יש תרגום לפרק 13? עונה שישית?

james p

New member
עונה לצ'ארמי עדי וטיי

צ'ארמי: כן ההתמכרות היא לא כמו בעבר, ללא ספק! יצא לי לראות סדרות שבאמת התמכרתי אליהן בשנים האחרונות אפילו יותר. אני חושב שזו התמכרות פנימית מהקטע שעדיין הן מעניינות. כל עוד הדמויות האלו ברי סוזן לינט וגבי על המסך אז יש למה לפתוח את הטלוויזיה. וזהו מציאות!!! חרף הירידה ברמה עדיין היא בידור וחרף הכשלונות שקורים מידי פעם יש להם עדיין סטנדרטים גבוהים יחסית. עקרות עדיין מהמובילות ברייטינג ומהמובילות בסדרות להורדה. (עקרות נמצאת עכשיו במקום השלישי ברשימת החיפושים הכי פופולארים באתר WNET אחרי "סקס" ו"מדובב" ולדעתי זה אומר לא מעט) שלא לדבר על העובדה שאתה יקירינו האהוב עדיין נמצא כאן וכותב בפורום עקרות בית נואשות (טלוויזיה) ואפילו היית אדום!!! יש לסדרה הזו אפיל מדהים. כן זה עצוב שהיא לא כמו בתקופת הזוהר שלה, אך חרף ההזדקנות יש לה מה למכור. אם מארק מסוגל לשמר את זה ורק אם הוא מסוגל לשמר את זה אני בעד להמשיך!!! האם הוא מסוגל לשמר את זה או לא מסוגל, זה כבר נושא לדיון אחר. טיי: איך אתה לא מתבייש להפוך אותי לפאתט אידיוט עמוס הורמונים א לה בריטני-גרופי. (מזלך שאני אוהב אותך
) אני פשוט מבין ותומך בהחלטה המקצועית של פליסיטי, כי אני חושב שהיא קוראת את המפה ההוליוודית נכון. עדי: בנודע ל"כישרון לא מנוצל בסדרה" זו טענה שחוקה שאני מבין שהשריטה לפליסיטי גורמת שזו לא הפעם הראשונה ולא האחרונה שאנחנו שומעים את זה. אבל אני לא אתווכח על זה כרגע כי זה לא הנושא. אני לגמרי תומך במה שפליסיטי אומרת, כי אני חושב שיש לה אחלה עבודה וחרף העובדה שעקרות הצעידה את הקריירה שלה קדימה ועשתה אותה פחות אנונימית וללא ספק העלתה את השכר שלה זה עדיין לא אותו דבר. זו פליסיטי הופמן שחקנית מוערכת וללא ספק המון במאים ישמחו לעבוד איתה. אבל היא עדיין קשה יותר לאישה בגילה לקבל תפקיד טוב. לדעתי עדיף לה להישאר בעבודה הזאת מכמה סיבות: במישור הכספי: בסדרה שהיא מפלצת רייטינג, כל חידוש חוזה גורם להקפצת המשכורת בצורה משמעותית (אהמ 'חברים') למצוא עוד מפלצת רייטינג כזאת זה לא כל כך פשוט בעידן הטלוויזיה של ימינו, תפקיד רווחי ופופולארי כזה קורה פעם או פעמיים בקריירה. במישור האישי: העבודה הזאת מאוד נוחה לה מבחינת חייה האישיים. היא רגילה לחברות לסט ולאנשי הצוות, ליוצר סדרה שמעריך אותה מאוד וכותב לה דברים טובים. שלא לדבר על זמני עבודה נוחים והעובדה שהיא עובדת קרוב לבית בלוס אנג'לס ולא צריכה לנסוע לקנדה או לניו יורק כמו סדרות אחרות (ועדיין יכולה להשתתף בסרטים בפגרות וסופי שבוע) וכאשת משפחה וכאמא אי אפשר להתעלם מהדברים האלה. במישור האומנותי: תגידו מה שתגידו, לינט היא דמות טלוויזיונית מוצלחת. לא כל יום ולא כל שנה נוצרת דמות כזאת. יש לה את אחד התפקידים הנשיים הכי טובים בטלוויזיה היום וזה עובדה!!! נכון שלא כל פרק שלה זה מופת, אבל יש לה מקום שבו היא יכולה ליצור גם מופתים מדי פעם, ואין זה עניין של מה בכך!!! לעזוב דבר כזה זה לא צעד חכם כשחקנית. יש תפקיד עוצמתי לא בורחים ממנו, עדיין לא מדובר במיצוי. (ומי שמאמין לטענתה של ניקולט שרידן על מיצוי רחמנא לצלן) בקיצור לדעתי הרבה יותר שווה לה לסחוט את הלימון הזה עד תום מאשר להיכנס לשוק ההבדלה של שחקנית שמתקרבת ל50 בהוליווד הלא סלחנית של המאה ה21!!!

snavgm

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifמסכימה עם כל מילה!../images/Emo140.gif

לסחוט אל הלימון הזה עד תום..!!
במישור האישי: העבודה הזאת מאוד נוחה לה מבחינת חייה האישיים. טיעון- חשוב ומרכזי- !! במישור האומנותי: תגידו מה שתגידו, לינט היא דמות טלוויזיונית מוצלחת. לא כל יום ולא כל שנה נוצרת דמות כזאת. יש לה את אחד התפקידים הנשיים הכי טובים בטלוויזיה היום וזה עובדה!!! מסכימה !! ג'ימסי - פשוט הוצאת את המחשבות שלי- אל הכתב..!

adii1201

New member
אני לא מסכימה איתך בכלל!!!

