כאב מקבצי

יצחקיי

New member
כאב מקבצי

שלום חברה אומנם כבר חלפו כ-8 שנים מהכאב אחרון שהיה לי אבל העינין חוזר ומתעורר אצלי בכל פעם שיש לי כאב ראש ובמיוחד כאשר הוא בסמוך למקום הכאב שהיה לי מעל לעין השמאלי במצח. בגיל 33 פתאום באמצע העבודה אופיע איזה כאב משונה וככל שהזמן עבר מתאצם והולך נמשך שעתים עד אפילו 8-10 שעות כאב מאוד חזק שלימים ובאופן מקרי קראתי שזהו הכאב החזק ביותר .הכאב תקף אותי מאז כמה וכמה חורפים כמעט באותם חודשים בעוצמות מאוד חזקות .בין לבין נשלחתי לעשות ct אבל תמיד הבדיקה הייתה תקינה והכוונה בעיקר ללא ממצא פתולוגי.אבל באף מקום לא נאמר לי מה הוא הכאב ואף רופא לא הצליח להסביר לי את התופעה.ניתן לי תרופות שונות אבל ללא הועיל. לפני כאמור כ-8 שנים הופיע הכאב ובימים הראשונים כתמיד בדרגה נמוכה ואחרי שתי לילות שהתעוררתי מהכאב ושתיתי תה ועשיתי עיסוי עצמי ליד העין והמצח והמקום נרגע ולהפתעתי יותר לא הופיע עד היום . לפני כמה שנים ובאופן מקרי כאשר קראתי באינטרנט באתר מסויים על סוגים שונים של כאבים מצאתי שהכאב שנקרא "כאב מקבצי" הוא התיאור המדויק ביותר לכאב שהיה לי על כל תיאוריו וצורתו ועוצמתו ומיקומו זמני הופעה אופן הופעה פשוט תמונה מדויקת ביותר לתופעה שהיתה לי.ורק לציין שבכתבה מצויין באופן מיוחד שכל סוגי כאבי המגרנות הם פשוט קטנות לעומת ה"כאב המקבצי" ושזהו הכאב הגדול ביותר שהובחן עד כה מה שאני מבקש הוא שאם מישהו חווה את הכאב או יודע משהו על סוג הכאב הזה מה הוא עשה בזמן הכאב? אולי בנתיים הכאב יותר ידוע ויש עליו תרופות או פתרונות אחרים פשוט לכתוב לי את הידוע עליו/ה תודה שבת שלום

11161

New member
אנחנו פחות מכירים את השם "כאב מקבצי"

היית במרפאת כאב? אם לא - לדעתי זה הכיוון שכדאי לך לעשות, לפחות בשלב ראשון.

ענתר

New member
גם אני לא מכירה את הכאב המקבצי

מנהלת הפורום פתחה שירשור לפני כמה ימים שבו אנחנו מנסים לסווג את הכאבים אולי לטובת כולנו, תצטרף לשירשור עם כותרת כאב מקבצי ותתאר את הכאב הזה?

למעלה