כל יציאה מהבית קשה עבורי

אופירA

New member
מנהל
ברור, ברור, גם לה העירו שזה לא ראוי

והאם מישהו "העיר" לה ע"י שכתב לי תגובה: "לא הייתי רוצה להפגש עם פנתרית, מסיבה פשוטה מאוד. פשוט כי מספיק שמשהו יפגע בה, היא ישר תלשין עלי לפורום, ב"אובייקטיביות" מחרידה. לכן אני חושבת שלא משנה אם היא צודקת או לא אין לה זכות לכתוב מה שקורה עם משתתפי הפורום" ???

יכול להיות שהעירו לה בצורה מכבדת יותר, הגונה יותר, ולא מבזה כזו?

snoopytush

New member
זה נכון שהתגובה שלי

הייתה צורמת אבל כתבתי וניסחתי אותה כך מכיוון שהרגשתי
( אולי טעיתי אך כך הרגשתי), שמילקי באותו זמן עדיין הרגישה
שזה בסדר לספר על זה בפורום כל עוד אין שמות.
אז כן העדפתי להיות בוטה כדי שתבין את גודל משמעות המעשה.

אופירA

New member
מנהל
אני סבורה שאין טעם בבוטות דווקא כאן

מתאים יותר לפנות בבוטות צורמת לאלו שמרגישים עד עכשיו, שזה בסדר לספר בפורום עם שמות, עם פרטים, לכתחילה, לתקוף, להאשים.
לאלו שלא מרגישים בכלל שעשו איזו טעות, אבל מאוד מרגישים את טעותו של האחר...

מצד שני, במחשבה שנייה, אולי זה לא עוול שאנו מקפידים יותר עם מי שמתאמץ כל הזמן לעזור לעצמו ולקחת אחריות על מעשיו, כי לו יש טעם להעיר.
מה הטעם להעיר למי שלא מרגיש שהוא צריך לתקן את מעשיו? שלא מרגיש שיש לו איזו טעות? שאטימותו לזולת לא ממש מפריעה לו? מפריע לו רק כשהוא לא מצליח להשיג את מה שהוא רוצה.

snoopytush

New member
למקרה שלא הובן - מילקי אני מעריכה מאוד

את מאמציך.
פשוט חשוב לי אישית שתהיה אוירת פורום נעימה .
כי גם ככה אנשים באים לפה עם מטענים קשים
ולא רציתי שיהיה מתח מיותר.

supern0va

New member
כלכך מיותר .. וחבל..

אני יודעת שאני יומיים וחצי פה ואין לי זכות דיבור..
אבל דווקא בתור מישהי שקוראת אתכם.. אני יכולה לומר לכם שחבל וכל ההתעסקות והתדשדשות בדבר הזה רק מעכירה אוירה ומפצלת אנשים..
שימו לב כמה "חזיתות" נפתחו רק בשרשור הזה.. ואפילו לא בפני הנוגעים בדבר אלא בין חברי הפורום עצמו שלא היו חלק מהסיטואציה המקורית..
ואגב שימו לב שדווקא בשרשור הקודם זו שהיתה איתה העימות הראשון יצאה להגנתה של מילקי ולא דיברה עליה רעות.. סתם החייתם מקרה שכבר מת והעליתם דברים שלא היה נחוץ להגיע לשם..
זה מיותר.. זה חבל.. זה לא נחוץ..זה פורום מקסים.. אני קוראת אתכם יותר מאשר כותבת .. ובפעם הראשונה שקראתי פה מה שמשך אותי זה שראיתי עמוד שלם בלי סכסוך בלי פגיעות ועליבה זה בזו.. גם לא בהומור.. וזה היה מקסים ורגיש ובעיקר נעים..
ועכשיו נראה פה כבר כמה ימים כמו בשדה קרב..
ולא משנה מי אשם.. כולם אשמים שנתנו לזה במה והמשיכו והתפלספו וחפרו וחיוו דיעה והעלו את השרשור במקום לתת לו להקבר במעמקי ההסטוריה..ביום האתמול..
די.. כל מה שצריך להאמר נאמר.. סיימו את זה..

כאב 8

Member
גם אני הרגשתי שלוקחים את הצד של החזק .

וזה הזכיר לי את העולם האמיתי בחוץ
שאנשים תוקפים את החלשים כי נוח להם.

כאב 8

Member
וגם לא יורדים ממנה היא כבר בבקשה סליחה

לא יכולה לקרוא יותר שהיא מצטערת
ועודד ממשכים להפיל עלייה זה כואב לי לראות את ז ה

רייקי2

New member
האמת שאני לא יודעת מה את רוצה ממני

האמת שהכתיבה שלה מענינת אותי ולא שללתי אותה אלא רק את הטעות שכתבה על הבחור,
וסנופי צודקת שהיא עלולה להלשין על אנשים שכותבים בפורום, אז מילקי היא בחורה נבונה והיא
תזהר לא לחזור על הטעות הזאת.

היו ימים שהייתי קוראת ולא ידעתי להגיב בגלל חוסר ידע טכני וגם לא העזתי לעשות זאת.
בפעם הראשונה שכתבתי משהו, נפעמתי לראות את זה על הצג. אז חבל שיש הרבה אנשים
שרק קוראים ולא מעיזים להגיב.

