כמה עולה אברך בחודש?

Harrington

Well-known member
מנהל
יאלה שכולם יחזרו בתשובה ויחיו על סכום הקצבה.
הצחקת. אם יעשו את זה, עוד יגלו בטעות מה שיעור הקצבה האמיתי ועד כמה אי-אפשר אפילו לחשוב לחיות ממנו :). הרבה יותר כיף לשבת מהצד ולצעוק 'נתוני' לה-לה-לנד פנטזיונריים :).

מקסים 45

Well-known member
הצחקת. אם יעשו את זה, עוד יגלו בטעות מה שיעור הקצבה האמיתי ועד כמה אי-אפשר אפילו לחשוב לחיות ממנו
:)
. הרבה יותר כיף לשבת מהצד ולצעוק 'נתוני' לה-לה-לנד פנטזיונריים
.​
לכן מציע,אין כבעל נסיון.
לצעוק אברך מקבל x ולנפח ל-y
ובסוף מתברר שהם מקבלים פחות מ-x

Harrington

Well-known member
מנהל
לכן מציע,אין כבעל נסיון.
לצעוק אברך מקבל x ולנפח ל-y
ובסוף מתברר שהם מקבלים פחות מ-x
זה אחד הדברים המצחיקים בכל הסיפור הזה. מי שבוחן את נתוני האמת, יגלה שפשוט אי-אפשר טכנית לחיות מהקצבה הזאת. גם אברך שנורא נורא רוצה לא מסוגל לכך. המשמעות בפשטות היא שאותה משפחה בהכרח עובדת ומתפרנסת בדרכים נוספות, מעבר לקצבה שהיא מקבלת. זה לא מפריע כמובן לתוקפים לטעון שהמשפחות הללו חיות נטו על חשבון משלם המיסים החילוני, משהו שאגב לא נכון פר הגדרה, מהטעם החביב והפשוט שדתיים משלמים מיסים כמו חילונים.

בקיצור, הכל חרטא אחת גדולה. שנאה בסיסית שמעת לעת משתנה התירוץ שנותנים לה. פעם זה אי-גיוס ואז כשמגיע חוק שמגייס (כביכול) זה עובר ל'הם חיים על חשבון משלם המיסים החילוני'. לכשיתברר ויוכח ש(גם)זה חרטא, מובטח לך כבר כעת שתשמע עילה אחרת לכך שחובשי הכיפות לא בסדר. סמוך על יצירתיות התוקפים :). השנאה תישאר ומתוך ההתקפות תישארנה. שום דבר לא יעלים אותם ושום דבר לא יכול להעלים אותם, מאחר ואין בעילות כל ממש. הם רק מהווים תירוץ לשנאת חינם.

מקסים 45

Well-known member
זה אחד הדברים המצחיקים בכל הסיפור הזה. מי שבוחן את נתוני האמת, יגלה שפשוט אי-אפשר טכנית לחיות מהקצבה הזאת. גם אברך שנורא נורא רוצה לא מסוגל לכך. המשמעות בפשטות היא שאותה משפחה בהכרח עובדת ומתפרנסת בדרכים נוספות, מעבר לקצבה שהיא מקבלת. זה לא מפריע כמובן לתוקפים לטעון שהמשפחות הללו חיות נטו על חשבון משלם המיסים החילוני, משהו שאגב לא נכון פר הגדרה, מהטעם החביב והפשוט שדתיים משלמים מיסים כמו חילונים.

בקיצור, הכל חרטא אחת גדולה. שנאה בסיסית שמעת לעת משתנה התירוץ שנותנים לה. פעם זה אי-גיוס ואז כשמגיע חוק שמגייס (כביכול) זה עובר ל'הם חיים על חשבון משלם המיסים החילוני'. לכשיתברר ויוכח ש(גם)זה חרטא, מובטח לך כבר כעת שתשמע עילה אחרת לכך שחובשי הכיפות לא בסדר. סמוך על יצירתיות התוקפים
. השנאה תישאר ומתוך ההתקפות תישארנה. שום דבר לא יעלים אותם ושום דבר לא יכול להעלים אותם, מאחר ואין בעילות כל ממש. הם רק מהווים תירוץ לשנאת חינם.​
אנשים כועסים תמיד יכעסו על משהו כי הכעס אצלהם מובנה. אנשי שלום ישלימו עם הכל בדרכי שלום.

מקסים 45

Well-known member
לעומת הקשישים שתרמו ושירתו, ועבדו ושילמו חודש חודש ביטוח לאומי!

ביזיון !!!!

צעיר כזה שאינו עובד צריך להתבייש ....
והקשישים אשר קרעו את ......עבור המדינה הזו מקבלים...
כמעט כלום.......​
ומה מקבל קשיש חרדי שלא עבד?

ממש מוזר. לפי המספרים האלה הייתי מצפה שרוב העולם החילוני ירוץ להיות אברכים. משום מה זה לא קורה. אולי בגלל שהמספרים מחורטטים מן היסוד? אולי מסיבות אחרות? לה' הפתרונים :).
ממש מוזר. תראו מי בא להגן על החרדים :)

Harrington

Well-known member
מנהל
ממש מוזר. תראו מי בא להגן על החרדים :)
אה, איזו יופי, תשובה עניינית. או שבעצם לא? סתם התקפה משמיצה (ככל שיש פסול כלשהו במה שמיוחס לי) שגרתית. משועממת כנראה רצח... חבל. אם היית טורחת להגיב עניינית זה היה יכול להיות כל כך הרבה יותר מענין. אבל כל אחד והרמה שהוא מסוגל לה אני מניח.

מיצינו.

אה, איזו יופי, תשובה עניינית. או שבעצם לא? סתם התקפה משמיצה (ככל שיש פסול כלשהו במה שמיוחס לי) שגרתית. משועממת כנראה רצח... חבל. אם היית טורחת להגיב עניינית זה היה יכול להיות כל כך הרבה יותר מענין. אבל כל אחד והרמה שהוא מסוגל לה אני מניח.
אתה מרגיש מותקף מהמציאות?
רק כאשר תפסיק לשקר ותחזור למוטב בדיוק כפי שחיים אתגר ולפניו חיים הכט היו נוהגים להגיד לנוכלים שתפסו אותם עוקצים.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה מרגיש מותקף מהמציאות?
חס חלילה וחס :).

רק כאשר תפסיק לשקר ותחזור למוטב בדיוק כפי שחיים אתגר ולפניו חיים הכט היו נוהגים להגיד לנוכלים שתפסו אותם עוקצים.
נו טוף. כל אחד והשקרים שלו, במקרים מסוימים בתוספת הצורך להפנות אצבע בעניין דווקא לצד השני. אין כל חדש תחת השמש :).

הרבה בריאות ועם או בלי כל מיני חיימ'ים, באמת שמיצינו יקירתי :).

חס חלילה וחס :).
אצטט לך את ג'ורג' ברנרד שו: "עונשו של השקרן אינו רק שאין מאמינים לו, אלא שהוא אינו מסוגל להאמין באיש בעצמו."
נו טוף. כל אחד והשקרים שלו, במקרים מסוימים בתוספת הצורך להפנות אצבע בעניין דווקא לצד השני. אין כל חדש תחת השמש :).

הרבה בריאות ועם או בלי כל מיני חיימ'ים, באמת שמיצינו יקירתי :).
ידוע לי שהם מפחידים נוכלים כמוך, תתמודד או לחלופין כפי שכבר הצעתי בתגובתי הקודמת, תפסיק לשקר ותחזור למוטב.

למעלה