. אבל מילא.

איה א

New member
גם אני חשבתי ככה כשהסתכלתי על הכתבה

רב הבגדים באמת לא מחמיאים לנשים גדולות. לפחות בעיני.

למעלה