כל ההודעות בנושא פתיחת הסלולארי

שיSY

New member
זה כבר שטויות.

אל תגיד שזה צרות עין, וזה מנגיעה אישית, פשוט היא האמינה לחברת סלקום, ופה הבעיה. שסלקום משקרים בכדי שלא יפסידו, ומפחידים את האנשים שאומרים שאפשר להתקשר מקו אחר וכו`

מתנדב

New member
חנוך, אל תתחסד שוב....

תתנצל בפני אריאלה על הטעויות שעשית, מבחינתה ומבחינת עוד כמה גולשים ומנהלים אחרים בתפוז זה לא חוקי, לכן אתה לא תוכל לכתוב כאן בפורום הודעות כאלו, גם אם סלקום יגבו 1000000000000000 ש"ח, זה עדיין לא מצדיק את כתיבתך בנושא בפורום. תלמד לכבד את המעמד של מנהלי הפורום, ולמה בפורום סלולארי אתה לא כותב את זה?.

שיSY

New member
זה לא טענה.

למה הוא לא כותב את זה בפורום סלולארי, מכיון שפה זה הפורום שנמצא בו, ופה זה החברים שלו! וזה חוץ מהיחס שיש בסלולארי לחרדים. (ואני לא מצדיק את דיבורו של חנוך. תסתכל בהודעתי שתים למעלה)

מתנדב

New member
שי אילו הוא היה כותב יפה

והיה נגש בצורה חיובית, אז כולם היו תומכים בו, הוא לא היה צריך לכתוב את זה כאן בפורום, ואפילו שהוא גולש מסלולארי, כי הוא בעצמו אמר שהוא נמצא ליד מחשב, אז הוא היה צריך לדבר עם אריאלה על כל זה במסרים, ולא מעל דפי הפורום...

יש אנשים שיש להם אינטרנט לשוחח על

דברים שקוממים גולשים נגד מנהלי הפורום דוקא מעל גבי הפורום. רמז...

חנוך, אתה מהלך על חבל דק

תתאפס ומהר. הסבלנות שלי מתחיל לפקוע. לא הייתי רוצה להגיע למסקנה שרק חסימה תרגיע אותך.

א. לגבי זה שהנושא הועלה פ

אני לא חושב שזה אמור להפריע לך והפוך אם את רואה שיש פה משהו סוף סוף שמענין את חברי הפורום אין סיבה שתמנעי זאת, הפוך רק מעלה את הרמה והמענינות של החדר ,אולי זה צרות עיין כל שהיא?! לא יודע בכא" אין לך מה להתבייש בזה שאנחנו מדברים על זה ואם את באמת אוהבת את הפורום ואותנו אין סיבה שלא תתני לנו לשוחח על מה שבה לנו כל עוד זה לא נוגד את רוח ההלכה וכללי הפורום אז אם את לא רוצה לעשות צחוק מעצמך אל תוסיפי כל יום כלל חדש על דברים שבאמת לא צריכים להפריע ב. ישנם כאלו שירצו לשוחח על נושאים אלו דווקא פה שמיועד לציבור שלנו (דתי/חרדי) ולא בחדר סלולארי שהוא באוירה אחרת (לא נקיה) ואת לא יכולה למנוע זאת מאותם אנשים כי זה חדר חרדים לא? ג. לגבי המחיר שכתבת תיקון דבר כזה נמדד בין המשוקים בין 50 ל80 שח" וזה גם לא מוצדק כי עצם מקורבותם וידיעתם על קודים מסוימים לא מוצדק לקחת את הסכום אשר הם דורשים ד.משוקים של סלקום בעצמם פורצים את המכשירים

יש לך קצת קשיים בהבנה?

או שאתה פשוט לא קורא דברים עד הסוף? שרשור אחד לדף בפורום בנושא סלולארי לדף זה בהחלט מספיק. 4 שרשורים זה מוגזם. אני לא מוכנה שהנושא הזה ישתלט על הפורום. מי שהנושא הזה בוער לו עד כדי פתיחת יותר משרשור אחד בפורום מוזמן לעבור לפורום סלולארי. מי שיש לו בעיה עם זה מוזמן לפנות להנהלת הפורומים של תפוז. לא נוגד את ההלכה? לפי סלקום זה דבר שאינו חוקי. אדם פרטי שעושה כזה דבר עובר על החוק לטענת סלקום. פעם היה סיפור על הרב אלישיב שמקפיד קלה כבחמורה על חוקי התנועה בגלל שאלו חוקי המדינה. כך שאם אתה טוען שחוקי מדינה לא צריכה לכבד - יש לך בעיה גדולה מאוד דיעות של גדולי הדור. אגב, קראתי את אותו הסיפור גם על הרב שטיינמן. חוקי המדינה חייבים אותך דוקא בגלל חוקי ההלכה - כל עוד הם לא נוגדים את חוקי ההלכה. יותר מזה, על פי ההלכה אתה מחויב ללכת על פי החוקים של המדינה! ושוב: אם זה לא נוגד את חוקי ההלכה.

לגבי השרשורים אני מסכים

שלא צריך להיות יותר משרשור אחד אבל מדבריך השתמע שאת לא מעונינת שידברו על הנושא כלל כי זה לא מצא חן בעיניך, ובזה כלל לא הסכמתי אתך ושוב לגבי השרשורים הרבים שנפתחו בנושא אני מצדיק אותך, לגבי הגזל אם סלקום בעצמם עושים זאת והם מהוים דוגמא לכל הציבור כולו

כנראה שבאמת יש לך קשיי הבנה

מעולם לא כתבתי שלא ידברו על סלולארי בפורום. אני נגד ההשתלטות הזאת של נושא הסלואלרי על הפורום. אתה יכול להגיד על סלקום מה שתרצה אבל הם לא עוברים על החוק. על פי דברי שירות לקוחות של סלקום אדם פרטי שעושה דבר כזה הוא זה שעובר על החוק. כמנהלת ב"תפוז" שחובתה הראשונה היא ל"תפוז" זה מספיק לי כדי לקבוע שאני לא מוכנה שיהיה הודעות כאלה בפורום. וכמו שאמרתי: מי שיש לי בעיה עם זה מוזמן להתלונן להנהלת הפורומים של תפוז.

אתה עושה מעצמך צחוק...

מומלץ לך לקרוא את כל השירשור ולא ישר לפתוח את הפה.

לא הספקתי לקרוא את הכל קר

כל הדרך מ י-ם לבב" ומה שהספקתי אבל שוב הגבתי אך ורק להודעה הראשית כמו שאם אתה היית רואה את ההודעת לפני כל השרשור. אני לא יודע אולי אחרי שאני אקרא את כל השרשור תגובתי תהיה שונה

למעלה