כך אמר לי אתמול מכר לבנוני

• פותח הנושא 7575
  • פורסם בתאריך

7575

New member
כך אמר לי אתמול מכר לבנוני

אני גר באחת ממדינות האסלאם של אירופה,מכר לבנוני שיוצא לי לראות מפעם לפעם פגש אותי אתמול ומביט אלי בחיוך ואומר לי "אם כך אתם נלחמים נגד חמאס אז מה תעשו נגד חיזבאללה" הוא שואל אותי אם יש לי נכסים בישראל ומציע לי למכור אותם עדיף כמה שיותר מהר,בעבר הוא אמר לי שבשנות ה 70 תחילת ה 80 רק היו שומעים את המילה ישראל אנשים היו זורקים הכל עוזבים הכל ובורחים כמו עכברים כאילו איזה מפלצת עומדת להגיע,היום הוא אומר לי מי מפחד בכלל מישראל. אני מרגיש שישראל בסכנה קיומית

bibi50

New member
לשרוף את הבלמים

ובאמת בהמשך המלחמה אם יהיה המשך אחרי שביתת האש חייבים לשרוף את הבלמים ולהעלות את חיל האויר

restored

New member
צריך לשטח שם עשרות אלפי מבנים

להזהיר אותם לצאת, ועשר דקות אחרי זה להפציץ.

כמובן שבוגדנינו פה יחליטו שזה פשע מלחמה.
אבל לא הגיע עדיין המנהיג שיעשה סדר , כולל אצל בוגדנינו.

nimrat

New member
החיזבאללה לא קבל שום חיזוק

זהו דבר הבל מוחלט
בדיוק מה שהחיזבאללה חטף ב 2006 חטף כעת החמאס, דהיינו אלפי טונות של פצצות על הראש, בלי רחמים ובלי לזרוק חשבון לאומות העולם
מתברר כי כל ניסיון שלך לכתוב הודעות ענייניות (להבדיל מההכפשות הגזעניות הרגילות שלך) נכשל כשלון חרוץ
המשך לקרקר על חרדים, ערבים ומזרחיים, רק את זה אתה עושה מצויין
&nbsp

אז מה אתה אומר על מה שמספר פותח השרשור

אל תשכח שהוא מסר מה שאמר לו השכן שלו...
וגם עניינית: פעם ככה הוא סיפר ברחו מייד, והיום לא בורחים מייד אפילו בנוהל הקש בגג, ואם בורחים אז זה רק אחרי הרבה שכנועים וגם חוזרים על דעת עצמם למרות שממברשיעם מהם שלא לחזור...

nimrat

New member
אני התייחסתי רק להודעה עליה עניתי

ולא להודעה הפותחת של השרשור
לבקשתך קראתי את ההודעה הפותחת של השרשור, ומצאתי אותה מטופשת
ישראל לא נמצאת ב"סכנה קיומית", זוהי שטות עלובה
וזאת היתה התגובה שלי על ההודעה הפותחת
&nbsp
ולענין ההודעה שלך: מי שלא בורח עם ה"הקש בגג" אינו אלא מפגר, שאני יכול רק לרחם עליו
בטח ובטח שעלובי חיים כאלה לא מהווים "סכנה קיומית" על מדינת ישראל, יען כי אינם אלא בדיחה עצובה
&nbsp
מקווה שעניתי
&nbsp

7575

New member
ואני אומר לך סכנה קיומית

ורק עיוור לא יראה זאת,חיזבאללה חמאס אלו מדינות שנתמכות ע"י מדינות שיש להם כסף שזורם כמו מים,כמה זמן ישראל יכולה לנהל מלחמת התשה כזאת כשהכלכלה כאן נהרסת

nimrat

New member
תבוסתנות עלובה

מדינת ישראל לא מנהלת מלחמת התשה, אתה הוזה
שום דבר לא נהרס, והכלכלה במצב מצויין
החמאס ניסה לנהל נגדנו מלחמת התשה, חטף את כל הנקניק, וכעת הוא שוכב מתחת להריסות שלו ומסמן V לקול מצהלות הבוז של כל ארצות ערב
&nbsp

7575

New member
כן ועד הדקה ה 90 של הפסקת האש

ירו בלי הפסקה

nimrat

New member
תגיד, אתה רציני ?

מה זה משנה בכלל עד איזו דקה הם ירו ?
הם מרוסקים, המנהרות שלהם נהרסו, הרצועה נחרבה, נהרגו 1800 ערבים, מה עוד אפשר לבקש ?
&nbsp

אני זוכר מצעדי ניצחון במדינות ערב מיד אחרי 67

ו73....יש אפילו מוזיאוני ניצחון בדמשק וקהיר.
עד עכשיו הנדל"ן בישראל הניב תשואות שהעולם רק יכול להוריק מקינאה.

למעלה