יתושים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יתושים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הקטנציק - בן שמונה חודשים - קם כולו עקוץ!!! יש איזה שהוא אמצעי מניעה לגיל הזה??????????

talinana

New member
עקיצות ../images/Emo5.gif

אסור למרוח משחה עד גיל שנה כי העור שלהם עדיין מחובר למערכת הדם והמשחה פשוט תיספג בדם (כלומר העור שלהם עדיין "חדיר). אני הייתי פוחדת להשתמש בכל המפיצי ריח החשמליים כי לי אישית הם עושים סחרחורת, אז אחת כמה וכמה אסור שתינוק ינשום את זה. הפיתרון הכי פשוט והכי יעיל הוא כילה כמו של פעם - כלומר רשת ענקית שנפרשת מעל המיטה. זה פשוט עוזר. וכמובן רשתות על כל החלונות. חשוב גם ליבש מים עומדים בסביבה - שלוליות למינהן. בנוסף תתקשרו למוקד העירוני ותתלוננו על יתושים, תבקשו מהם שיבואו לרסס אצלכם בסביבה.

יש משחות הומופאתיות שמותר למרוח

ולהגיד שאסור למרוח זה לאנכון. יש את דאפיס תוש ג'ל ויש את אתוש, שמותרים לתינוקות. עשיתי ריכוז תבצעי חיפוש ותמצאי

talinana

New member
אפשר לקבל קישור לריכוז?

ממש קשה לחפש עם החיפוש החדש של תפוז...

זה נמצא בבית מרקחת

ביקשתי מהרוקח משהו לתינוקות. כתוב על זה "ג'ל צינטרולה"

ארבעים ש"ח

ג'ל צינטרונלה (התבלבלתי מקודם) וצריך לשים ממש נקודה קטנה על כל איבר.

עוזה 1

New member
אני שמה את המכשיר של ריד בחשמל

בחדר של התינוק שלי אצלנו זה עוזר זה עם הבקבוקון והנוזל השקוף לא זוכרת איך קוראים לו רק יודעת שזה של ריד

arier1

New member
האם מותר

להשתמש בתכשירים ששמים בחשמל, בהנחה שנמצאים במרחק של 2 מטר מהמיטה ? שמעתי שזה מאוד לא בריא לתינוקות. האם מבוסס?

Kמיקמי

New member
אתמול קניתי שמן צינטרונלה ששמים

במבער עם נר מתחת. לשמן אין ריח משהו משהו אבל באמת נראה לי שהלילה לא היו לנו יתושים בחדר

chufnikit

New member
אבל כמה זמן את מחזיקה את המבער

דולק??? כי כל הלילה אש דולקת לא נשמע לי... גם אנחנו קנינו אתמול ודווקא הרוקח המליץ לשים טיפה על דש הבגד של הקטנים .........

shlulit59

New member
ומה עדיף-מאורר תקרה או מנורה סגולה?

השבוע שניהם בהום סנטר ב-150 ש"ח, מבצע עד סוף השבוע. אבל טרם החלטנו מה מהם עדיף

mich12345

New member
אצלנו המנורה לא עזרה

הייתי הולכת על מאוורר. אנחנו קנינו מנורה בהום סנטר, בהתחלה הבאנו מנורה מאוד גדולה שעשתה אור חזק מדי והפריעה לשינה של הקטן (מנורה מלבנית עם שני נורות), החלפנו למנורה שמתאימה לחדר קטן (לבנה עומדת) אבל היא לא פותרת את הבעיה (לפחות לא לגמרי).
שאלה לגבי כילה - האם בטיחותי עבור תינוק שנעמד? לא יכול להסתבך בכילה? לטפס עליה החוצה? אני אישית כבר אובדת עצות - ריסוס עירייה - יש (הזמנתי ובאו תוך יומיים לרסס,עברו כבר יותר משבועיים) משחה הומאופתית (דאפיס) - יש מנורה כחולה - יש שמן צינטרונלה - יש יתושים ועקיצות - יש ויש הקטן קם עקוץ כולו, עקיצות שמתנפחות למימדים לא נעימים, על כל הגוף וגם על הפנים והאוזניים. התחלנו לישון עם חלון סגור ומזגן למרות שלא צריך, רק שלא יכנסו אליו יתושים ויאכלו אותו. היום היה אצלנו מתקין רשתות ונתן הצעת מחיר לכל חלונות שעדיין אין בהם רשתות, כולל חדר הילדים.

shlulit59

New member
עם רשתות נכנס פחות אויר לחדר

והקרבה פחות רוח אני לא שמה כילה כי זה רק יתן לה משהו לטפס עליו. למה אתם לא ניסיתם מאורר תקרה?

למעלה