כרטיס סטודנט בינלאומי

stkachov

New member
כרטיס סטודנט בינלאומי

מישהו יודע אם השתייכות לאו"פ מאפשרת להוציא כרטיס סטודנט בינלאומי ISIC? ואם כן, מה הנוהל? אודה לתשובה מהירה ממי שיודע.

vinney

Well-known member
בשביל מה? לא חבל על הכסף?

לך לאיסת"א, שלם להם כמה עשרות שקלים, ותקבל. לא רואה סיבה למה לעשות כזה דבר.

stkachov

New member
על זה אני מדבר

על הכרטיס שאיסת"א מנפיקים. מלבד מזומנים... יש להם דרישות כלשהן? אגב, כמה זה עלה? ואשמח אם מישהו יקשר אותי לפירוט של כל ההנחות שמקנה הכרטיס. היעד הוא לוס אנגלס ומערב ארה"ב. תודה

vinney

Well-known member
עזוב אותך באמא ש'ך

לא יודע איפה אתה רוצה להשתמש בכרטיס סטודנט בלוס אנג'לס, אבל בלונדון ביקרתי בכל המוזיאונים עם הכרטיס הצהוב של האו"פ. אגב, גם בסאן דיאגו במוזאונים בבלבואה קיבלתי הנחות של סטודנט, ואיפה שביקשו - הסתפקו יפה מאוד בתעודה של האו"פ.

alona 21

New member
אז ככה:

בעקרון זה עולה 50 ש"ח באיסתא, וכמובן שהם מקבלים את ההאו"פ, צריך רק להביא תמונה. חזרתי מלונדון ופריז לפני שבוע (
), ובלונדון בכל מקום שהיתה הנחה לסטודנטים (כמעט כל מקום אפשרי, הבנתי שיש אפילו חנויות בגדים שנותנים הנחה), אף אחד לא ביקש ממני תעודה! הם כ"כ מקסימים! הם פשוט מאמינים אחד לשני! לא הראתי אותה אפילו פעם אחת! בפריז, לעומת זאת, אין להם הנחות לסטודנטים (בכלל, או שפשוט לא נתקלתי במקום שכן נותן), אך לעומת זאת, בכל מקום יש להם הנחה לאנשים עד גיל 26! אבל בגלל שהם באמת לא נחמדים כמו שמספרים עליהם (מצטערת אם יש פה מישהו/י צרפתי/ה), אז כדאי תמיד לוודא שהמחיר שאמרו לכם הוא מחיר עם ההנחה, אפילו כדאי לפני זה לברר את המחיר באינטרנט או מקום אחר. אני יודעת שזה לא לגמרי קשור לשאלה, אבל סתם במידה ועוד מישהו מתעניין..

itayshush

New member
אני בסן דייגו

למשל ביקרתי בMIDWAY שהיא נושאת מטוסים - מוזיאון שווה, ולי עשו הנחה מ15 דולר ל10 כי הצגתי תעודת סטודנט של האו"פ. וואלה הרגשתי סופסוף שמשתלם להיות סטודנט.. למרות שלא ראיתי כל כך הרבה הנחות בסן דייגו לסטודנטים אולי אני פשוט לא יודע.

vinney

Well-known member
בכל המוזיאונים שם יש

ממני לא ביקשו תעודה בכלל בחלק מהמקומות, פשוט אמרתי להם שאני סטודנט ואמרו "טוב, בסדר, שלם 5 דולר פחות".

itayshush

New member
דווקא ממי שהיה איתי - חבר, אז ..

לא האמינו לו ודרשו ממנו! מוזר. וואי סן דייגו אחלה עיר. אני שליח שמה. עוד מעט חוזר לארץ

vinney

Well-known member
אז בטח ראיתי אותך בקונסוליה במבחן

לפני איזה חודש

למעלה