ימית לבקשתך, מרק עגבניות

אנפה2

New member
ימית לבקשתך, מרק עגבניות

מי שרוצה פחות סמיך יכול להכניס פחות אורז. ליום חורפי קר. בצל קצוץ גזר קצוץ עלה סלרי חתוך לחתיכות 3 עגבניות טריות מרוסקות קופסה קטנה עגבניות מרוסקות 2 שיני שום 4כוסות מים 2 כפות א. מרק צח סוכר, מלח, פלפל שחור טחון לפי הטעם. חצי כוס אורז לא מבושל. 1כף שמן זית. אופן ההכנה : את הירקות לאדות כ-5 דקות להוסיף את שאר החומרים. לאחר הרתיחה לבשל על אש קטנה חצי שעה, אפשר לפזר לאחר הבישול כוסברה, פטרוזיליה או שמיר. בתאבון.

אנפה2

New member
מתי פלומה חוזרת, מתגעגעים כבר.

האם מישהו היה בקשר עם אנימו, מה שלומה, איך עוברים עליה ימי האבל ?.

shkedud

New member
מחר יש לי שיעור לשון על הניקוד, ומה

לעשות שהילדים שונאים את זה? (בינינו גם אני) מצאתי קטע חמוד חמוד שכתב בזמנו דני סנדרסון, ומקווה שגם אתם תחייכו (לא חובה) יום אחד אימא שורוק קָמָה, וגילתה,שחולם חסר. היא קָרְאָה לאחיה "צירה" כדי לְחַפֵּש את חולם, כי אבא "שווא", נָח. לבש צירה בגד כפת, ויצא לדרך. בדרך נִתְקַל בשתי אותיות בומ''פ. הִתְפַּתְּחָה תגרה, וצירה חטף פתח בראש. צירה, ששם דגש חזק על אומץ, זרק עליהם חיריק וברח. בדרך פגש קמץ קטן, שסיפר לו ששמע שחולם מסתתר בקובוץ שורוק. הלך צירה לקובוץ ואכן מצא את חולם מִסְתַּתֵּר במזכירות החדשה של המשק. איזה בניין...., התפעל. אם יש שאלות, תלונות, הערות - חופשי חופשי....

מקסימה,אורה ואני הולכות לנחם ביום

חמישי, נצא מת"א מהרכבת בשעה 10 שם אפגוש את אורה.

אנפה2

New member
תמסרו לה את תנחומי, אני בעיצומן

של ההכנות לנסיעה לארה"ב.

bimbo.

New member
חונוש, אני חושבת שאם אפי ואני

נצא ב-10.30, נהיה שם בערך ב-11.00. נראה לי שגם אתן תגענה לשם באותו זמן.

maxima

New member
ערב טוב כולם...נהנתי מהשמש

וממזג האויר הנהדר, טיילתי במושב בו מתגוררת ביתי ונתקלתי בשלולית שנשארה מהגשם של אתמול וזה מה שקלטה עדשת המצלמה השתקפות העצים בשלולית

למעלה