כמה ימים לפני הזרעה..

באבו

New member
כמה ימים לפני הזרעה..

היי, אני כמה ימים לפני הזרעה ראשונה, ויש לי שאלה קצת מביכה.. אז ככה: אני ואישי היקר שומרים נידה.. אני מניחה שההזרעה תכוון ליום הטבילה..(לבוקר שאחרי) אתן חושבות שצריך לשמור את הזרע עד להזרעה?
או שאפשר "לחגוג"
חופשי?? (זה בכל זאת שבועיים של "פסק זמן"!!) (הזרע, באופן עקרוני - תקין) האם מישהי שעברה הזרעה התבקשה לא לקיים יחסים לפני??? ומה עם קיום אחרי ההזרעה??? יאללה, תתחילו לזרוק תשובות, תסטלבטו חופשי!!

באבו תהני, תחגגו

ההשבחה תדאג שיהיה לכםמספיק זרע לתינוק. ותזכרי כל המרב הרי זה משובח. אצלי אני אפילו נדרשתי לקיים מצוות פרו ורבו לפני ואחרי ההזרעהץ.

טביקאט

New member
תחגגו ותהנו!

אצלי הרופא ביקש להתנזר רק יום-יומיים לפני! המון הצלחה!
טביקאט

באבו

New member
לא אמרת כלום.. ../images/Emo5.gif

להתנזר יום יומיים לפני??????? נו, מה עשינו בזה?? יענו, מה - חוזרים מהטבילה ומתייבשים?? ככה, נשב נסתכל אחד על השניה?
(תבינו שזה אחרי 12 יום של ייבוש טוטאלי, ויום הטבילה הוא יום חגיגה...)

באבו השפנפנה ../images/Emo9.gif

אם הזרע טוב, אז לדעתי אין מניעה לעשות מצוות גם לפני ההזרעה יש רופאים שמבקשים לא לעשות יום לפני כדי לשמור על האיכות. מצד שני, גם זרע "שעמד" 12 יום לא תמיד הכי משובח. יאללה, תהנו כמו שצריך! זוהרה

באבו

New member
נראה לי שזה מה שנעשה... ../images/Emo8.gif

נעשה קודם חזרות בבית.. הזרעה עצמית

נועם@בת

New member
בעקרון מומלץ על יומיים של התנזרות

לפני ההזרעה. אבל אם הרבנים מגמישים כדי לבוא לקראתך, אולי גם הרופא יגמיש. הרעיון הוא להגיע לזרע במצב אופטימלי. אנחנו בהתחלה התייבשנו עוד יום יומיים אחרי הטבילה. אחר כך עשיתי לרופא פרצופים. הוא אמר שילשין עלי לרבובדיה
. אבל בסוף אמר שהוא מרחם על נועם@בן, ושננסה לראות מה המצב כאשר לא מחכים יומיים שלושה. הסתבר שלא היה הבדל כל כך גדולבמצב הזרע 12 שעות אחרי קיום יחסים, וקיבלנו פטור מהתנזרות נוספת. בכל מקרה, מאחר וזאת הזרעה ראשונה, |דגש| אל תקחי סיכון ואל תפגעו באיכות הזרע. מקסימום תתיבשו עוד יום יומיים. תשאלי את הרופא, או את המעבדה. אגב, אצל המתנדבות של מכון פועה את יכולה לקנות קונדום סטרילי שמיועד למתן זרע אם אתם רוצים להקפיד בעניין. (אצלנו- בלי קשר להקפדה, זאת היתה הדרך הכמעט יחידה שהצלחנו להוציא מים מן הסלע
) בהצלחה נועם

באבו

New member
נועם, מה זה קונדום סטרילי???

נועם, מה זה? מעולם לא שמעתי על כך, ומעולם לא שמעתי על מכון פועה... אשמח מאד מאד
לקבל עוד פרטים.. (אגב, במה הקונדום יכול לעזור???) המון המון תודה!!!

בקשר לקנדום סטרילי ../images/Emo12.gif

באבו נשמה, אז ככה. קנדום סטרילי הוא אחד כזה שלא מכיל חומר קוטל זרע או כל חומר אחר שפוגע בזרעים. תשאלי איפה אפשר להשיג בדרך כלל אין בבתי מרקחת חשוב להשתמש בקנדום כזה אחרת מה שיתקבל תהיה "גבינת קממבר" במקום סיירת קומנדו זרע מוכנה להסתערות. בהצלחהההה שלומלום.

באבו

New member
כן, אבל למה קונדום????!!!!! ../images/Emo5.gif

מה, לא נותנים את הזרע לתוך קופסא סטרילית כזו, חמודה, שכתוב עליה "מכבי"????

תראי בקשר לקופסא של מכבי או הפועל..

