כיוון שהתחלתם לשאול פה

תשובה ליפיופי

שלום יפיופי, את מציינת שהמדרסים נחשבים טובים. את כותבת שלא נוח לך במדרסים. המדרסים צריכים להיות טובים עבורך. זאת אומרת, שלך צריך להיות נוח בהם, ולא למישהו אחר שמעריך אותם. אני מאמין במבחן התוצאה. אם המדרסים משפרים את התפקוד שלך, מגבירים את הנוחות ומפחיתים כאבים – הם טובים. אם לא – כנראה הם לא טובים. לא הבנתי האם הרגשת הדקירה היא עם המדרסים או בלעדיהם. אשמח לבדוק אותך ולראות במה אוכל לסייע. הבדיקה והייעוץ הם ללא תשלום ובלי שום התחייבות מצידך. בברכה, יעקב חיים וינברג – מומחה לפתרון בעיות רגליים

טיפול ברגליים

שלום לדואגת, נושא הסוכרת הינו על הפרק בשנה האחרונה במרכז הבריאות העולמי. במסגרת קידום הבריאות של האוכלוסיה חולת הסוכרת – הוקמו, הן בבתי החולים, והן בקופות החולים, מרפאות לסוכרת. התענייני בקופת החולים שלך מי הרופא המומחה בנושא. אני ממליץ שתיבדקי תמיד על ידי אותו רופא, כי האינפורמציה העוברת בחומר הכתוב בתיק אינה אותו דבר כמו הרופא שמכיר אותך אישית ויכול לראות כל שינוי שחל ביחס לקודם. תדירות הבדיקות תלויה במצב הרגל ובמצב המחלה בכלל, אך לפחות פעם אחת כל חצי שנה. כיצד לשמור על הרגליים: 1. ראשית, ראי תשובתי בעניין נעליים. נעליים טובות הן התחלה טובה. 2. יש לבדוק את הרגליים יום יום, הן בראיה והן במישוש, ולראות שאין פצע, שריטה, שינוי בצבע ונפיחות. 3. אם אינך יכולה לראות את כף הרגל עקב חוסר גמישות – השתמשי במראה. 4. כדאי לבצע הליכה יום יום – זה לצורך זירוז מחזור הדם. 5. הליכה יחפה מותרת על שטיח רך ועבה בלבד. 6. כל יום לשבת (או לשכב) כחצי שעה עם רגליים מוגבהות. 7. אם יש לך עור עבה – אפשר להשרות את הרגליים בקערה עם מים פושרים ומעט סודה לשתיה. זה מרכך את העור. 8. במקרה שיש עור יבש כמו קלף – ניתן למרוח קרם לחות או קרם רגליים (איזור האצבעות עלול להיות מועד לזיהומים ולא כדאי למרוח שם). 9. בגזירת הציפורניים לא להגיע ממש עד העור. יש לשייף את הפינות כדי שלא יהיו חדות. 01. להשתמש במדרסים באיכות טובה. לעניין המדרסים – גם ללא קשר לסוכרת – כשבעים אחוז מהאנשים זקוקים למדרסים מסיבות שונות. הסיבות הן: א. סוג העיסוק המקצועי (עמידה ממושכת או הליכה רבה) ב. עיסוק בספורט (הליכה, ריצה, טיולים) ג. שירות צבאי – שם המאמצים הינם קיצוניים, והנעליים הצבאיות הינן נעליים לא ידידותיות ד. מחלות מפרקים – שם יש דפרמציות – שינויי צורה – בכף הרגל ה. גיל הזהב – בגיל זה קורה לעתים שהרגל נהיית רזה מאד (גרמית), ואז אין ריפוד לרגל ו. דפורמציות הנפוצות באוכלוסיה הכללית – עיוות בבוהן (בליטת הבוהן החוצה), כאבים בכרית הקדמית, דרבן העקב ועוד בין חולי הסוכרת יש ממילא משהו מהנ"ל. בנוסף, אצל חולי הסוכרת במיוחד יש צורך במניעת כל נזק. הסיבות לכך מפורטות בתשובות קודמות. המדרסים – כשהם עשויים נכון: 1. משפרים את היציבה 2. משפרים את היציבות 3. גורמים לחלוקה נכונה של משקל הגוף על כף הרגל. חלוקה נכונה הינה לא תמיד שווה על כל שטח כף הרגל, כי אין אנו מעוניים שאיזור רגיש בכף הרגל יישא בנטל כמו איזור חזק ובריא בכף הרגל 4. המדרס מספק גם בלימת זעזועים וריפוד – ובכך מסייע בהגנת כף הרגל בברכה, יעקב חיים וינברג – מומחה לפתרון בעיות רגליים

tomash1985

New member
נעלים מיוחדות

לפני ארבע חודשים עברתי ניתוח קיבוע כף רגל עקב תאונת עבודה ועקב ריסוק קרסול ועוד סיבוכים. אם אני צריך נעליים מיוחדות .כי קשה לי ללבוש נעל רגילה או זה ענין של זמן .תודה לך על התשובה .

קרסול שקובע

לתומש שלום, כידוע לך, לאחר ניתוח כף הרגל נפוחה. עם הזמן הנפיחות יורדת. קצב ירידת הנפיחות הוא אישי ושונה אצל כל אדם ואדם. אינני יודע האם אצלך כל הנפיחות ירדה, ואם עוד לא ירדה כולה – האם תרד עוד. קרסול שקובע מכריח אותך לשנות את צורת ההליכה. הגוף מפצה על חוסר תנועת הקרסול בתנועה במפרקים אחרים. פעמים רבות תנועה לא טבעית זו מביאה לכאבי גב. אוכל לבדוק אותך ולייעץ לך אישית. היעוץ אינו כרוך בכל תשלום ואינו מחייב אותך בשום צורה. הטלפון בקליניקה הוא 03-5283068. בברכה, יעקב חיים וינברג – מומחה לפתרון בעיות רגליים

mickey15

New member
שלום שלום!!

היי, מצטערת שלא הייתי פה הרבה זמן... פירמטו לי את המחשב הדפוק שלי ועד שהכל הסתדר....לקח זמן... אז לכל אלה ששלחו לי מסרים ולא עניתי להם....זאת הסיבה!

למעלה