ככה הורגים את ההיפ הופ

Psycho BuZZ

New member
אני מתבייש.

ולא דיברתי אליך כאילו אני מכיר אותך, וניסיתי לענות רק לפי מה שכתבת.

zeusofurim

New member
בגלל אנשים כמוך הומר אין שלום

בגלל אנשים כמו עומר.... אהההההה אין אההההה חברת אההההה היי טק אההההה לך תמצוץ מוצץ.... תנגב את החלב מהשפתיים, ותעשה ביד..... אם אתה מעדיף בסדר אחר, אז זוהי כבר החלטה שלך..... וואלה מנסה לפתוח פה תהליך שלום ו........לא, אני עומר ילד בגן.... בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה.. נקודה. "חבר אתה מפגר" אם לא אני הייתי אומר את זה, אז בטח ביל קלינטון היה עושה את זה במקומי... "חבר אתה מפגר".... שאנטי לכולם פייייייייס

zeusofurim

New member
דרך אגב.....

אני כמישתמש סולסיק נאמן, מביט מפה לשם בכל מיני שירים שיש לאחרים, ומה אחרים מבקשים ממני, ואיזה אלבום כרגע זה האלבום הכי מבוקש בסולסיק, לא D12 או PETE ROCK אלא של מי אם לא METHOD MAN . העם הבוחר בחר....

kacha

New member
אתה טמבל רציני....

בהודעה אחת אתה מקלל בצורה מטומטמת ובאותה ההודעה אתה רושם שאנטי לכולם... אתה טיפש. ואני בד"כ לא אוהב לקרוא לאנשים טיפשים:) קיצר זה בסדר להגיד את מה שאתה חושב אבל לפחות תבטא אותן כמו שצריך ותפסיק להיות בטוח בעצמך כל כך אולי ככה יהיה דיון נוראמלי...

ghost dogg

New member
דיסק באסה

בתור מי ששומע הרבה וו טאנג (במיוחד דברים ישנים) והרבה מתוד' אני מעיד על האלבום כבאסה אחת גדולה. ברגע שהוחלט על פ.דידי כמפיק כבר הבנתי שמשהו פה לא הולך בסדר. לדעתי יותר מדי שיתופי פעולה מיותרים כמו אלה עם מיסי אליוט לודקריס ובמיוחד סנופ דוג שנשמע כאילו הוא שר בשרותים רק שון פול היה חסר לי בישביל שיהיה יותר מיינסטרים מזה . חסרות לי גם ההפקות של רייזה, באלבום הזה אין זכר לוו טאנג ואני לא מתכון מבחינת שיתופי הפעולה, אז כן ghostface והשף הגיעו בטעות אבל עדיין זה לא זה . עם האלבום הזה נגוזו לי גם התקוות לאלבום חמישי של כל הלהקה)(wu -tang) גם אם יהיה אחד כזה הוא ישמע יותר גרוע מ- iron flag אין ספק חברי הלהקה הזאת כבר לא באותו ראש וחבל . wu-tang clan r.i.p

Psycho BuZZ

New member
האלבום האחרון של רייקון היה טוב.

והאמת גם הופתעתי ממנו. גוסטפייס הוציא אלבום טוב ממש לא מזמן. שמעתי רק כמה קטעים מהמיקסטייפים, אבל נראה לי שהוא טוב. לריזה היה אמור לצאת אלבום בתקופה הזאת, לא יודע מה נסגר בדיוק, אבל יכול להיות שהוא גם יפתיע. אני גם מחכה לאלבום של או.די.בי (או בשמו החדש דירט מק'גריט) מאז שהוא חתם ברוק-אה-פלה. אם הם אכן יחליטו לעשות אלבום ביחד, אז נראה לי שהם יפתיעו את כולם לטובה.

HotNix

New member
לירון

לדעתי הגזמת עם הדעה שלך על הדיסק. אני מסכים שבעבר היו למת' שירים יותר טובים מחלק מהשירים באלבום אבל אם היית מאזין עוד 3 פעמים היית שם לב לכמה שורות גדולות שלו. השיר עם לודהקריס זה חרא שיר.. אני לא מבין איך אתה מוצא אותו לטוב באלבום... כל השיר הם מדברים איך הם יכוונו ת'בחורה לרדת להם בדיוק כמו שהם רוצים... תקשיב שוב לשירים שלדעתי הם הטובים באלבום: The turn Croocked lettet I The motto We some dogs אגב השיר האחרון שציינתי - עם סנופ ורדמן הוא שיר שלדעתי חייב לתת לו קליפ ואתם צריכים לפרסם אותו יותר מאת whats happenin כי הוא להיטי כזה.. ופה יש ליריקיס טהור וטיפוסי של מת' ורדמן.. הליריקס ההומוריסטי מתוחכם משו (כמו : stright up buldogg, mixed with a shitzu - cuz im bulshit, little bit( שאנחנו זוכרים מימי בלאקאאוט וקיץ של סוטול.. אז אם אתה מצפה למשו "יותר טוב" ממת' לא תקבל כי זה המת' שאני מכיר וזה המת' שיש.. ככה הוא.. מה לעשות..

BeNoo

New member
The Turn

השיר הטוב ביותר באלבום, Rza נתן למת' הפקה מושלמת

חולוני

New member
../images/Emo45.gif בהחלט הכי טוב

אף הפקה באלבום לא מתקרבת להפקה של ה-RZA. רק חבל שאין יותר. :(

BeNoo

New member
הפקה מעולה...

גם Rodeo הפקה ענקית.. ופה ושם יש עוד כמה יציאות, חבל ש- Rza לא הפיק את כל האלבום. וגם יש שמועה שמת' בעצם הקליט אלבום שכטולו מכיל הפקות של Rza אבל דף ג'ם (המעפנים) לא רצו לשחרר ושיחרו את הגרסה הזאת במקום.

zeusofurim

New member
מישהו פה מוכן להיתעורר????

