יקיריי ואהוביי

WakeUpMan

New member
קודם כל

אני נמצא פה, זו סיבה מספיקה. אתה יודע, להגיע למרכז היקום (אני, והוכחתי את זה!). בראשון חוץ מסופרלנד, אין כלום P: ועוד לא תיקנת את ה "היודים" בחתימה שלך!

יש לנועם הופעה סגורה בראשון

אז במקום להתבכיין כל החיים שהוא לא מופיע בראשון,תבוא.

XxXSynergitXxX

New member
../images/Emo23.gif.

אמרתי לך כבר את רֹב מה שהיה לי לומר בפרטי, קודם כל,העלת לי חיוך,ממש. כייף לקרוא את זה,כייף לשמוע אותך ברדיו, כייף להיות פה. באמת.
האמנתי,מאמינה ואמשיך להאמין בך בכל ליבי. :)

המחצללת

New member
נועמיקו התותח על ../images/Emo23.gif

כל כך כייף לראות אותך כאן בפורום, בפורום 2031- 4 ספרות שיוצרות משפחה מדהימה.. אני חושבת וכמעט בטוחה שאת רוב הדברים שיש לי להגיב בהקשר להודעתך, אתה יודע. אם יש אדם ואמן שמעלה חיוך על פניי, זה אתה. אם יש אדם ואמן שאני שומעת את שיריו ומתרגשת, זה אתה. תמשיך לרגש, לכתוב, ליצור, להגשים, לחייך, ורק כל מה שעושה לך טוב... אתה באמת באמת מוכשר, כשרוני, פשוט תותח עלל! כמו שאמרתי לך כבר בהשקה, גם אני התבאסתי שלא היתה נוכחות מכובדת מהפורום, אבל סך הכל הפסד שלהם. כי היה ערב בלתי נשכח. ערב מדהים במיוחד, אני לא אשכח לעולם את הרגע היפה הזה... את השירים, הביצועים, ואפילו את הנעליים המהממות ואת החגורת ניטים (כמו שהבטחת לי לא לבוא עם הורודה :) ) המון המון המון בהצלחה בהקלטות של האלבום השני, אני סומכת עלייך, ובטוחה שהוא ייצא הכי טוב שאפשר. השירים - 'תראי אותי' ו-'עדיין לא' כבר מעידים על כך שאתה מתקדם ומתבגר, וזה מקסים. 'אני וכל המחשבות' לא יכול לשמש בעתיד כפס קול של חורף 2010, כי הוא כבר משמש- בהווה. כל כך כייף לדבר כלפי האלבום הזה שחיכיתי לו זמן רב בלשון הווה. שלא יהיו ספקות, אני גאה בך המון המון המון
ספיר

בר דותן

New member
נועםםםםםםםםםםםםם :p

המון המון המון בצלחה בהמשךךךךך.. אין לי עוד מה לכתוב אני לא מרוכז .. :)

Li Lo

New member
סליחה, באמת בלי להעליב, אבל

... מי זה נועם פנחסוב? כלומר, אני לא מתכוון להעליב וסליחה אם כן, אבל נכנסתי מהראשי עכשיו ובאמת שאין לי מושג מי זה ולמה יש פורום על שמו. הבנתי שזה זמר, אבל האם אני מכיר איזשהו שיר שלו?

היי :)

נועם פנחסוב זה אומר צעיר,צעיר שכבר מופיע 8 שנים..חחח הוציא עד כה 2 סינגלים לרדיו ולפני חודשיים בערך יצא הדיסק שלו 'אני וכל המחשבות'..... ואל תדאג אתה עוד תשמע עליו

למעלה