כאב ראש

Sophalin

New member
כאב ראש

יש לי לפעמים כאב בעין ימין. אני מרגיש כאילו גלגל העין עצמו כואב למשך כמה שניות. כאילו נדקר עם סכין חדה ואחרי כמה שניות זה מפסיק. זה קורה לפעמים גם בעין שמאל אבל אף פעם לא יחד זה קורה לעיתים רחוקות - אחת לכמה ימים כאב של כמה שניות.

ברוך הבא

שלום לך, ממה שכתבת לא ברור מה מטרת ההודעה. האם אתה מבקש מאתנו מחשבה מה זה יכולהליות? האם אתה רק רוצה לחלוק? הייתי שמחה לו כתבת מה אתה חושבשאתה רוצה מאתנו, כדי שנוכל לכתוב לך את הדבר שאתה רוצהלקרוא בחזרה, ולא נענה על משהו שלאהתכוונת לשאול.

Sophalin

New member
הא אוקיי

טוב אני לא ממש מבין בתחום אני לא יודע אם זה כרוני או עיצבי ורציתי לדעת אם עוד אנשים סובלים מזה. אני חושב שזה נובע מבעיות בראיה אבל אני לא יודע עברתי לפני כמה שנים ניתוח ליזר אבל הכאבים האלה היו גם לפני. בגלל שזה קורה לעיתים ככך רחוקות אני תמיד שוכח לציין את זה כשאני הולך לרופא.

שרה561

New member
תגובה..

מכירה כאבים כאלו ואחרים. לי נאמר ששייך למגרנה ואכן כדורים יעודיים למגרנה עזרו. יודעת היום שיכולה לעזור לעצמי גם בדרכים שונות. מצאתי טיפול של גופנפש המלמד אותי לזהות ולעזור לעצמי , והחשוב מכל, מראש לא להגיע למצב של כאב. מטופלת בשיטת עוצמת הרכות. יש להם אתר, דרכו אני הגעתי לטיפולים. בהצלחה

Sophalin

New member
מה יש לי? אני מחוק לגמרי

אני כותב את זה כדי לדעת אם מישהו מזהה את הבעיה הזו ויכול להגיד לי מה הוא ממליץ...

למעלה