כשהיוזרית מאתגרת את חרוב. מיט שוס

Nרב

New member
למה את מרגישה שאני תוקפת אותך?

וצריכה להודות למי ש"תומך" בך? סכ"ה לא אני התחלתי את הדיון, את החלטת להגדיר פה כל מיני דעות שנוגדות את הגדרותיך כפוריטניות. ואני רק מנסה להסביר את קונוטציה שהביטוי שלך גורם לי. זה הכל. תחתונית זה לא רק לזמן וסת, ופד הוא תחתונית, ולתחבושת אני זקוקה כשאני נפצעת באמת (ולא במובן המפחית של היותי אישה מדממת כל חודש כמו חיה פצועה). ובאף אחד מאלו לא הייתי רוצה להשתמש (גם לא במטאפורה) כשאני אוכלת. סה-טו. אמרתי שכוונתי לא לתקוף ולא להעליב, חבל שנראה שאת רואה את זה ככה.

יויו13

New member
בנות יש לי הרגשה שיצאתן קצת

מפרופורציה כדי אולי טיפה להרגיע .

anatc

New member
מרב, אני לא מרגישה שאת תוקפת אותי

כל ה"תודות" סביב זה שחרוב התיישר לדרישות הצנזורה נראה לי קצת מתחסד ומביך (פעם שנייה היום
) אני לא הגדרתי שום דיעה כ"פוריטנית" רק ביקשתי חופש ביטוי אני מבינה את הקונוטציה שלך, אני מקווה ומאמינה שאת במיעוט - לאור התגובות האוהדות לביקורות שלי (ודווקא אלו עם הלחלוחית) בתור אחת שמשתמשת בימים המיוחדים בחודש בטמפונים ובשאר החודש נהנית מתחושת הרעננות שבשימוש בתחתונית - עולם המושגים שלי שונה ואולי הדיון הזה אמור לאותת לפרסומאים, שלא העבירו נכון את המסר, ולא מיתגו את המוצר כפי שהתכוונו

מאקי

New member
מרב.. ברשותך

אני לא מכירה את כותבת הבקורת.. אבל כשאני קוראת אותה.. זה מעלה בי חיוך.. אוכל הוא בעיני דבר מאוד יצרי.. כמו יכול להיות.. סקס. ולכן הכתיבה שלה על הרטבה ..או תגובה פיזיולוגית אחרת העלתה חיוך וברק לפני ולא סוג של גועל. אני מבינה את כתיבתה.. אולי כי רובנו בכותבנו כותבים למקום הזה שבאשליה הוא מרחב קטן ומוגן.... למרות שרותם עושה בו אחלה שימוש דרך מנוע החיפוש לטובת קהילית האכלנים... אבל עדיין מה שיפה כאן... שאין הגהה כמו בעיתון. ואין מניעים ניסתרים.. אלא בסיס של בית פורום מקום של מפגש של אהבות... במקרה הזה קולינריות.. ורצון ויכולת שיתוף. ראיתי את הערכתה של הכותבת.. אליך.. ורציתי להוסיף... שאולי בכל זאת לא נקשה ולא נחמיר... עם עצמנו.. אני בטוחה שרותם נהנית מהשיתוף האינטרנטי.. ומכבדת את זה. ולגבי התגובה הפיזית... אני באופן אישי הולכת להתנסות.. מקווה שאהנה כמוך לפחות... יום נפלא מאקי

Nרב

New member
בכלל לא הערתי על נושא

ההרטבה, זה באמת עניין של הכותב/ת (כמה אומרים על הנאה מאוכל שהיא משולה לאורגזמה? הרבה...), ולמרות שאני לא מתבטאת ככה (גם לא בחיים האמיתיים, כנראה שפמיניסטיות לא בכדי משת"פ די הרבה עם שומרי מצוות וצניעות...) אני מכבדת את ענת ואת כתיבתה וכל מי שכותב איך שרוצה לכתוב כל עוד זה לא פוגע בבוטות באנשים (עובדה, אני לא מצרפת סימני אזהרה על כחל מיני ביקורות שלא עונות על הקודים שלי. יש לי דרכים אחרות להביע מחאה
) מה שהפריע (וכנראה ימשיך להפריע) לי, ולדעתי האישית בלבד, זה השימוש במונח מאד מסוים ובקישור לפריט מסוים שאני באופן אישי הוצאתי מזמן מהתפריט שלי... לא רואה אותו קשור לענייני אוכל וזה מה שכתבתי... ולגבי אינטרנסים ניסתרים - הפורום הזה לא נטול אינטרסים כאלו (כבר ד נו על זה, לא? ונדמה לי שתמים מאד לחשוב שאין פה כמעט יחצנים ובעלי אינטרסים, ולא מעטים), ולרגע אני לא חושדת בענתC שיש לה אינטרסים שיווקיים. אני יודעת שהיא מדווחת לגמרי מתוך אהבה והנאה, וההערות שלי (ונדמה לי גם של "מטעמים" במקרה דנן) בכלל לא נגעו לנושא של אינטרסים, אלא, כאמור, לנושאים שונים בתכלית.

