כל ההודעות בנושא פתיחת הסלולארי

מתנדב

New member
כדאי מאוד שתברר.....

אולי אותו אחד שולח לעוד כמה מסרים בשמך, ואחרי זה הקצף יוצא בפורום, אני מחכה לתשובה...

מתנדב

New member
חנוך זה לא קשור לאמונה בסלקום

או באורנג' או בפלאפון, אריאלה התקשרה לסלקום לטובת חברי הפורום, ונאמר לה מה שהיא כתבה כאן, מי שרוצה להאמין לסלקום שיאמין, זה לא קשור לאריאלה כלל היא כתבה כאן מה שסלקום אמרו לה, כרגע יש בפנינו 2 צדדים את הצד של חנוך שיכול לפתוח בחינם את הפלאפונים לאנשים לרשתות אחרים, ויש לנו את הצד של סלקום (לא של אריאלה אלא של סלקום), שסלקום טוענים שזה גניבה, ומעבר לזה אותו אחד עלול לגנוב שיחות גם ללא ידיעת בעל הקו עצמו, אחרי שאנשים קוראים את 2 הצדדים האלו, כל אחד יעשה חשבון נפש ויחליט לאיזה צד הוא רוצה להאמין, ובפרט שעולה כאן החשד שמני שלח לך הודעה ואתה ישר ידעת שזה הוא ואתה עוד כתבת שמני לא יכול לדעת איך שאתה יודע ואתה לא רוצה להסביר איך שאתה יודע, אז זה קצת מחשיד לגביך, תתאר לעצמך שאני הייתי שולח לך הודעה ואחרי כמה שעות אתה מתקשר אלי ויודע שזה אני שלחתי לך מהמספר טלפון הזה, אותי זה היה מחשיד אני לא יודע מה לגבי מני, אבל אותי דברים כאלו זה מחשיד ביותר, אז גדאי שתספר לכולנו איך ידעת שזה היה מני...

חנוך617

New member
א. היא כתבה שאני

עושה דבר לא חוקי בהחלטיות כזאת שלא נותנת לחשוב שאני בסדר. לגבי מני,>>

מכיוון שזה מה שסלקום טוענים

אתה טוען שסלקום משקרים? ובקשר למה שכתבו לי במסרים בשמך - אתה יכול להביא את עצמך כאן בשרשור הזה. אני לא אמחק לך את זה. אבל בבקשה לא להמשיך בפורום עם ההצעות לפתוח מכשירים. תודה.

מתנדב

New member
היא כתבה מה שסלקום אמרו לה, ואתה

מנסה להצטדק, ודבר שני לגבי מני אתה משחק וחושב שאנחנו שחכנו מזה, אתה לא חייב לתת לנו דו"ח לגבי מני, רק אל תבוא אחר כך בתלונות שאנשים חושדים בך....

חנוך617

New member
<< כשתדעו תרגישו

קטנים. ההסבר: התקשרתי לכל מי ששלח הודעה ומני היה האחרון שהתקשרתי. מאחר והוא כתב כאן שהוא שלח הודעה וידעתי שכל האחרים הם לא מני...

מני 22

New member
אני מאמין לחנוך...

ושלא התפשר ממה שכתבתי אתמול שאני חושד בו או משהו כזה ח"ו , אני שאלתי בתמימות איך הוא ידע. אבל מי פה ועד לגנוב שיחות הדרך ארוכה מאוד. וזה נראה לי מאוד לא הגיוני.

מני 22

New member
וחוץ מזה ....

התקשרי לאורנג והם אמרו לי שלא שייך בעולם לגנוב שיחות דרך מה שנעשה במכשירי. אז בבקשה עוד צד.

בא הרוג ברגליו...

הנה לכם. המסמר הראשי בתיזה שלכם מודה בטעותכם... ותקשיבו טוב: אתם יודעים מתי המשיח יגיע? כשיהיה עוד איש אחד בעולם כמו חנוך! אני יושב כבר שעה ופשוט צובט את עצמי להיווכח שאיני טועה. למי איכפת שמישהו כאן עוזר לאנשים. מה, אתם לא יודעים שבפורום סלולארי בולעים אנשים חיים??? מה, אתם לא יודעים שאין שם כמעט דריסה לחרדים??? מה, אתם לא יודעים שנושא הפתיחה של פלאפונים הוא הנושא החם בציבור החרדי ולא כל השטויות של הפריקים מהפורום ההוא? למה זה לא מתאים לפורום חרדים?

