כמה זמן צריך לחכות...

adam thats all

New member
כמה זמן צריך לחכות...

עד שמישהו יפתח דיון מעניין:) אורית בתור מנהלת הפורום תתני לנו את הנושא המעניין הראשון:) למישהו כאן יש חבר אמיתי... ידיד אמת .... ????

yellow cheese

New member
לי!

יש לי אפילו כמה..
כאלה שאני דפנטלי לא מוותרת עליהם.. כאלה שבאמת יהיו איתי תמיד.. אבל יש חלק גדול שהייתי משייכת אליהם ת´משפט הבא: "החברים האלה, לקחת הם יודעים, וכשצריך לתת פתאום נעלמים"..

adam thats all

New member
ןעלי את מוותרת:)?

לא היית מוותרת עליהם כי א רוצה אותם או כי הם באמת חברים שעמדו שם בשבילך?

yellow cheese

New member
1. לא מוותרת עליך ../images/Emo9.gif

2. הם באמת יעמדו שם לצידי, בכל מצב.. את אלו ששם כי הם שם (אחח ניסוח גרוע
) הכללתי בתוך החברים: החברים האלה, לקחת הם יודעים וכשצריך לתת פתאום נעלמים

lighter

New member
מודה באשמה

אתה מדבר על חברים מהמין השני או מאותו מין?

GirlFriend

New member
../images/Emo113.gif

הפורום אומנם בהנהלתי אבל הוא לא שלי בלבד. כל מי שרוצה מוזמן לפתוח נושא חדש שקשור לפורום בלי לחשוש כי אני לא מתכוונת למחוק דיונים מענינים
ובקשר לשאלת ידיד אמת. יש לי חברות שאני סומכת עליהם ובמיוחד את החברה הכי טובה שלי שלה אני מגלה ה-כ-ל. היא גם במקרה כותבת בפורום הזה
ויש גם את הידיד מהמין השני ואני לא אחשוף אותו, אבל הוא אדם נורא נחמד ומקשיב ושאפשר לספר לו הכל וזה הדדי.

לי אין ממש

ידיד נפש.. יש כמה אבל לא כאלה שהייתי בוטחת בהם בכל מצב.. אבל יש לי חברת נפש.. או איך שאתם לא רוצים לקרוא לזה..

Nicole p

New member
אווףף אני תמיד כותבת יומים אחרי../images/Emo46.gif

טוב אבל בכל מקרה אני אגיב גם לי יש חברה ממש ממש טובה שאני אומרת לה הכל ואני יכולה להגיד לה הכל ואני סומכת עליה. בקשר לידיד מהמין השני אני כמעט כל הילדות שלי (כאילו עכשיו איזה בת שלושים) אבל כל הילדות זה תמיד היה בן שהייתי מרגישה יותר פתוחה אליו לא יודעת למה וגם עכשיו יש לי ידיד טוב הכל אני יכולה לדבר איתו. וזה נותן הרגשה טובה ככה...

MitzPetelGirl

New member
שאלה מסובכת קצת..../images/Emo4.gif

עד לפני זמן לא כלכך ארוך הייתי יכולה להגיד בנשימה אחת "כן, יש לי שתי חברות שאני יכולה לסמוך עליהן בעיניים עצומות, הן יהיו לצידי תמיד יאדה יאדה יאדה..." עכשיו אני כבר די בטוחה, במקרה הזה זה לא הן-זאת אני. יש לי ידיד מאוד טוב אחד, שניים אפילו, שתי חברות טובות, חברת אמת אחת והמון חברים בבצייפר, לימי שישי, הבעיה היא שאני טיפוס שיסתפק בשניים שלושה הכי טובים, אבל שיהיו טובים באמת. היה לי חבר רציני עד לפני שבועיים בערך, נפרדתי ממנו, אחרי שנה וקצת, בלי קשר לזה שזה קצת נמאס, נמתח יותר מדי, היה מרחק שהכביד מאוד, אבל טוב לי ככה
זאת ההודעה הראשונה שלי בפורום, הוא נראה לי נחמד, נחמד מאוד אפילו, אני רק מקווה, בלי לפגוע בכבוד הפורום ואנשיו, שיהיו פה דיונים קצת יותר מעמיקים מאשר-´לשים את הצמיד הורוד-כדי שהוא ישים לב?´ כמו שהיו בכלכך הרבה פורומים אחרים שמשתייכים בגדול לנושא הזה. אני מקווה שיהיה נחמד ואני אכתוב פה עוד, הרבה. יומנעים.

למעלה