Shellylove

New member
סליחה שאני מתערבת

אבל באנגלית: תחתונית- panty liner פד/תחבושת- pads או napkins שם כולל לקטיגוריה- feminine Hygiene או בקיצור fem hye

מטעמים

New member
הסבר קצר

מנוע החיפוש שלנו, הוא מנוע יעודי שמטרתו להוביל למידע מסונן ואמין בנושא מוגדר. המערכת משמשת מגזרי אוכלוסיה שונים ובגילאים שונים. זה נורא כיף לקרוא את הביקורות שלכם ובמקרים רבים אפשר ממש לחוות את ההתלהבות מהמנות ומהארוחה. אבל עבור קוראים מסוימים/ות איזכורים בוטים, פוגמים בכל (לדוגמא: תאור הרביולי). אמנם אין זה מתפקידנו לצנזר, אך לאור ריבוי הפניות בנושא (בעיקר של המין הנשי). הוחלט לשים דגש על הנושא. המערכת כוללת היום קישורים לעשרות אלפי ביקורות בארץ ובעולם ולשמחתי פחות מ 10 ביקורות הוסרו בשל הנושא הנ"ל (אלא אם מנוע החיפוש פספס את השאר
). אישית גם אני לא אוהבת את הקשר בין התחתונית לביקורת אוכל (שלא לדבר על הרביולי), אבל מסוגלת לחיות עם ביקורות כאלו. לשמחתי, החלטות מהסוג הזה הן לא בגדר תפקידי. RotemAR

הסבר מתקבל על הדעת

ישנם ז'נרים שונים לכתיבת חוויות מרגשות מאוכל, כמו גם מטיול, מנוף וכו'. מקובל עליי שהאתר "מטעמים" מבקש ביקורת לא סנסאציונית מדיי. אם כי קשה לעשות הפרדה חדה וברורה. שהרי לא הייתם רוצים להסתפק רק בביקורות יבשושיות, אני משערת. אם כך, חזרנו אל הלחלוחית
טוב, צוחקת. מקובל עליי. אתם מגלים רצינות. (אף שזה עניין של טעם, ואותי ביקורת קצת "מושחתת" אפילו מקרבת ומפתה).

מטעמים

New member
הרחבה להסבר

קודם כל תודה. אנחנו לא מבקשים או דורשים. נדרשנו להסבר במייל מדוע הביקורת סומנה כפי שסומנה. הסברנו את מגבלותינו וכתוצאה מכך את עמדתנו. תמיד נשמח להתחשבות בכלל הגולשים. מי שמוצא לנכון לכתוב עם לחלוחית/בלי לחלוחית (לצורך הדוגמא בלבד), עם תאורים גרפיים כאלו ואחרים. מוזמן לעשות זאת. אנחנו בטח לא נקבע לו, איך ומה לכתוב.

Nרב

New member
איך ידעתי שתביאי את התיאור האלמותי

ההוא
ובני אצולה הם פוריטניים בהגדרה, לא?

ננה f

New member
אז לא לספור את עצמי באצולה?

הגבול והצנזורה זה דבר בעייתי מאין כמוהו. איפה בדיוק הגבול של הטעם הטוב. מה מקובל משובב ואלגנטי ומה חורג וגס ולא עובר. אני לא מקנאה בהחלטות שאתם שם במטעמים צריכים לעשות,
חיזקו ואימצו, ואל תפסיקו לקרוא. אני לא בטוחה שזה לא החומר המרתק יותר לקרוא לפני השינה. זה מרדים אותך רותם? לא, כי אותי זה דווקא נורא מעורר !
קבלי שוב , את והמערכת שאפו על העבודה הברוכה.

mars4

New member
../images/Emo24.gif לכבוד יחשב לי

מזל שקראתי את המורה נחמה לפני שכתבתי על הסרטנים שליקקתי ומצצתי לפני כמה ימים.. אז לא יקבלו אותי למטעמים? שיט... כמה בניתי על זה... 9 בסולם התחתוניות של ענתי...

למעלה