חנוך617

New member
קומבינטור. אתה

צודק אך הם לא שוים שתכעס עליהם. וביקשתי שלא תספידיני.

מני 22

New member
חנוך בנושא הזה כן כדאי...

שקומבינטור יספיד אותך. בגלל שאני מאמין שיש כאן הרבה כאלה שמאוד חוששים אז שכל מילה שמסבירה ומעודדת זה דבר טוב. בכל אופן סליחה חנוך אם יצא הקצף בגללי. את עמדתי כבר אמרתי. שבת שלום.

חנוך617

New member
קומבינטור. אתה

צודק אך הם לא שוים שתכעס עליהם. וביקשתי שלא תספידיני.

צודק

לא קרה כלום בזה שהיו קצת שרשורים על הנושא, זה די מגוון. ולדעתי זה היה ממש מיותר ולא הגיוני להתקשר לסלקום.

השכלה סלולרית למתחילים

כשאני רואה כאן הבוקר את הדיון אני מתחיל לקלוט את הבורות בכל מה שלא קשור לעיתוני סוף השבוע באופן ישיר.... ובכן אאלץ להסביר לכם הכל מא`. הטלפונים של אורנג` וכן של סלקום כיום מורכבים משני חלקים מרכזיים. מכשיר הפלאפון וכרטיס הSIM. מכשיר הפלאפון הוא ה`ברזל` בלשון הסלנג הסלולרי שבו נמצאת הטכנולוגיה הבסיסית לשיחה אלחוטית ולכל מכשיר כזה ב ע ו ל ם יש מספר סידורי שעל פיו מזהים את ה מ כ ש י ר. זה נכון לנוקיה ולכל חברה אחרת >>>

<<<

הדבר השני הוא כרטיס הסים שמכיל את כל הנתונים האישיים של הקו והרשת הספציפיים אליהם משתייך כל מחזיק מכשיר או שאינו כזה. זהו ה ק ו. לכרטיס מחייגים והכרטיס מחייג ולא להיפך. החברות הסלולריות, בזדוניות אופיינית קודדו את ה מ כ ש י ר י ם שהם רכשו מהיצרניות כדי שרק סים שלהם יוכל להיכנס לשם. כשיכנס סים אחר יירשם הטקסט "סיסמת הגבלה". הייתי קורא לזה קוד פין 3... חנוך הוא מה לעשות, שונה מהנוף ויש לו ניצוץ של אברהם אבינו והוא, למרבה הבושה, גומל חסד

<<<

והסכים להקדיש משעותיו היקרות כדי לעזור לאנשים שיש להם מכשיר שנקנה ברשת אחת וסים מרשת אחרת. במקום לבזבז כסף ולקנות מכשיר נוסף הוא עושה את מה שבחברות לוקחים ע"ז כסף. הוא מחזיר את המצב לקדמותו. אין שום אפשרות לדעת פרטים על הסים כי פשוט אין לו את הפרטים!!! כי באותה מידה שיש במכשיר ספציפי את הסים הזה אפשר להכניס לו עוד אלפי וריבואות סימים. מאיפה שחנוך יידע פרטים על הקו הספציפי ששוכן כרגע במכשיר??? האם אתם אנאלפאביתיים??? זה הרי חסד נטו!

חנוך617

New member
קומבינטור

פעם הבאה תכניס את הדברים המקצועיים נטו בלי להספיד אותי...

זה באמת מוזר

החברה עושה את זה ב170 ש"ח, ובא אחד ועושה את זה חינם, והולכים לשאול את החברה אם זה חוקי... זה כמו לשאול את סלקום מאיזה חברה עדיף לקנות מכשיר, סלקום או אורנג'... חבל שתמיד נגררים פה לשטויות. ותודה לחנוך !

למעלה