באבו, תראי זה תלוי איך אתם מעדיפים "לעשות" את הילדים שלכם יש שני שיטות עיקריות: 1. "ילדי בית שימוש": הבעל מקבל כוסית פלסטיק וניגש לחדר השירותים עם ערמת חוברות פונוגרפיות וכו´ ובעודו מתעסק עם עצמו ומפנטז על אישתו או על כל אחת אחרת אוסף את תוצרתו המשובחת לתוך הכוסית ומביא אותה אחר כבוד למעבדה להמשך תהליך יצירת הזאטוטים. 2. "ילדי האהבה": עושים אהבה כשהבעל משתמש בקנדום סטרילי ואת הזרע הנאסף שם מביאים למעבדה. אינני יודע מה המרחק שלכם מבית החולים אך בדרך כלל מבקשים שהזרע יגיע תוך 45 דקות מזמן היצור, אני מקווה שאתם מספיק קרובים. אבל ביננו מתי עשית פעם אחרונה אהבה במכונית??
שלומלום

באבו

New member
באמת מתגעגעת לאהבה במכונית...

אז מה, אפשר עם קונדום??? איזה יופי, לא ידעתי!!!! בית מרקחת רגיל???? יאלה, הולכת להתקשר ליצרן הזרעים.. תודה!!!

לגביי הקנדום ../images/Emo18.gif

באבו נשמה, לגביי הקנדום תקפידי שהוא יהיה מהסוג הסטרילי שמיועד עבור כך. בדרך כלל אין את הסוג הזה בכל בית מרקחת. בהצלחה שלומלום

באבו

New member
נראה לי שבכל זאת נשתמש בקופסא..

אבל המון תודה!! (לא מצליחה לשלוח פרצופים, אבל ראה כאילו נשלחו מליון)

נועם@בת

New member
קונדום סטרילי הוא קונדום לטקס רגיל

ללא כל חומר עליו . השימוש בו יכול להיות משתי סיבות. מסיבות הלכתית- שלא לשפוך זרע. אם הזרע נשפך בקטנדום בגוף האשה, זה כבר לא ממש שפיכת זרע. המהדרין מחוררים חור זעיר מקום גבוה כלשהו כדי שבכל זאת זרעון אחד או שניים יסתננו לנרתיק ואז מכוסים לגמרי. מסיבות של נוחיות (נוחיות עליק, התחתנתי כדי לעשות אהבה עם קונדום
? ) יש גברים (כמו זה הפרטי שלי) שהרעיון של אהבה עם כוסית (בחולם) לא מוצא חן בעיניהם. ומתן הזרע הופך סיוט. שימוש בקונדום מחזיר את העניין לפרופורציות. וזה כמעט כמו לעשות ילים מאהבה כמו כולם. מחיר הקונדום הוא 30 שקל לאחד (!) וניתן לרכוש אותו אצל המתנדבות של מכון פועה, או לפעמי בחנות יע"ל בבתי החולים השונים (שם זה יכול לעלות יותר). מספר הטלפון של מכון פוע"ה הוא 02-6515050 נועם

באבו

New member
נועם, תודה!!! ..

נראה לי שאם אין בעיה מבחינה הלכתית לתת לכוס בראש... אז, אין טעם להתרוצץ לחפש קונדומים בירושלים.. לא??????

נועם@בת

New member
אני לא פוסקת הלכה

(מקסימום פוסקת כהלכה
) זה פתרון למי שחושב שיש לו בעיה. כל אחד מחליט לעצמו מה מהווה לו בעיה, ומה הוא צריך כפתרון. אצלנו זה היה פתרון לאו דוקא לעניין ההלכתי
נועם

שחר חדש

New member
באבו היקרה,

כפי שאחרים כבר כתבו - אם הזרע תקין אז בדרך כלל אין בעיה. ל מ ר ו ת, שגם לזוגות שלהם אין בעיות פוריות ידועות, ממליצים לקיים יום כן ויום לא, כדי לתת לברנשים הזעירים להתאושש (תארי לך לרוץ מרתון כל יום...). ועוד משהו, קצת לא קשור (אני מקווה שלא תראי בזה חוצפה...) - במידה ושמירת הנידה "מפריעה" באיזה שהוא אופן ליכולת הפוריות (יש כאלה שהמחזור שלהם קצר מאוד ואז הם מפספסים בגלל זה), אני יודעת שיש היתרים הליכתיים להגמיש קצת את הנושא (יש לי חברה שהיתה לה בעיה מסוג זה - הבעיה נפתרה כל כך שהיום יש לה שלושה ילדים, בהפרש של שנה...). שוב - מקווה שלא עברתי את הגבולות... שחר. שחר.

למעלה