כל ההודעות בנושא פתיחת הסלולארי

איזה חוקי ואיזה נעליים...

אתם בטוחים שזה שהחברה נועלת את הקו רק לקו שלה, זה לא גניבה? מילא עוד היו גובים על פתיחת המכשיר לסים זר שדרך אגב בכל אתר אינטרנט של פלאפונים יש לך את אותו קוד בחינם אז היו גובים מחיר השווה לכל נפש למשל 30 ש"ח אבל לגבות 170 ש"ח זאת חוצפה.

זה צווי דינים...

אתה צודק בטענתך על חברות הסלולאר והיא צודקת גם, מכיוון שאתה יודע טוב מאוד שבפורום סלולארי היו מוחקים ישר הודעה דומה לשל חנוך, אז אריאלה לא מחקה את ההודעה אבל קצת סדר היא עשתה ועל זה אתה מתלונן?

ואתה יודע טוב מאוד

שבדיוק כמו שבפורום ההוא היו מוחקים כזו הודעה, כך לא היו מוחקים הודעות שאריאלה מוחקת. לכל פורום יש את כללי המחיקה שלו המוניציפליים שמעבר לכללים הקולקטיביים של תפוז כמערכת. אי אפשר להשוות בין פורומים. בפורומים חרדים אין כלל שמוחקים הודעות מסוג זה ואם אריאלה תגיד שיש, היא ממציאה את זה הרגע!

צודק

זה אחת מהמוני גנבות שהחברות הסלולריות עושים על הגב שלנו. לדוגמא העברת קו, ועוד ועוד. מישהו עוד זוכר שפעם היו משלמים בסלולרי תשלום קבוע ? מישהו עוד זוכר שפעם היו משלמים על הזכות שתהיה לך שיחה מזוהה או תא קולי ? ובכן היה כזה דבר ! ורק בגלל ההתחרות בין החברות זה ירד. ובכלל לי נראה שאת השאלה הזאת מתאים יותר לשאול את רב אם יש בכלל זכות לחברה לאסור להוריד תוכנה מהאינטרנט ולמצוא את הקוד. ולא את החתול ששומרת כאן חזק על החלב שלה (170 ש"ח).

חחחחחחחח

זה היה לפני המון שנים כשהיה בשוק רק חברת פלאפון. ואגב אתה זוכר איך היו נראים המכשירים אז ? :) ועוד משהו כיום מי שלוקח איתו את הסלולרי לחו"ל הוא יכול לשלם על שיחה נכנסת מהארץ בסביבות ה 25 ש"ח לדקה !!! (ככה זה היה כשמישהי היתה בקנדה לפני כמה חודשים ורציתי להתקשר אליה) בעוד שזה שהתקשר אליו מהארץ משלם כאילו ההוא היה בארץ. גם זה אבסורד זועק לשמים, וגם זה עוד יתוקן.

מתנדב

New member
הפלאפונים הישנים של חברת פלאפון

זה היה בננה ככה קראו לזה... ואני הייתי עכשיו בלונדון שמה עלתה לי כל שיחה נכנסת 14 פאן, שזה בערך 1.20 ש"ח, אז איך בקנדה שיחה נכנסת עולה 25 שקל לדקה?

מסכימה עם כל מילה !

אכן נכון כל מה שקומבינטור וחרדי ומאמין כתבו אין כאן שום הונאה וזה מתוך ידע של עובדת חברה סלולרית לשעבר

אגב הייתי השבוע

בחברת יורוקום- נוקיה ושם נאמר לי שהמכשיר החדש מדגם 3100 מגיע כבר ללא חסימה ואפשר לחבר אותו ל2 החברות ללא פתיחת הקוד

חנוך, אתה יכול לגחך עד כמה שתרצה

זה ממש לא מזיז לי... ובלבד שתפנים את מה שאמרתי לך: נא לא להכניס לפורום הודעות מהסוג הזה של "מי שרוצה...." הודעות מהסוג הזה ימחקו מהפורום. זה נכון לא רק לחנוך אלא לכולם. עוד הודעה: שרשור אחד בפורום על סלולארי זה בהחלט מספיק. לא צריך 4 שרשורים - כמו שאתמול היה - בדף אחד. או 2 שרשורים - כמו שהיום היה - בדף אחד. אומנם הנושא הזה מעניין אתכם אבל לא צריך להציף את כל הפורום עם הודעות ראשיות שכולם שייכים לנושא אחד - הסלולארי. בשביל זה פתחו בתפוז פורום שלם אך ורק בשביל זה.

