ימית לבקשתך, מרק עגבניות

maxima

New member
../images/Emo13.gif...../images/Emo24.gif

עוד פרח עם ציור שצייר ומסגרתי לו...

הענאלע

New member
אם המדפסת שלי היתה עובדת

הייתי מדפיסה ותולה בחדר המורים אצלנו, למען המורות ללשון ו...התלמידים. אין שאלות-הכל ברור! אין תלונות-בגרות בקלות! יש רק הארות! קטע משעשע!

הענאלע

New member
לא מבינה למה התגובות שלי לא במקום

הראשונה למנחמות את אנימו, והשניה לשקדוד.

י מ י ת 2

New member
אנפה ../images/Emo51.gif

כנראה לא הבנו טוב אחת את השניה. אני התכוונתי לעוף על מצע של בטטה ולימון. האם לא את מסרת את המתכון הזה? אם לא, אז מי שהגיש את המתכון מוזמן לחזור עליו שוב. בתודה מראש.

odo13z

New member
היי ימית.

עוף עם בטטה. נחמד. אבל ל י מ ו ן ? רק ייקלקל פה. אם משימי עוף בשקית קוקי עם הרבה תבלינים שמן זית וכמה בטטות חתוכות בתוספת כמה פלפלים צהובים אדומים ואם אתם אוהבים גם אחד חריף לשעה בתנור שחומם ל - 180 מעלות יצא דליקטס. לימון ? יהרוס לך את האוכל. האמיני לי. וכמובן - לא כוזברה , לא חומץ כן - פטרוזיליה , כן - שמן זית טוב. להגיש על יד יין נתזין לבן מקורר היטב בון פטיט.

maxima

New member
אודו...אני עשיתי את העוף בלימון

על מצע בטטות ליקקו את האצבעות רצו לאכול גם את התבנית...
זה לא רק לימון יש עוד תבלינים וזה טעיםםםםםםםםםםםםם

maxima

New member
לילה טוב כולם....מחר אני בטיול..../images/Emo13.gif

לכיוון עכו ואחר כך כפר חסידים חוויות וצילומים ביום ששי או שבת...או ראשון...

odo13z

New member
מקסי. תהיי ממש קרובה לעבודה שלי

מפעל "כרמל-אולפינים". בקיו אווירי - כמה מאות מטרים. תכנסי לבקר. מחלקת הרכש. ממתין לך.

הי אודו, לא טעמת, לא ידעת..........

אני עשיתי עם לימון, כמו שנירה שקד נתנה את המתכון, מה זה יצא טוב, ללקק את האצבעות כל כך טעים זה, תנסה, אם לא תנסה לא תדע!!!!!!!! לילה טוב!!!!!!!!!!!!

ימית , את המתכון הגישה נירה שקד

נירה גם אני עשיתי את המתכון שלך עוף על מצע בטטות, יצא מעולה, התלקקנו, הנכדה שלי באה לקחת בשבילה ובשביל בעלה, לארוחת ערב, היא שולחת לך את תודתה. אם יש לך עוד מתכונים כאלה טובים, נשמח לקבלם, תודה ולילה טוב בידידות

למעלה