לעניין הכישרון הלא מנוצל, איך בכלל אתה יכול לרצות להתווכח?! אנחנו רואים את פליסיטי בפרקי המופת שלה ואנחנו רואים למה שהיא מסוגלת אבל אנחנו לא רואים את זה כל פרק, וזה לרוב מגיע אחת לעונה וגם זה אם אנחנו מזליסטים. מעבר לכך, אמרתי את זה ואני אחזור על זה עוד מיליון פעם, שהיא לא מקבלת מספיק זמן מסך. אבל זה לא העניין, הטענה העיקרית שלי על העלילות שהיא מקבלת כשהיא כבר כן מופיעה. מעבר לזה, בכל המישורים שהסכמת, אתה מאוד צודק אבל מה עם שאיפות?! מה עם לרצות יותר? להסתכל קדימה? מה זו הגישה הוותרנית הזו של נוח לי אז אני אשאר?! מבחינה כספית ב"ה אין לה בכלל מה לדאוג, מבחינה אישית, ברור שזה נוח אבל אני דיי בטוחה שהיא יכולה למצוא דברים אחרים שכאלה (אהמ אהמ ארון סורקין עובד על סדרה חדשה
) ובמישור האומנותי, ברור שלינט היא דמות מוצלחת. אני לא יוצאת נגד זה שפליסיטי שיחקה או משחקת בסדרה. אני יוצאת נגד המשכת החוזה שלה עד לעולם, או למעשה עד שמארק צ'רי יגיד שמספיק. אני חושבת שאחרי 7 שנים זה מספיק והותר.... זו דעתי, בכל אופן. אני מבינה למה אתה אומר מה שאתה אומר והרבה בנות גם בפורום של פליסיטי אמרו לי את אותו הדבר אבל אני מצטערת, הסדרה הזו היא לא מה שהיא הייתה פעם ואני חושבת שזה חבל מאוד שהיא מבוזבזת שם. זה לא כאילו העונות הבאות פתאום יהיו טובות יותר....

james p

New member
עניתי לך תשובה ענקית ותפוז עשה לי שהוא לא נות

והכל נמחק אוף כזה תפוזבל אני מותש ואני הולך לשיון ואני עייף מהכל כבר!

CharmedRulez

New member
יה מאן! גו עדי. למה אי אפשר להגיד דברים

בלי התנפלות?
בסוף הם יעשו מה שבא להם. אבל אנחנו מציינים את דעתנו השקולה והמאוד אובייקטיבית לגבי המשך הסדרה וגילומם של השחקנים את הדמויות הפועלות בסדרה.

snavgm

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifאין..פשוט אין עליך!!../images/Emo24.gif

מארק צ'רי צריך לשכור את שירותייך ...כפסיכולוג של ה-WIVES בסידרה- בחיי!! אין אף אחד שמבין אותן כמוך! "....יש לה חלום של עבודה, חלום של דמות, חלום של משכורת, חלום של אנשים לעבוד איתם, זה נח לה וקרוב לבית. היא רגילה לזה וזה נח לה. היא אהובה שם ומוערכת. הוליווד זה ג'ונגל איום ונורא ופליסיטי יודעת את זה יותר טוב מכולכם!.." MY GOD! לא יכולתי לומר זאת טוב יותר! אתה כ"כ צודק- כל מילה בסלע! ןאני כ, מסכימה איתך- גם פליסטי וגם דיינה- וכל השאר- לא יעזבו כ" מהר. ועדי- יקירתי , וכל השאר- תנו להם לעבוד ולהנות. DH עדיין היא הבידור הטוב שיש. מהנה. משעשעת. חכמה. אנחנו נהנים- אז מה בוער לכם שיפסיקו? חייב להיות הכל מאסטרפייס? ופליסטי תוכל לעשות סרטים גם תוך כדי..0(ראה טראנס אמריקה.. ופיבי..) להיפך- ככל שהן מפורסמות בגלל DH- יש להן ביקוש יותר גם בסרטים.. ואין כ"כ הרבה תפקידים טובים לנשים בגיל 40-5- אז תנו להם לעבוד בשקט.. ועוד כמה שנים של DH!!

CharmedRulez

New member
אם ג'יימס היחיד שמבין את העקרות...

ברור לך שיש כאן בעיה נכון? כולנו אמורים להבין

YuvalSP

New member
זה כבר לא רלוונטי, אז אני לא אפתח הודעה חדשה

ב20.1 היה יומולדת לג'יימס דנטין (מייק) ^^

my world 88

New member
../images/Emo69.gif../images/Emo26.gif

עדי אמרתי לך שאת צריכה להודיע
"על גופתה המתה", ארה"ב, 2008 קומדיה רומנטית. למרות שקייט היא רוח רפאים של כלה שמתה ביום חתונתה, היא לא מפסיקה לאהוב את הנרי, החתן. כשהנרי מתאהב בבחורה חדשה קייט מחליטה לרדוף אותה כדי לגרום לשניים להיפרד. עם: אווה לנגוריה. במאי: ג'ף לואל. היום ב8:30

למעלה