יש לי רעיון תגידו אם בא לכם

תפסיקי - את שוב מתחילה עם חברה

שלי חן? יורדת עליה ? חכי ביום שני חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

8

כורדי אחד חוזר הביתה ומוצא את אישתו עירומה על המיטה. שואל הבעל : מדוע את עירומה? עונה האשה: כי אין לי מה ללבוש האיש פותח את הארון ואומר לה: הנה תראי חולצה, מכנסיים, חצאית, היי דני, תחתונים, חזיות... הדבר חוזר על עצמו מספר פעמים עד שיום אחד מספר האיש את המקרה לחבריו בעבודה והם מסבירים לו שאישתו בוגדת בו עם דני. באותו יום חוזר הבעל הביתה עצבני, ושוב מוצא את אישתו עירומה על המיטה. האיש: אין לך מה ללבוש? פותח את הארון ואומר: הנה תראי חולצה, מכנסיים, חצאית, יוסי תגיד לדני שאם אני תופס אותו הוא מת, תחתונים, חזיות...

9

?אדם: אלוהים, למה בראת את האישה כל-כך יפה .אלוהים: כדי שתמשך אליה, אדם ?אדם: ולמה בראת אותה כל-כך סקסית .אלוהים: כדי שתאהב אותה, אדם .אדם: אז למה, אלוהים, בראת אותה כל-כך טיפשה .אלוהים: כדי שהיא תאהב אותך, אדם

10

בחורה אחת עם מיני קצרצר עולה לאוטובוס עמוס. אחרי מספר תחנות רוצה הבחורה לרדת , אך רואה שהיא לא יכולה לרדת כי יראו לה את התחת . שולחת יד לאחור פותחת קצת את הריצ´רץ´ ומנסה לרדת ושוב לא מצליחה, כך כמה פעמים היא פותחת את הריצ´רץ´ אך לא מצליחה לנוע בחופשיות לפתע בחור שעמד מאחור שולח לה יד לציצי ויד לתחת, מוריד אותה, מנשק אותה ובועל אותה . פונה אליו האישה ושואלת בזעם: מדוע עשית את זה ? עונה לה האיש : אחרי 5 פעמים שפתחת לי את הריצ´רץ´ חשבתי שזה מה שאת רוצה .

חחחחחחח הייתי צריכה לקרוא../images/Emo6.gif

פעמיים כדי להבין חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

11

שני תאומים נכנסים לפאב ושיכור אחד מסתכל עליהם , הם אומרים לו: "אל תדאג אתה לא רואה כפול, אנחנו באמת תאומים " אומר השיכור: "מה?!כל הארבע?" לקרוא פעמיים בכדי להבין?.... אממממ זה נשמע לי כסממן של עייפות לא לזוז חחחחחח

איך מסיימים מסיבה בחללה ?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מחר אני עובדת די, כי אני לא שובתת אז נאמר עכשיו לילה טוב היה לי כיף מצחיק, במשך שעות במיוחד עם חן המתוקה שנכנסה עם הבדיחות לאקסטזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קרן אור לי מתוקה../images/Emo25.gif

אל תכנסי עכשיו למיטה כי אני עכשיו יהיה בודדה נמצא אחר כך תירוץ טוב לעבודה התרופה שאני נוטלת גורמת לנדודי שינה ומוציאה לי ת´נשמה אז לא לזוז יקירה

12

שאלה: איך גמדה גומרת ? תשובה: רצה על הדשא... שאלה: איך בעלה של הגמדה מסדר אותה ? תשובה: מכסח את הדשא... שאלה: איך גמדה בוגדת בבעלה ? תשובה: רצה על הדשא של השכן...

אז מה היה לנו

חתולון פתח בתרועה ניסה לפתוח תמונה ופוף יחד איתו נגוזה מניחה שישר למיטה חן המקסימה כתמיד, היית שובבה, שישרורית אימיתית מידי פעם נכנסו לתמונה יפעת, מור, קליאופטרה שייכת, זקי, ומתוקה 40 למרות שהן לא שרו שירים אותן היה כיף לראות תבואו שוב בהזדמנות אז לילה טוב חן אהובה נתראה בקרוב, שובבה

אז מה היה לנו הערב פה לסיכום.....

הגעתי לפה באיחור וכבר פתחו פה שירשור הגיעו מספר חברים היה טוב וגם נעים היה פה חתולון שפיזם לנו פיזמון וכך אחרי דקות נעלם לו ארוכות קרן אור לי חברתי דאגה לבריאותי ראתה כי אני לא מגיעה ישר בפון צו 8 נתנה אך כל הערב הייתה לצידי כי ככה זוהי חברתי שייכת המדהימה קפצה פה לשניה הביאה לנו לכאן שירים גם כדורגל וגם מישחקים כן זוהי שייכת שיוכית שמסרה ד"ש לברוקולית ויפעת המקסימה הגיע לכאן לאחר צלילה מיד את שמלת הנשף לבשה ושירשה פה בהפוגה קליאופטרה חמודה הגיעה לפה לשניה חטופה את המילקשייק היא חטפה ונעלמה לה כסופה נעמה היחידה כאן נכנסה להצצה קטנה ומכולם פה חיבוק קיבלה מור הנשמה שבישבילי היא אהובה ככה באה לראות מה עושה גיסתה ולהזכיר לי שאני שמנה <חחחחח> ודורין.........לה מה מחכה ממני עונש מצפה ככה בלי שום התראה עלתה למיטה ונרדמה גם ג´קי הנחמד ישב עימנו וקרא אחר כך שלח בדיחה מתוקה ברוך בואך לחברה מקווה שאת אפ´חד לא שכחתי ואם כן...מתנצלת מראש גם ככה יש לי כאב ראש

אופס...שכחתי את....

מתוקה....40 שהגיעה גם כן לגיחה קטנה וכשאני אותה רואה אני ממש מרגישה נפלא ושלחת לה חיבוק במתנה

י פ ע ת

New member
טוב נו...עכשיו אני נטו פה.....

קרן לא לזוז! חן...יצאו לי העיניים מהמרתון שלך חחחח יאללה בואו נפתח שירשור חדש

יפעת תרגעי.....

ותשמרי על העיניים כדי שתמצאי את הדרך אליי בחג האורות מחכה לך בנרות

למעלה