כנראה נמצאו עוד גופות חטופים

בון דוק

Well-known member
שנרצחו ב 7/10 וגופותיהם נחטפו לעזה
דובר צה"ל ידבר עוד מעט

סטילהוק1

Well-known member
שנרצחו ב 7/10 וגופותיהם נחטפו לעזה
דובר צה"ל ידבר עוד מעט
אני לא אתפלא כלל אם יש עוד גופות שנרצחו ב 7.10 ונלקחו לעזה. הם אפילו הודו שהם לא יכולים לספק 40 חטופים חיים. וזה גם למה הם הפרו את הפסקת האש וקטעו את עסקת החטופים באמצע, כי ישראל סירבה לקבל גופות במקום חטופים חיים. רק שבשמאל חסר האונה ושטוף השנאה לא מבינים את זה וממשיכים לדבר על מעל 100 חטופים חיים, בזמן שחמאס הצהיר באופן ברור שהוא לא מסוגל לספק אפילו 40 חיים. כמה מטומטם חסר אונה צריך להיות בשביל להיות שמאלני?

1ספי11

Well-known member
אני לא אתפלא כלל אם יש עוד גופות שנרצחו ב 7.10 ונלקחו לעזה. הם אפילו הודו שהם לא יכולים לספק 40 חטופים חיים. וזה גם למה הם הפרו את הפסקת האש וקטעו את עסקת החטופים באמצע, כי ישראל סירבה לקבל גופות במקום חטופים חיים. רק שבשמאל חסר האונה ושטוף השנאה לא מבינים את זה וממשיכים לדבר על מעל 100 חטופים חיים, בזמן שחמאס הצהיר באופן ברור שהוא לא מסוגל לספק אפילו 40 חיים. כמה מטומטם חסר אונה צריך להיות בשביל להיות שמאלני?
מאיפה ולמה אתה ממציא שקרים כאלה?
כל מי שמסוגל לחשוב מבין שהזמן הורג חטופים. היום יש פחות חטופים חיים ממה שהיו ב7.10
אף אחד לא יודע את מספר החיים היום אבל בטוח שעוד שבוע יהיו פחות.

סטילהוק1

Well-known member
מאיפה ולמה אתה ממציא שקרים כאלה?
כל מי שמסוגל לחשוב מבין שהזמן הורג חטופים. היום יש פחות חטופים חיים ממה שהיו ב7.10
אף אחד לא יודע את מספר החיים היום אבל בטוח שעוד שבוע יהיו פחות.
אני לא ממציא שום דבר שמאלן, החמאס בעצמם הודו כבר לפני כמה חודשים שאין להם אפילו 40 חטופים חיים לספק לישראל ומתכוונים לספק להם גופות, מה שישראל דחתה על הסף ובצדק. אבל אתם השמאלנים הייתם ונשארתם אידיוטים שמשחקים לידי סינוואר והחמאס שמכיר אותכם יותר טוב ממה שאתם מכירים את עצמכם כמו גם את התקשורת השמאלנית המושחתת והרקובה ויודע בדיוק על איזה כפתורים ללחוץ מתי ואיך כדי להניע אותכם כמו מריונטות.

1ספי11

Well-known member
אני לא ממציא שום דבר שמאלן, החמאס בעצמם הודו כבר לפני כמה חודשים שאין להם אפילו 40 חטופים חיים לספק לישראל ומתכוונים לספק להם גופות, מה שישראל דחתה על הסף ובצדק. אבל אתם השמאלנים הייתם ונשארתם אידיוטים שמשחקים לידי סינוואר והחמאס שמכיר אותכם יותר טוב ממה שאתם מכירים את עצמכם כמו גם את התקשורת השמאלנית המושחתת והרקובה ויודע בדיוק על איזה כפתורים ללחוץ מתי ואיך כדי להניע אותכם כמו מריונטות.
אז אם יש להם 20 אפשר לוותר עליהם?
ובכלל, נראה שהחמאס מכיר טוב את ראש הממשלה שממשיך לשרת את האינטרסים שלו.

פולגאר

Well-known member
אתה אופטימי, הוא לא מסוגל לספק מחצית ממה שכתבת ;-(

אביב 2019

Well-known member
היום שישי,כוחותינו הביאו 3 גופות חטופים.זה מוכיח את הטענה שלי
מהיום הראשון-רק מלחמה וכניסה קרקעית לרצועה תביא לנו
את החטופים.לא אשכח את כל החוששים והמתנגדים השמאלנים.##
דמיינו לעצמכם-גופות חטופים קבורות בעומק של 30 מטר מתחת לאדמה.
מה הסיכוי לגלות אותם ולהביא אותם ??
הישג מכובד ביותר.

בון דוק

Well-known member
הישג מכובד ביותר.
ממתינים שיגיעו חיים
בעיקר הצעירים

Cranio

Well-known member
הישג מכובד ביותר.
הישג מכובד?
הישג זה להחזיר אותם בחיים ולא גופות.
זה גם לא נחשב להישג אלא חובה להחזיר אותם.

לא מדוייק.
אם הם נרצחו ב-7 באוקטובר ונחטפו כגופות אז צה"ל מעדכן את המשפחות לאחר בדיקה שהוא עורך.
סביר להניח שלא משקרים אבל יכול להיות שכן...

איך אתה מסביר שרק עכשיו ידעו?

רק עכשיו הם השוו את הדיאן איי של הגופות לדיאן איי במכונית שנפגעו בה?

"מצה"ל נמסר כי הגופות זוהו במכון הלאומי לרפואה משפטית, והודעה נמסרה למשפחות. "על פי מידע מודיעיני מהימן שנמצא ברשותנו, עולה כי החטופים נרצחו במהלך מתקפת הטרור האכזרית ב-7 באוקטובר ונחטפו מעיקול מפלסים לעזה על ידי מחבלי החמאס""

למעלה