כמה שאלות

mbinh

New member
למה להתווכח עם מדע מדויק

בדרך כלל אני לא נוהג להתווכח בפורום הזה עם אנשים,מכיוון שרוב האנשים האלה מלומדים ממני ובעלי ידע רב משלי ולא רק ידע אלא גם ניסיון.אולם במקרה הנ"ל(קיומו של אנטי חומר) אל לנו להתווכח מכיוון שהפיסיקה היא מדע מדויק.ואם נאמר שקיים ועם נאמר שמיוצר אז אכן קיים אנטי חומר ומיוצר אנטי חומר. בספר מלאכים ושדים (אני קראתי את "צופן דה ווינצ'י" ולא אהבתי אותו בעיקר בגלל הכתיבה של דן בראון אבל קראתי תרגום זאת אומרת קראתי בעברית אז קראתי באנגלית את "מלאכים ושדים" והגעתי למסקנה שהוא לא סופר טוב) מדובר על אנטי חומר ואם תשים לב מדובר על אזור איטליה הוותיקן אני דיברתי על מכון ברוסיה כך שלא שאבתי את העובדות מהספר. דרך אגב וזה ידוע לכל אדם שמתענין בפיזקת החלקיקים ובאנרגיות גבוהות,לכל חלקיק תת אטומי קיים אנטי חלקיק.אלקטרון-אנטי אלקטרון או פוזיטרון [שקיומו מוכח (היתוך גרעיני,הוא חלקיק ביתא...).ואכן קיים הדבר המכונה אנטי-חומר.

ljs

New member
../images/Emo45.gif בדקתי ונוכחתי שטעיתי, ../images/Emo122.gifו-

לעניין דן בראון, אני חושב שאפשר ליהנות מהספרים שלו, בתנאי שלא קראת את כולם. אני קראתי את כל הספרים שלו שתורגמו, ומהספר השני בערך, צפיתי את סוף הספר מאמצעו. הוא פשוט לא משנה סגנון. אותה בעיה עם הרלן קובן.

PurpleFilth

New member
יש לי שתי תשובות אליך:

1. די ברור שהבחור לא עושה עבודה אנרגטית 2. זה לא אומר שהוא לא יכול להצליח. אני אומרת את זה רק כי ראיתי את זה קורה. טלקינזיס אפשר לעשות גם על ידי כח רצון טהור. ולצבי: אתה עובד עם המתקן של החתיכות ניר על סיכה בפעמון זכוכית? זכי עם זה הכי קל להתחיל...

לא.. איך אני מכין את המתקן הזה?

PurpleFilth

New member
ככה:

לוקחים ריבוע נייר קטן, מקפלים אותו לפי ציור מס' 1 - צבע אחד החוצה, צבע אחר פנימה. יוצא לך כובעון נייר קטן. אתה שם אותו בצד ולוקח סיכה (או מסמר) ותוקע אותה בקרטון (או דיקט), ואז מניח את זה על השולחן ככה שהחלק החד של הסיכה פונה כלפי מעלה. מעל זה אתה שם את כובעון הנייר. אתה בטח תשים לב שהוא זה ומסתובב ומתנדנד מכל שטות, אז כדי שיזוז באמת בגלל כח הרצון שלך ולא סתם בגלל הרוח, מעל כל זה אתה שם פעמון זכוכית (אם יש. אם לא, גם קערה גדולה תעשה את העבודה). אם עשית הכל נכון, מתקבל מה שרואים בציור מס' 2. עכשיו אתה יכול להתחיל להתאמן. בהצלחה! (ושלא יגידו שאנחנו לא עוזרים לאנשים שרוצים ללמוד).

T i a

New member
היי אני זוכרת את זה ../images/Emo13.gif

ניסיתי לעבוד עם זה זמן מה, אבל זה היה לפני הרבה מאוד זמן וכבר לא זוכרת את התוצאות. אגב אז ניסיתי גם עם גפרור במים. אם אני זוכרת נכון, פשוט מניחים את הגפרור בכוס מים ומנסים להשיט אותו לכיוון הרצוי. וכמובן שיטה הרבה יותר מתקדמת היא ליצור טורנדואים קטנים שכוס המים. ראיתי פעם מכשיר סגנון זה באינטרנט למכירה כדי לפתח את הטלקינזיס. מה דעתכם על המטוטלת? האם הייתם משייכים גם אותה לטלקיטזיס?

PurpleFilth

New member
חשבתי על זה.

אפשר להזיז מטוטלת בטלקינזיס, ניסיתי את זה פעם, אבל היא יותר מדי זזה בגלל גורמים אחרים. אפשר לנטרל אותם ע"י שימוש במטוטלת כבדה ולא אוירודינמית שתלויה מהתקרה בחדר סגור. וגם אז יש לה טיפה תזוזות ספונטניות.

T i a

New member
אכן אכן

עשינו גם נסיונות בין שני אנשים, בזמן שאחד מחזיק השני מנסה להזיז את המטוטלת לכיוון שהוא רוצה ולא לכיוון זה שמחזיק. וזה עבד, הרבה הרבה יותר קשה אבל עדיין עובד.

ljs

New member
לדעתי לא.

במטוטלת לדעתי מדובר בתנודות זעירות שנגרמות ע"י התת מודע. כמובן השאלה איך מגדירים טלקינטיקה, אני חושב שההגדרה הנכונה היא: גרימת תזוזה לחפצים ללא מגע ע"י שימוש ביכולת על חושית מסויימת.

אוקי זה לא זז...

נראה לי זה רעד טיפה אבל יש מצב זה אשליה של העין.. יש אפשרות להסבר יותר מפורט של השלבים שאני צריך לעשות?

ljs

New member
רומא לא נבנתה ביום אחד.

גם לא חומת סין. במאגיה ושות` צריך לתרגל הרבה לפני שרואים תוצאות.

FateHunter

New member
יכול

הוא יכול להצליח, אבל אם לגשת ישר לטלקינז זה יהיה כמעט בלטי אפשרי. קודם יש לבנות את הבסיס האנרגטי מתאים.

למעלה