יש תרגום לפרק 13? עונה שישית?

snavgm

New member
../images/Emo207.gifלאוהבי קתרין ודיינה- הראיון הכי HOT

Faboulas over 50 מזמן לא ראיתי את דיינה כ"כ יפה וסקסית.. גיל 50+ - WOW!! וכ,כ בטוחה בעצמה.. שווה צפיה.. כנסו! (לחכות רגע- יש 2 פרסומות מעצבנות- ואז דיינה עולה..!) http://www.better.tv/videos?bctid=1312351119

snavgm

New member
עסוקה בטירוף..עבודה והחיים- אני אחזור..../images/Emo140.gif

adii1201

New member
../images/Emo124.gifפליסיטי: אני מקווה שדספרט תגיע ל-10

שנים. הכתבה: http://www.buddytv.com/articles/desperate-housewives/felicity-huffman-i-hope-desper-33922.aspx אני מאוכזבת קשות ומקווה ממש שהיא תשנה את ההחלטה הדבילית הזו ומהר

CharmedRulez

New member
silly felicity. היא משוגעת או מה?

דווקא ממנה לא ציפיתי לכזה פחד ממחסור בעבודה אחרי הסדרה. היא הצליחה מעל ומעבר במקביל לעבודה בסדרה!

james p

New member
תרדו ממנה, אוקיי ../images/Emo88.gif

א. תשלימו עם זה שעקרות לא סדרת איכות או משהו כזה. היא פשוט בידור טוב עם דמויות שאנחנו אוהבים. ב. קשה לעזוב את הסדרה הזו. מארק צ'רי מצליח גם בעונה 6 להיות לא רע רוב הזמן. ואם הוא יכול לעשות את זה עוד שתי עונות אז קדימה. לי יהיה מאוד קשה להיפרד מהסדרה וכל עונה נוספת היא ברכה. (כמובן כשהיא ברמה סבירה!!!) ג. גם לפליסיטי הופמן לא קל למצוא תפקידים. קל לה למצוא תפקידים כשהיא ידועה והיא עדיין מפורסמת בטלויזיה וזה אומר כשהיא מופיעה באחת הסדרות שגם בעונה 6 היא אחת הנצפות בטלוויזיה. ד. יש לה חלום של עבודה, חלום של דמות, חלום של משכורת, חלום של אנשים לעבוד איתם, זה נח לה וקרוב לבית. היא רגילה לזה וזה נח לה. היא אהובה שם ומוערכת. הוליווד זה ג'ונגל איום ונורא ופליסיטי יודעת את זה יותר טוב מכולכם! תרדו ממנה! לא כל דבר הוא שחור ולבן!!!

YuvalSP

New member
../images/Emo45.gif

ובכל זאת, יש גבול! צריך לדעת מתי להפסיק. אגב, יש בכתבה ההיא ספוילרים \:

james p

New member
לא קראתי את הכתבה.

וכן ללא ספק כדאי לפרוש בשיא. לדעתי הסדרה הזאת כבר ממש לא בשיא שלה. היא פשוט ממכרת מדי מכדי לגמור אותה. לכן כל עוד זה אפשרי אני בדיעה שיש להמשיך. כמובן שאם כבר החומרים ידלדלו בצורה משמעותית אז עדיף לגמור את זה. אבל כל עוד מארק באמת מאמין שהוא מסוגל ולא מבחינת המשכורת של ABC אז שימשיך! וגם הסברתי את הצד של פליסיטי להמשיך! אני מבין אותה מאוד!

CharmedRulez

New member
הסדרה ממש לא ממכרת.

בעיקר לא בשלב הזה. אני חושב שאם לא יצא לי לראות פרק חדש למשך תקופה בימינו... זה לא יחסר לי יותר מדי. זה לא מה שזה היה פעם. הסדרה מעייפת בעונתה השישית.

טיי 1

New member
Leave Brittny Alone !!@#$~ ../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif

במיוחד שאתה "ב"יום הזה בחודש" :) חמוד. הכל בסדר?

adii1201

New member
ג'יימס אני מסכימה עם הכל

אני עדיין בטענה שהכישרון שלה לא מנוצל בסדרה הזו והיא יכולה לעשות הרבה יותר מזה והיא לא צריכה לפחד רק בגלל שהיא הייתה מחוסרת עבודה בעבר. המצב קשה אבל הוא לא מה שהיה פעם כי היום יש לה מועמדויות ומעמד, אנשים מכירים אותה ויודעים מי היא ואני חושבת שזה חבל להישאר במוכר ובבטוח כשהיא יכולה לעשות הרבה יותר...

למעלה