כוחה של מסכה

כוחה של מסכה

אוחזת אותך בין זרועותי כעולל מלטפת פניך ברוך, מסיטה ממסלולו עוד תלתל מסתכלת בעיניך - עיני הסערה טועמת משפתיך במבט, בשתיקה גופך החסון נשבר בי לרסיסים כי מבפנים הכל כואב ולא נעים ומבחוץ כמה שלו אתה נראה מה כוחה של אותה המסכה? כאבים מן העבר, פחדים מן העתיד ומספר ללא מילים על כאב ישן מתמיד פותח את ליבך עם הכנות השורפת על דמעה שפעם היתה והיום היא עוד צורבת ואני ללא מילים עוטפת אותך ודמעה זולגת על לחיי מתערבבת בשלך מקבלת אותך אל ליבי כעולל מלטפת פניך ברוך, מסלקת הסערה ומסיטה ממסלולו עוד תלתל.

מילי**

New member
ביני לבינך - קסנדרה

ביני לבינך לחשת לי, ``רוצה אותך...``, הסמקתי ולא ידעתי את עצמי... שמעתי נכון, אני שם, או אולי אני חולמת? עצמתי את עיני, פקחתי שוב והנה אתה שם מולי, עדיין עומד ובידיים מעט רועדות הושטת לי את הפרח שהיה נבול קמעה. היום היה יום חם, טיפות זיעה בצבצו במצחך והוסיפו לווית חן ליופי שהקרנת. עמדנו שנינו זה מול זו, החלפנו מבטים כואבים. ידענו שלא נוכל לממש את התשוקה שבוערת בנו, ידענו שנינו שרק נוכל לדמיין, מה היה קורה אילו נפגשנו בזמן אחר. כמו שניים בגיל הנעורים, מבטים גנובים, נגיעות אקראיות וחיוכי מבוכה. אמרת לי: ``אני כבר לא אפולו..``, עניתי לך: ``ואני איני וונוס..``. וכנפגשנו הרגשנו על פסגת האולימפוס ולא רצינו לרדת, ריחפנו ולא רצינו לנחות. היינו שם..... ולא רצינו לחזור. צלצול הטלפון, החזיר אותנו מיד אל המציאות הכואבת, מעולם החלומות בו היינו. נפרדנו וידענו... לא עוד. קסנדרה

קסנדרה...

המתנתי כדי שאולי אוכל למצוא את המילים הנכונות להגיד על הקטע הנפלא הזה שכתבת... פשוט אין לי מילים !!! אני חושבת שאת צריכה לעשות משהו עם הכישרון הזה שלך !!! אני באמת מאמינה שתצליחי :)

מילי**

New member
למלאך מקסנדרה

מלאך, מלאך, מלאך, יקרה כמה תודות שיש באמתחתי לא תספקנה להודות לך,,,,, עידוד וחיזוק ופרגון כמו שלך, יש באמת רק למלאכים. קסנדרה

:)

קסנדרה ******* שנותנת לי חיוך דרך השירים שנותנת לי להתרגש מהמילים שפוגעת לי תמיד בדיוק שם בפנים ובינינו גם היא מיחידי הסגולה - גם היא מהמלאכים תודה לך !!! ענבל

ariel29

New member
תגובה של אריאל

זה שיר יפה מאוד! משומן ומקצועי! גם השיר שאחריו הוא יפה.

למעלה