יצאתי היום לחפש"ש

all about eve

New member
יצאתי היום לחפש"ש

נפרדתי מהרבה אנשים שלחלקם אני בטוח יתגעגע. אז לכל הצעירים רק שתדעו שזה עובר מהר במבט לאחור, וגם אם אתם סובלים (ואני סבלתי הרבה) זה בסך הכל זמני. הצבא הזה יום אחד נגמר ואתם נשארים רק עם זכרונות....

ReiKo

New member
בוא נשמע כמה סבלת...

אתה מסכן כל כך אח שלי... באלוהים שאני מרחם עליך רק בריאות בן אדם... לא יותר מזה...

סנאי נדיר

New member
אני רואה שלירן קרא לך כתגבורת

הרמה של הפורום בהחלט עולה נו רייקו, איך זה להיות אזרח בפורום הזה ולהיות חסר חיים?

ReiKo

New member
חחח חמוד אתה...

היית מת לרבע מהחיים שיש לי ילדון... לך תעשה גלח"צ בינתיים ותמשיך לנסות להצחיק פה אנשים אולי בסוף מישהו יגחך מהבדיחות הלא מצחיקות אבל כמו שאמרתי... אתה מסכן אח שלי כל כך מסכן שאפילו אלוהים לא יכול לעזור לך.. סלאם.

אזרח111

New member
סנאי נדיר אני לא מבין אותך

לבינתיים לי ולרייקו יש אחלה עבודות, אנחנו עושים אחלה כסף ויש לנו אחלה חיים. לבינתיים זה אתה שכל הזמן צועק פה כמה שאתה סובל (למרות שאתה חוזר כל יום ב1 בצהריים) וזה אתה שכל הזמן היית מפציץ לנו את הפורום בשאלות של "איך אפשר לקבל כסף מהמדינה בלי לעבוד". אז אתה גם פרזיט וגם בכיין, וגם מתחיל עם CHILD SOUL ואמזונה

סנאי נדיר

New member
אני לא רואה את הבעיה פה

אני גם לא בטוח שיש לכם חיים, בטח שלא אחלה חיים, בינתיים אתה רק מוכיח לי הפוך, אזרחים שכותבים פה. אני רואה שהגילדה של זוהר חוזרת לפה בגדול. יפה יפה. איחלתי למשוחררים בהצלחה בפורום סדירים

ranzz

New member
מה ההבדל בין אזרחים שכותבים -פה-

לבין אזרחים שכותבים בכל פורום אחר? איך הפורום הזה שונה מהעיסוקים האחרים שיש לאזרחים האלה באינטרנט? בגלל שרוב האוכלוסיה שלו היא אנשים שבצבא? מה הם גדולים מהאנשים האלה בכמה חודשים/שנתיים שלוש? תפסיק תפסיק לזיין את השכל יא מסכן.

סנאי נדיר

New member
זה לא קשור לפז"מ טיפש

זה קשור לזה שאנשים שהשתחררו, חוזרים לפורום כמו איזה חסרי חיים.. אתה, כשתשתחרר, תרצה להיזכר ממשהו מהצבא המסריח הזה?

אזרח111

New member
זה אתה שהתחלת עם "חוסר חיים"

אז אני מעמיד דברים לדיוקם ומציג את העובדות

varui

New member
כן

אני יודע מה אני לא ירצה לזכור למשירות שלי את הבבסיס הסמריח שלי ואת רן

DNile

New member
האמת שלא...

בתור אזרח, כיף להזכר בצבא. זה לא הופך את זה לחוסר חיים. בתור חייל, לבלות את המעט שעות חופש שיש לך מהצבא(או הרבה שעות חופש, במקרה של ילדי כאפות מחלקי תלונות), בבילוי בפורום באינטרנט שבו אתה מדבר על צבא, זה חוסר חיים.

Tomak20

New member
תזהר סנדיר, ה111 עוד יירה בך

זה התחביב שלו הרי, לראות אנשים מתים(הרי ככה זה היה כל ההיסטוריה). באמת מפליא אותי איך נתנו למישהו כזה נשק... היו צריכים לתת לו במקום כרטיס חד כיווני לאברבאנל...

למעלה