יקיריי ואהוביי

יקיריי ואהוביי

הרבה זמן לא כתבתי כאן וזה ממש לא בסדר מצדי (מודה) אני חושב שפעם ראשונה אני כותב לכם מאז יציאתו של האלבום לחנויות ואני חושב שפעם ראשונה יוצא לי באמת לחשוב על זה שאם יש איזשהו שינוי בחיי המוסיקליים מאז יציאתו של האלבום... בשיא הכנות, כן. חלק גדול מהשינוי הזה בא בזכותכם.. אני באמת לא בטוח שהייתי נמצא איפה שאני היום, אומן פעיל שמופיע בממוצע 3 פעמים בשבוע, מוכר קרוב ל2000 עותקים ב6 שבועות בלבד, כתבות, ראיונות, אייטמים, תמונות, מלא מלא אהבה אמיתית שבאה מכם שבלעדיה הייתי ממשיך לומר 'בקרוב...' כששואלים אותי מתי יוצא האלבום. אם בכלל היו שואלים אותי. המקום הזה נותן לי המון מוטיבציה וכוחות בלתי נגמרים להמשיך לעבוד ולהופיע וכל פעם לחדש ולרגש, לעלות עוד מדרגה ולהגשים עוד מטרה. ממש בימים אלו אני בהקלטות לאלבום השני שמתבשל לו באולפן של ניר זגדנסקי והעבודה על האלבום השני מרגשת ומפחידה לא פחות ממה שזכור לי ב'אני וכל המחשבות'. באלבום יהיו שירים שאתם כבר מכירים דרך ההופעות כמו 'תראי אותי', 'עדיין לא' ועוד ועוד חדשים אני יכול לומר שיש למה לחכות.... :) תדעו לכם שהיה לי מאוד חסר ההרכב המלא של הפורום במופע ההשקה לאלבום שהיה בתמונע שבוע שעבר אבל מי שכן הראה נוכחות יכול לספר לכם שהיה ערב מאוד מרגש וחיובי ואני סולח למי שלא הגיע :) (חוץ מלארבל) שיהיה לכם אחלה חורף (אני אישית חושב ש'אני וכל המחשבות' זה אלבום שיכול לשמש כפס הקול של חורף 2010) אוהב נועם פנחסוב
 

גלי גב

New member
:)

נועם יא תותח אני פשוט מאוהבת בך :] ואכן- פס קול מעולה לחורף 2010 תבוא גם להופיע ביהוד, כולנו פה מחכים לך בקוצר רוח=]
 

יובלל ג

New member
../images/Emo45.gifבאמת תבוא ליהוד!!

גם את מיהוד? איזה כיף! (אני מגשימים..אבל בכל זאת
)
 

יובלל ג

New member
'אני וכל המחשבות'=הפסקול של כל שנת 2010../images/Emo23.gif

לא רק של החורף
מחכה בקוצר רוח לאלבום השני
בהצלחה, ושיצא מהר:) ! ואני חייבת להוסיף, שאני ממש נהנית לשמוע את הראיונות שלך ברדיו
 
נועם היקר שלי ../images/Emo13.gif

כמו שאמרתי לך עכשיו באופן פרטי אתה באמת מקסים,וכיף לקרוא דברים כאלה
כל מה שקורה סביב האלבום,ההופעות,המכירה המדהימה מרגש אותי נורא,ואני חושבת שאתה יודע את זה. אני מקווה שאתה נהנה בהקלטות עם נירק'ה, ובאמת אתה צודק לגבי ההשקה שהפורום היה חסר,והיה מדהים,ועוצמתי, וזה כיף,כי זה בכל זאת אתה... חחח ולגבי ארבל! ארבלי תחזורררררר :) וכמו שיובל אמרה. אני וכל המחשבות אלבום שיכול לשמש כפס קול של שנת 2009 ו2010 בפרט וכמובן האלבום הבא מקווה שיצא בקרוב מחכה לו !!
 

WakeUpMan

New member
היי נועם! D:

מה שלומך? :] אני מקווה שתבוא גם ותראה את ההודעות האלה, ותענה עליהן גם! אני שמח לדעת שהפורום עוזר לך להיות פעיל! כל הכבוד לנו! בהצלחה עם האלבום החדש, אני בטוח שהוא יהיה מדהים כמו הראשון, אם לא יותר! רק אל תאבד את עצמך איפשהו בדרך. אני גם בבאסה שלא יכלתי להגיע להופעה :( אבל בהופעה הבאה, הבנתי שיש לך הופעה בב"ש (קצת לפני שאני טס לפולין), אז כניראה שניתראה שם! :) ופס קול החורף הוא באמת יכול להיות. כל פעם שאני שומע את השירים שלך אני מתלהב. אני לא יודע אם הוא יהיה הפסקול של כל שנת 2010 (כי היא רק התחילה), אבל של החורף בוודאות. (כניראה עם האלבום של מוקי ויוסלס איידי). =] תבוא לבקר! שבוע מקסים ובהצלחה עם האלבום.!
 
למעלה