לא, ממש לא בושה

אני קודם כל מחויבת ל"תפוז" ורק אחר כך לגולשים של הפורום. אם בסלקום אמרו לי שמה שנעשה כאן זה לא חוקי ועוד הוסיפו שיש כאן פתח לגניבה זה בהחלט מספיק לי לאסור אל הכנסת הודעות כאלה לפורום. אם יש לך או למישהו אחר בעיה אם זה אתה בהחלט מוזמן להתלונן להנהלת הפורומים של תפוז.

מתנדב

New member
חנוך אתה לא מתבייש ככה להשתלח

באריאלה?, אני מבטיח לך שאם היית מתנהג ככה אצלי בפורום הייתי חוסם אותך לצמיתות אריאלה עוד צדיקה גדולה שהיא משאירה בכלל את ההודעות שלך, הפורום הזה זה פורום שלה, והיא קובעת את הכללים, והיא לא מאשרת לדבר כלל בפורום לגבי פתיחת המכשירים הסלולארים לכל הרשתות, גם אם אתה צדיק גדול וגם אם אתה מתחסד כאן בפורום, זה עדיין לא אומר שאתה יכול לעשות בו כרצונו, וגם אם זה היה חוקי לפי כל הדעות (כי עובדה שאצל סלקום זה לא חוקי מה שאתה עושה, ואפילו אם תזעק עד השמיים מבחינת סלקום זה לא חוקי ולא יעזור לך כלום לא), עדיין זכותה של אריאלה לא לאפשר לדבר על זה כאן בפורום, אז במקום שתכבד את המעמד הזה אתה תוקף אותה בכל מיני צורות?, אתה לא מתבייש?, כל אחד יבוא לכאן וידבר על מה שהוא רוצה ואם לא יאשרו לו הוא יצא למלחמה נגד מנהלת הפורום שזה אריאלה, נראה לך הגיוני? מה זה פה? בית משוגעים? עושים מה שרוצים?, ואתה עוד טוען טענה שקרית לחלוטין שאריאלה טוענת שאתה גונב שיחות על ידי זה?, איך אתה לא מתבייש לטעון דבר כזה? אתה פשוט בחור ללא רמה שכלית, אריאלה אמרה בפירוש שבחברת סלקום אמרו לה שעל ידי זה אפשר לגנוב שיחות, והיא לא אמרה שאתה גונב שיחות, היא רק אמרה מה שאמרו לה בסלקום, ואתה מאשים אותה שהיא אמרה את זה? אתה לא מתבייש?, צריך לחסום אותך מהפורום רק בגלל האשמות שאתה מטיח בה, לפחות תתנצל בפני אריאלה, רק בגלל שהיא כתבה בפירוש שהיא עצמה לא חושדת בך, היא רק כתבה מה שאמרו לה בסלקום, ואתם עוד באים בתלונות למה היא התקשרה לסלקום?, אולי היא גם רצתה לעשות את זה בפלאפון שלה, והיא התקשרה לסלקום אם זה חוקי וזה לא גנבה?, היא אישה ישרה שרוצה לברר לפני שהיא עושה צעד כלשהו, למה אתם לא חושבים על הכיוון הזה? חנוך, כדאי לך להתנצל כמה שיותר מהר, כי זה לא פעם ראשונה שלך שאתה משתלח באריאלה, כבר היה לך מקרה כזה, ולא אני חושב שכדאי לאריאלה לחסום אותך מהפורום לפחות לחודש ימים ואפילו שנפסיד את ההודעות האירוסים שאתה מכניס כל יום, זה פשוט לא שווה את זה...

שיSY

New member
גם אני מסכים...

בסה"כ חנוך רצה שאנשים לא יזרקו 170 שח לפח ויפרנסו את חברות הסלולר העשירות בין כה וכה, ואין פה שום עבירה על החוק, ובוודאי שכך יגידו חברת סלכלום, כי זה הבצע כסף שלהם. ואני לא מבין מה הקשר לשלוח אותו לפורום סלולארי? הרי זה פורום חברתי, וכל אחד יכול לכתוב מה שרוצה, הרי כך כתוב בתקנות עצמם, ומה רע בכך שמביא שירות אייקונים וכדו`?

למעלה