אופירA

New member
מנהל
טוב שאת מגיבה, רק רציתי ליידע אותך בעובדות

מפני שיותר מידי אנשים מתעסקים כאן עם ה"טעויות" של מילקי, ופחות מידי אנשים מתעסקים עם הנסיבות שקדמו לכך, והטעויות של אלו שנכנסו בה חזיתית בלי להתבלבל.
ולדעתי אנשים לא ממש מרגישים מה שהם עושים, ואם הם היו מרגישים שזה הוגן אם היו נוהגים כלפיהם בצורה זו. אז חשוב לי להביא את זווית הראייה שלי.

למה סנופי צודקת שהיא עלולה להלשין על אנשים שכותבים בפורום? מאיפה המסקנה הזו?
קראי את התגובה שלי לסנופי, ותביני למה יותר הגיוני להסיק שמי שמסוכן בהלשנה הוא זה שמלשין ולא זה שמלשינים עליו.
הגיוני, אבל לא משתלם. אפילו מסוכן. יותר משתלם להאמין שהחלש הוא המלשין ולא הנחרץ/התוקפן...

אני לא נגדך חס ושלום. אני אוהבת אותך דווקא. אבל מצחיק אותי לראות איך רובנו כאן חוטאים במה שאנו מתלוננים שעושים לנו בחברה הכללית, ולא שמים לב למה שאנחנו עושים.
את דווקא לא חוטאת בזה, אלא לא מכירה חלק מהעובדות.

מילקי110

New member
אתחיל בזה שגם הערב הלכתי לחדר כושר

* אני מספרת את זה בכדי שאם יש עוד אנשים אי שם שנכנסים לפורום הזה , אז שיראו

שללא כדורים ותרופות בן אדם שנמצא במצב נפשי לא קל מצליח לעשות דברים , להרים את עצמו לעשות משהו במקום לשקוע במצולות הרחמים העצמיים .

** בנוגע לבחור : חשבתי על זה ונראה לי שכל מה שקורה לי עכשיו זה לא באשמתו הוא צודק , זה הכל אני , וזה גם היה לא יפה לפתוח את זה פה בפורום . האשם הוא בי כי הלכתי על משהו בלי לחשוב על התוצאות

ובכל מקרה , מה שקורה לי כעת זה בגלל כל האכזבות מאנשים בעבר , זה פשוט פוגע בנקודה רגישה ולכן התחושה היא כזאת קשה .(לפחות הוא חוזר הבייתה לאבא שלו , כאן יש בית ריק עם הורים שבכלל לא מעניין אותם בשיט כל מה שמעניי

אותם זאת הידיעה שיש כאן מסך טלוויזיה יפה , מסך שלח מחשב משוכלל , סמארטפון משוכלל , יש כאן חשמל , מים , גז - והאמת שאני מעדיפה את זה כך , כי גם כאשר ניסו בעבר לתמוך בי ריגשית זה רק עשה לי יותר גרוע

התקופות שבהן לא יכלתי ממש לקום מהמיטה היה כאשר גרתי איתם , הייתה תקופה כזאת שלא עבדתי , ללא חברים , וממש לא יכלתי לקום מהמיטה , והנה כאשר אני בדכאון ולבד אז אני כן מצליחה להרים את עצמי כך שהנתק מהם זה דבר חיובי

גם אני הייתי בעבר בטיפולים אצל פסיכולוג , ואח"כ אצל פסיכולוגית לא יודעת עד כמה זה עזר לי בכלל , כי עובדה שעדיין אין לי ביטחון עצמי בכלום .

הטיפול הכי טוב היה ניתוח השרוול , ואני ממש מצטערת שדלא עשיתי אותו כמה שנים קודם , זה היה חוסך לי הרבה . הערך העצמי שלי עלה מבחינה חיצונית זה נכון . טיפלתי בגוף , עכשיו צריך לדאוג לנפש ,

שכן האוכל הזה פשוט היה כיסוי לבעייה עמוקה מאד , זה גם הייתה התמודדות עם הבית ועם הסביבה , ופשוט התחמקות מטיפול בבעיות החמורות באמת , מה יותר פשוט מאשר להזמין אוכל הביתה ... או לאכול מול הטלווזיה לא צריך להתמודד עם

שום דבר , כמובן אחרי עם תחושת הגועל , ההשמנה , וכל מה שמסביב .

אבל אני יודעת שכל עוד גרתי תחת ההורים אין סיכוי שהייתי מצליחה לפתור את בעיית המשקל , הסיבה היחידה זה בגלל הניתוק מאמא שלי וחברתי הטובה שקיבלה אותי בכל מצב , וברגע שהיה לי רוך בחיים ודברים טובים אני בעצמי החלטתי

על הניתוח והלכתי על זה לבד , וגם אז אבא שלי ניסה להניע אותי מזה , בהתחלה הוא אמר לי " את יודעת שחודש שלם אחרי הניתוח אוכלים רק מרק ? " וזה בכלל לא היה נכון , כפי שאף אחד לא אמר לי מה לאכול כך גם אף אחד לא היה יכול לעמוד

בדרכי לעבר הניתוח . זה הגוף שלי אחרי הכל ואף אחד לא יקבע לי .

