יש כאלו שעושים ויש כאלו שרק מפנטזים, נכון מאור חיים פז (מ.ח.פ.)❓ 😏

Harrington

Well-known member
מנהל
רק תראה כמה שאתה קופסה ריקה ואין כניסה 😂

אתה מביא לי מישהו הרבה פחות חכם ממני, הרבה פחות מוכשר ממני, והרבה פחות עשיר ממה שאני אהיה ומשווה אותו אליי כמישהו שאני צריך לשאוף להגיע לרמה שלו? 😂

הדר הוא כלום בשבילי. אני לא רואה אותו ממטר. אני פי אלף יותר גדול ממנו.

ההבדל הוא שהוא עשה את הכסף שלו יותר מוקדם ממה שאני אעשה, שזה לא אומר כלום.

עוד הוא עשה כסף לפניי מכיוון שבשעה שהוא עסק בלעשות כסף ,אני הייתי קצת עסוק בכתיבת העבודות המדעיות והספרותיות החשובות ביותר שנכתבו מאז ומעולם, אתה יודע, ככה "בקטנה" ;)

רק תראה כמה שאתה טיפש 😂

התשובה בגוף השאלה.

למה מאור פז, מי שהוכח זה מכבר שעובדה שהוא הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, לא התעשר מגאונותו הרבה? למה הוא לא "עשה את זה"? כי לא היה לו כסף להשקיע.

בסופו של דבר, העניין הוא, שהמיתוס המפורסם לפיו גאון יצליח ויהי מה, הינו מיתוס כוזב, ויש צורך בדברים נוספים, כמו לדוגמה כסף, זמן, השקעה, הזדמנות, מזל, אנשים אחרים ועוד ועוד, ההרכב המדויק של מה שצריך תלוי במקרה, ולא תמיד יש את כל המרכיבים.

וזאת בעצם הסיבה למה רוב הגאונים לא מצליחים ולעולם לא יודעים עליהם בכלל.

וזה מה שאתה ונוספים, לא מבינים.

לדוגמה SupermanZW בעל שם המשתמש האירוני, שהוא כל-כך טיפש, שהוא אפילו לא שם לב לסתירותיו את עצמו בנוגע לסוגיה הנ"ל כאשר הוא מדבר על אנשים שונים.

טוען שאני לא גאון ולא גאון פיננסי כלל, ושאילו הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים כפי מה שטענתי והוכחתי בעבר כאשר חזיתי מראש דברים שלאחר מכן עלו במאות ואלפי אחוזים, וכפי מה שעובדה שהוא ונוספים ראו במו עיניהם ומאז ועד היום הוא מבקש ממני ללמדו לעשות אלפי אחוזים, מעביר מיליונים שלו ושל אחרים מנקודה לנקודה על-פי הנחיותיי וסוגד לי כאלוהים, לאחר כל זה הוא גם מוסיף וטוען שאילו זה היה נכון שאני הייתי הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, אז הייתי עשיר מאוד ויהי מה ובלי שום קשר לשום דבר אחר, כאשר אפילו את ההסבר הפשוט מאין כמוהו של עצם זה שאין לי כסף להשקיע, וכאשר אפילו את עצם העובדה שאני יכול לדעת גם לעשות מיליארד אחוז אבל שאם אין לי כסף להשקיע זה לא עוזר לי, אפילו את זה הוא לא מקבל (איך אפשר ליישב את כל זה ביחד? פשוט מאוד. הוא משוגע 🤷‍♂️ משוגע מרוב קנאה בי [כמוך לדוגמה] ולכן סותר את עצמו. אבל הוא ספציפית היה משוגע עוד קודם ובלי קשר בגלל כל תיאוריות הקונספירציה שלו כמטורלל קונספירציות).

זה מה שהוא אומר עליי. אבל כשזה מגיע אליו עצמו, ואל למה הוא לוזר שמן, טיפש ופתאטי שממש אבל ממש מזכיר לי את פיטר גריפין מ"איש משפחה", כל זה למרות הגאונות שלו כביכול, זה לא כי הוא לא גאון, אלא כי היו חסרים לו כל המרכיבים הנוספים כמו תמיכה, עזרה, משאבים נוספים ושיבוץ למסגרת מתאימה בימי בית-הספר.

אז פתאום כשזה מגיע אליו, הגאון כביכול (לדעתו, הוא כמובן לא גאון אלא טיפש כמו נעל בית. הוא, כמו רבים אחרים מבלבל בין שכל לאינטליגנציה וחושב שזה שיש לו מנועים חזקים זה אומר שהוא יודע ממש הרבה דברים), כאשר הוא, הגאון (ממש לא) הראשון והאחרון בעולם ובהיסטוריה, לדעתו ולתפיסתו, שלא הצליח בחיים למרות גאונותו, פתאום גאון לא יצליח בלי כל הגורמים הנוספים?

פתאטי 😂

לא מובן לי אם הוא באמת עד כדי כך טיפש או שהוא באמת לא שם לב לסתירות העצמיות החוזרות והנשנות בנושא זה ובנושאים רבים אחרים.

בכל מקרה, הן הוא באשר לעוד אנשים חוץ מעצמו (למרות שהוא אפילו לא באמת גאון אלא זה בדמיון שלו אבל לא חשוב) והן אתה באשר לכולם, צריכים להבין שגאונות לבדה אינה מספיקה להצלחה.

צפה בקובץ המצורף 102611
צפה בקובץ המצורף 102612
אנא הימנע מתקיפת גולשים אחרים וכינויים בשמות גנאי. תודה מראש על שיתוף הפעולה (הפוסט שלך ייערך כדי להתאימו לפורום מבחינה זו).
 

אלפיני

Well-known member
למעלה