יש לי מספר שאלות תעזרו לי בבקשה:

lklk2

New member
יש לי מספר שאלות תעזרו לי בבקשה:

1.האם אני יכול להסתובב על מדי א' עם נעלים אדומות וחגורה שחורה?כאלו אני בחיל רגיל שהוא לא צריך לנעול נעלים אדומות אלה שחורות וגם החגורה השחורה היא של חיל הים כאלו אני מערבב כמה חילות האם זה אפשרי?זאת אומרת להסתובב עם נעלים אדומות חגורה שחורה וכומתה שחורה? 2.מישהו פה אולי יכול לארגן לי את המדים החדשים הש.כ(שני כפתורים)מדי ב' כמובן אני יביא לו מדים אחרים אם יש פה מישהו אפסנאי אז הוא יוכל לעשות את זה. 3.מי אחראי בבסיסים על כל הפוסטרים האלה שמדביקים עם המבצעים המיוחדים האלה שיש לחיילים כל הלינות בצימרים ההצגות וכל זה?אני חושב שבסיס שלי פשוט מתעצלים לשים את זה שמים את זה פעם בחודש אולי... תודה לכל העוזרים!!

lklk2

New member
מדי ש.כ(שני כפתורים)זה המדי ב'

החדשים שצהל הוציא...

FiReBall

New member
כן אני יודע

הגדודים של גבעתי וגולני היו בין הראשונים שקיבלו את המדים החדשים..

lklk2

New member
יש לי כבר את המדים אבל רק את המכנס

עם קצת קומבינות אפשר להשיג הכל כבר יש לי חברים שהשיגו...

idos2

New member
קצת תשובות

1. לגבי הנעליים אין בעיה, אבל אתה צריך לשים חגורה ירוקה, שחור זה לא תקני בכלל 2. ש.כ. = שימוש כללי, ולא שני כפתורים
3. זה באחריות מש"קית חינוך/מש"קית ארועים או איך שלא החליטו לקרוא לה בבסיס שלכם.

נ ו ם

New member
בקשר ל3

זה מגיע או למשרד חינוך או לת"ש אבל אלינו זה תמיד מגיע ממש מאוחר (יעני לקראת סוף החודש המדובר) אבל יש מספר טלפון שאתה פשוט יכול כל פעם להתקשר לשאול והוא מופיע גם במיילים שמקבלי מ"יותר".

lklk2

New member
תודה רבה אחי אך אני נרשם לרשימת

תפוצה של יותר?

נ ו ם

New member
אני חושבת שהם שולחים את זה לכל מי ש

שיש לו יותר. או בתפוצת כלל צהל אני אף פעם לא נרשמתי והם שולחים לי באדיקות מאז שעשיתי מייל.

lklk2

New member
אולי יש לך מייל מצהל נט אני לא יכול

להרשם לשמה עדיין כי אני עדיין קורסיסט...

נ ו ם

New member
אה לזה התכוונתי

אני יכולה להגיד לך יום ראשון מספר טלפון. ואם איזה כרטיס של יותר אז אני מניחה שהמספר טלפון כתוב גם בדף שהם שולחים לך הביתה כל חודש עם הסיכום הוצאות.

lklk2

New member
אני מעדיף שיגיע למייל הרבה יותר נוח

האמת היא שהייתי רוצה לפתוח תיבה בצהל נט אבל אני עדיין לא יכול...

למעלה