** הקושי החברתי הוא אדיר , ועכשיו הבעייה היא שאין נחמה , הנה אני הולכת לקבוצה של בעיות תקשורת ושם קורה בדיוק מה שקורה עם אנשים בחוץ .

בהתחלה הייתי שם בקבוצה המאוחרת אבל בגלל שחשתי שלא אוהבים אותי שם , אז עברתי לקבוצה המוקדמת וגם שם נראה לי שלא אוהבים אותי . אני מרגישה דחוייה בכל מקום שאליו אני מגיעה : עם המנתח, הדיאטנית , במרפאת השיניים בכל

מקום . האדם היחידי שנחמד אליי זאת חברתי הטובה ( וגם יש בי עדיין את החשש שהיא תעלם לי ) ובחורה מהעבודה לסרוגין.

ואתם פה בפורום : אלומה , אופירה , כאב , מה איתי , רייקי , ואם שכחתי מישהו אז סליחה , אבל עדיין לפי מה שחוויתי פה בהעברת העולם הוירטואלי למציאות יש לי הרגשה שאם הייתם פוגשים אותי במציאות גם אתם לא הייתם סובלים אותי .

someone121

New member
היי

אני מבין אותך ומאוד מזדהה. את מזכירה לי את עצמי בהרבה מובנים. אני לא חושב שאת צריכה לקבוע בצורה נחרצת כ"כ שאף אחד לא ירצה אותך. ברור לי שנפגעת מאוד מאותה פגישה שהייתה לך עם מישהו מהפורום הזה - אבל פשוט תמשיכי הלאה עד כמה שזה לא פשוט.
אם לא הייתי הומו, אני חושב שהייתי "אוזר אומץ" ופונה אלייך במסר מתוך רצון להכיר אותך. דווקא מה שאת תופסת כ-"לא אטרקטיבי" דווקא גורם לי לחשוב שהיית מתאימה לי. יש כ"כ הרבה אנשים שונים ומשונים בעולם - את לא צריכה 1000 בני זוג, את צריכה אחד. ואחד כזה - את יכולה למצוא.
לא להתייאש.

מילקי110

New member
חשוב לציין

שהאכזבה שלי היא לא מזה שלא יצא לי מזה בן זוג

כי אני לא באתי לחפש אחד . חשבתי על ידיד . מה שכתבתי כאן אתמול בלילה היה בגלל ההיי של החדר כושר היה בי פרץ של אופטימיות

אבל זה נמוג אחרי לילה ללא שינה . ועכשיו אני צריכה להתכונן לעבודה עוד מעט.

כמה רוע ואכזריות יכולים להיות בעולם הזה ..

nrsl

New member
מנסה לעודד אותך

אני לא מכירה אותך אבל כשמנה אני יודעת איך זה ללכת ברחוב. בכל מקרה גם עם השומן שלי היה לי בצבא מישהו שכן ראה אותי והיום אנחנו נשואים כבר כ- 20 שנה.
לכן אני מאמינה שכן תוכלי למצוא לך ידיד/ חבר/ בן זוג אם רק תאמיני בעצמך וכן תנסי לצאת ולהיות בין אנשים עם ראש פתוח.

בהצלחה בכל מה שתעשי

מילקי110

New member
אני מסכימה שזה לא היה בסדר מצידי לחשוף את זה

ואני באמת מתנצלת על כך ,

ובנוגע אלייך סנופי יקרה אני בחיים גם לא הייתי חושבת להיפגש איתך שכן את מעולם לא התייחסת אליי

ואני לא אלייך כך שזה ממש לא משנה גם ברמה התאורטית . נכון שזה לא היה בסדר לחשוף אבל אני מצידי חשתי מאד פגועה והדבר הראשון שאני עושה

זה לכתוב פה בפורום , אכן זה מביש ובפעם הבאה ( שלא תהיה כזאת בטח לא מהפורום הזה ) אעשה זאת בפורומים אחרים .

* הצלחתי ללכת לעבודה היום למרות לילה לבן לגמרי .

snoopytush

New member
חשיפת פרטים ברבים זה אכן דבר מביש מבזה

ומלבין את פני הזולת ולא ראוי.
מקווה מאוד שלא תעשי זאת שוב

מילקי110

New member
אני מבקשת לסיים את הפרשה הזאת

* בנוגע לפנתרית : אכן זאת לא אני שרצתי לפורום אלה היא , במקרה של שחר אכן וזה היה לא בסדר מצידי

ואני מתנצלת על כך והתנצלתי .

** אין לך בעייה לתקוף אותי סנופי היות ואף פעם לא היינו חברות פה ולכן קל לך להטיח בי האשמות בנוגע לשחר אני מקבלת את זה שזה לא היה בסדר

בנוגע לפנתרית זו לא אני שחשפתי אותה אלא ההפך.

ובזאת בבקשה אני מבקשת לסיים את הפרשה הזאת .

למעלה