כמה שאלות אשמח לשמוע דעתכם..

ממי קטן

New member
כמה שאלות אשמח לשמוע דעתכם..

היי..
נכנסתי האמת כדי לקבל קצת מידע. אני לומדת בקורס למועד הקרוב בספטמבר.
אני צריכה ציון של 520.
אני גרועה בחלק הכמותי וזה מתסכל ברמות!! יש לי כאבי ראש כל פעם שאני מתרגלת כי אני שוברת את הראש בכדי להבין מה אני עושה.
שלא לדבר על גאומטריה... גרוע.
המורה שלי לדעתי לא ממש באה ללמד אלא יותר לעבור על החומר ולבדוק אם יש לנו שאלות. אני לא מרגישה שאני מתקדמת לשום מקום ואני מאוד מאוכזבת מהקורס.
גם באנגלית אני לא מרגישה שיפור ואני טובה באנגלית ויש לי אוצר מילים גדול. ברור שאני משננת עוד כי יש מילים שאני לא מכירה אבל אני יחסית לסביבה שלי ברמה טובה מאוד.
מילולית לא קל לי אבל אני לומדת ומשקיעה.

אז כמה שאלות:
האם כדאי לי לקחת שיעורים פרטיים במתמטיקה? יש לי קושי בכל הגאומטריה. ממש. ובמשואות נעלמים עם שברים וחזקות ושורשים.... זה עמוס לי. הבסיס שלי במתמטיקה לא טוב...
האם שיעורים פרטיים יכולים לעזור לדעתכם?

האם ציון 520 זה ציון נמוך? גבוה?

אם יש לכם טיפים על איך לחזק את הכמותית אצלי אני אשמח לשמוע.

האם בשלב הזה של הקורס הייתי צריכה להרגיש כבר איזו התקדמות??

אשמח לדעתכם. אני לא רגועה בכלל...

תודה

yangel1

New member
היי כמה תשובות

דבר ראשון לגבי הקורס, יש לי השערה על איזה קורס של איזה חברה לקחת. בכ"א לא נכנס לזה, מה שכן- הציון שציינת הוא גם גבוהה וגם נמוך... ואני יסביר את עצמי, זה הציון הממוצע- 50 אחוזים מהאוכלוסייה יקבלו מליו והחמישים האחרים מתחתיו..
הטיפ הטוב ביותר לשפר את הכמותי זה לעבוד חזק על היסודות האלגבריים כי כשהם זורמים הכל זורם, קחי ספרים של חברות שמסבירו כמו שצריך ולא חסר כאלו ותעבדי איתם על היסודות זה נשמע שיש ך הרבה מוטיבציה ורצון להצליח.. אז לכי על זה...
שיעורים פרטיים תמיד יכולים לעזור.. איפה את גרה?
קיצר גם אני נמצא פה ותמיד אשמח לעזור. את יכולה לשלוח בפרטי.

ממי קטן

New member
תודה

אני אנסה ללמוד השבוע בעצמי מהאינטרנט. אם אני אראה שזה לא זה אני אקח שעורים פרטיים.
אני יודעת שהבעיה אצלי היא שהבסיס שלי חלש וגם בגלל שרוב הכמותי חדש לי... לצערי לא היה לי שכל ללמוד כשהייתי בביה"ס והיום אני "משלמת" על זה.
מאוד קשה להשלים את כל זה עכשיו בזמן כזה קצר אם כ"כ הרבה עומס.

תודה על הרצון לעזור ושבת שלום..

למעלה