שנות ה90 ניגמרו, נ-י-ג-מ-ר-ו.... בני כמה אתם פה? אין פה מישהו ששומע מוזיקה של אמנים חדשים? מישהו פה מכיר את CHINGY J KWON LIL FLIP JIN FABOLOUS CASSIDY LLOYD BANKS YOUNG GUNZ TITY BOI PITBULL אני מרגיש לבד פה, מה יש לכם מכל האמנים האלו שנישארים על אותם ביטים אולדסקוליים האלו... אין לי בעיה עם ה-WU או עם TUPAC או BIG אבל חלס... תפתחו את הראש, קצת מוזיקה שמחה... היפ הופ... לא אומר מיינסטרים, אומר חדש, יש פה מישהו שכן פתוח למוזיקה כזאת????? אני לבד???? בדד??? איפה אתם מיתחבאים?????

Psycho BuZZ

New member
כל הראפרים שהזכרת פה

אני מעביר ערוץ כשמראים קליפ שלהם בבייס. חוץ מלויד בנקס, שהוא באמת ליריסיסט. כל האמנים האחרים בסגנון קאסידי (אלבום גרוע, ההפקות של סוויז לא עזרו), פאביולאס (יש לו כמה יציאות נחמדות במיקסטייפים. זהו!), צ'ינגי (אוייייי עוד ראפר מגניב ונוצץ מהדרום
) - כל אלה עושים לי חלחלה באוזניים. מגעיל לשמוע אותם, במיוחד כששומעים את המילים. תשמע מה שבא לך ומה שנראה לך טוב, סתם רציתי להגיד לך מה אני, אישית, חושב על זה.

zeusofurim

New member
SUP SON

מה אתה שומע שגורם לך לשימחה, לקצב, לביטים מטורפים, שירים עם הרמוניה, אני מתאר לעצמי שגם טראנס אתה שונא... וגם את EMINEM ובטח שגם את D12 ואם כבר ממשיכים אז בטח גם את TWISTA ו-LUDACRIS בטח בשבילך סתם זיין שכל,.... לך תיקרא ספרים מה אתה שומע מוזיקה בכלל.....אין לי בעיה עם ראפרים שמספרים אבל אני מיתחבר גם לאחרים שנותנים את הביט העסיסי הזה... מוזיקה אחי, מוזיקה, ראפ זה לא אך ורק יוסף המספר, זה גם מוזיקה הרמוניה, פלאו, לעשות פשוט מוזיקה....נעימה לאוזן, לפעמים מצחיקה.... מוזיקה... לא יותר מזה...

dimano

New member
חחח סייקו שונא את אמינם?! ../images/Emo13.gif

אתה באמת לא מכיר אותו...

Psycho BuZZ

New member
אם כבר אתה שואל...

אז אני כן שונא טראנס, ואני גם לא אוהב אר&בי. הכל עניין של טעם. אמינם ודי-12 - הייתי מעריץ של אמינם. לדעתי הוא הליריסיסט הכי טוב ובכלל הראפר הכי טוב מאז שהוא פרץ. כך שאני ממש לא שונא. אבל להשוות אמינם עם ראפרים אחרים שאמרתי שאני שונא כמו צ'ינגי? אתה בסדר? הם בכלל לא באותה קטגוריה. אני אוהב הרבה מיינסטרים, אבל העיקר בעיניי (או יותר נכון באוזניי) זה הליריקה, לכן אני שומע בעיקרון ראפ שמתבסס על מלל ולא רק ביטים. הכל עניין של טעם, אז תפסיק לנסות לעשות עליי ביקורת בגלל מה שאני אוהב ומה לא.

BeNoo

New member
בואנה זאוס גם הטעם שלך במוזיקה מעפן

מהרשימה שהזכרת יש כבוד רק לפליפ (כי יש לו פה ושם יציאות) ו- Jin כי הבחור באמת תותח... אז לך תשמע צ'ינגי וכל החרטה שמסתובב לך בחוץ, אני .. אשאר עם נוק טרנל ועוד כמה..

חולוני

New member
רודאו הפקה טובה

אבל לודקריס הורס את הקטע, לא סובל ת'קול שלו. עדיף שמת' היה מביא את ODB בשביל הצחוקים.

ghost dogg

New member
o.d.b באמת חסר לי באלבום הזה

סיכו בקשר למה שאמרת על האלבומים של גוסט והשף אני מסכים חלקית גוסט הוציא אלבום חביב אבל באמת שזה לא דבר שאני הולך לשמוע שוב כנ"ל לגבי האלבום הממוצע מינוס של השף . רייזה הוציא אלבום אבל עם כל הכבוד הוא מפיק ענק וראפר הרבה פחות טוב וכל האלבום שלו חסר כל גיוון שהוא פשוט תקוע ונשמע כאילו כל הטראקים זה שיר אחד ארוך ומשעמם. ומה שאני אמרתי לא סותר בכל זאת את מה שאתה אמרת. אני אמרתי שהלהקה עצמה ביחד אין לה עתיד לאמנים כסולו וואלה למתוד' יש וגם לgza שלדעתי הוא ראפר ענק, מאסטה הולך להוציא אלבום סולו ראשון (הגיע הזמן באמת) רייזה ימשיך להפיק כי מי לא רוצה הפקות שלו באלבום? וזהו בקשר לשאר החברים חבל כי הכח שלהם היה כקבוצה כיחידים הם לא ממש תופסים. חוץ מהשף שהוציא דיסק ראשון באמת טוב שתפס אותי בזכות כמה שירים מעולים .

למעלה