ילד של מגע

odety1

New member
הרגתן אותי מצחוק!!!

אצלי היא התחילה למסג' בקדחתנות את השד תוך כדי יניקה...ויש לציין שזה דווקא מצא חן בעיני...

יאמה

New member
תינוקות ואנשים בכלל

צריכים מגע כדי לחיות. גם שאר בע"ח צריכים מגע. אני זוכרת כל מיני ניסויים שלמדתי סוציולוגיה - על קופיפים קטנים עם אמא אמיתית, אמא בובת פרווה ואמא מתכת. כולם היו צריכים מגע ואלו שלא קיבלו (אמא מתכת)- זה השפיע על ההתפתחות שלהם (לרעה כמובן). ומהניסיון שלי: הגדולה הטריפה אותי בנגיעות בבטן, אז העברתי את אבא שלה לישון לידה. לו זה דוקא ממש לא הפריע...כרגע הקטן (שנה וחמישה) אוהב למולל לי את הצופציק של השד, ובנתיים אני סובלת בשקט

big lul

New member
שלי מתלהב עכשיו מלמולל את

החוט של הקפוצ'ונים.... לי זה פיתרון מוצלח לעת עתה. נראה מה יהיה בהמשך.

cornetti

New member
שמעי...

את כישרונית!! נכנסתי לקישורים שלך, והיצירות שלך ממש מקסימות!

shira29

New member
ואני הייתי בטוחה שאנחנו חריגים ../images/Emo6.gif

איזה קטע לקרוא שכל כך הרבה ילדים הם בדיוק כמו הגוזל שלי
מוכנה לסבול בשקט. ואגב, רויטל, בלילה, צ'וצ'ו מתוך שינה זז ומתחיל לשלוח ידיים ואז, בדיוק כמוך, אני נותנת לו יד. בהחלט רגעים קסומים

גם אצלנו

מאוד אוהב את הפופיק שלי כשהוא יונק (קורא לזה פוקיק וזה מקסים בעיני. זה שהוא דוחף לשם את האצבע קצת פחות) וגם למולל את הפטמה השניה. לא נותנת לו, בעיקר לא עכשיו, בהריון בהנקה של הבוקר (לפנות בוקר, אם רוצים לדייק) הוא כל הזמן נוגע, ספק מלטף ספק צובט. זה לא קל לי, אבל חוץ מלהזיז לו את היד מהפוקיק (פופיק) ומהפטמה אני נותנת לו למשש. העיקר עוד חצי שעה של לשכב במיטה עם עיניים עצומות...
את הפנים שלי הוא אוהב לתפוס ולצבוט, בעיקר כשהוא מתוסכל ממשהו, אז נראה לי שזה לא ממש קשור

בנצ100

New member
גם אצלנו...

גמלתי את הקטנה לפני חודש, בגיל שנה ו-9 חודשים ,אחרי שההנקות הפכו להיות מציקות, חזקות מדי, ארוכות ומעיקות. את ההנקה היא החליפה בלישה, ליטוף והחזקה של הציצי שלי. היא מבקשת שאשים חולצה עם מחשוף, רוצה להניח את הראש ישירות על החזה שלי, בלי בד בינינו. אחר כך היא שולחת ידיים ומלטפת עד שהיא נרדמת. עם הגדול זה לא היה מעולם. היא כנראה גם - צריכה מגע...

מיקה 77

New member
אצלנו זה האוזן של אמא

הוא אפילו שם לב אם נפל לי עגיל או הורדתי אותם...
לאבא הוא מלטף את הזיפים

בוממה

New member
אצלנו זה הציצי (שלי)

בין אם זה תוך כדי הנקה או עכשיו שהיא נגמלה - סתם בפני עצמו. (וזה נורא מציק! במיוחד שהיא צריכה להרגיש פטמה...). האחיינית שלי היתה ממומלת את עור הצוואר של הקרובים לה, ובגיל בוגר עברה לצואר של עצמה.

גם..

יונקת הדבש אוהבת למעוך את הפנים כשהיא נרדמת. זה כולל הכנסת אצבעות לפה, מחיצת העפעפיים והכי גרוע זה כשהיא דוחפת אצבע לנחיריים בטעות (זה עשוי להיות גם ממש כואב, בעיקר שהיא מצליחה למצוא את קצה הציפורן הכי דוקר שיש בסביבה..).

למעלה