כמה עולה חליפה??

ABShit

New member
כמה עולה חליפה??

היי אינ צריך לקנות חליפה כזאת כמו של עורכי דין .. הקיצר חליפה רשמית! כמה עולים מכניים, ג´קט וחולצה לבנה שמתחת - ביחד?.. ואיפה אתם ממליצים לי לקנות את זה כאן בארץ? תודה מקרב לב!

בדיוק אתמול הייתי בחנות כזו

הלכתי עם ידיד שלי לקצת קניות ונכנסנו לחנות של חליפות לגברים אז הן די יקרות הזולה ביותר שראיתי הייתה בסביבות 700 שקל והיו חליפות שעבור את ה 2000 שקל זה נורא תלוי בסוג בד והמותג . ( אולי זו פשוט חנות יקרה אבל לא נראה לי - אני חושבת שככה הם המחירים)

ובכן

אני חייבת להודות שלא הכי התעמקתי בחליפות אבל היו כמה נורא נחמדות בסביבות 1200 רק שתזכור הדבר הכי חשוב בחליפות זה : 1. איך זה מונח על הגוף. 2. והצבעים - אני מתכוונת לצבע החולצה והעניבה זה יכול לעשות את כל ההבדל - ואם אתה לא מעוניין בעניבה אני ממליצה בחום על חולצה עם צווארון גולף קטן( פולו ) מקווה שעזרתי

אמממ זה תלוי...

אני חושבת שחליפה כזאת מסוג טוב תעלה משהו כמו 1000 שקל... ויותר פשוט יעלה משהו בסביבות ה-500 או 700 שקל.. רעות

זארה זה המקום

החליפות של זארה נותנות לוק של 1,000,000 $ והם בעצם דיי זולות יחסית לשוק של חליםות הגברים ליאור

dickies girl

New member
יש בקניון איילון

חנות ענקית, ממש גדולה עם מלא מלא חליפות לגברים ואני בטוחה שתמצא שם את מה שאתה רוצה.. אני לא זוכרת את השם של החנות אבל הקניון לא כזה גדול ואני בטוחה שתמצא

למעלה