יו"ר נוער ליכוד ארצי ?

Zack DA

New member
כרגיל - קודם כל תודה

על הברכה ועל ההשתתפות. אני מאמין שפעילות במישור הארצי דווקא תתרום - במובן של התראיינות בכלי תקשורת ומבחינה הסברתית. שים לב לכמות החשיפה שהתקשורת מעניקה ליו"ר נוער עבודה ואפילו ליו"ר נוער מר"צ. צחי

נוער הליכוד צריך לתפעל את עצמו.

זה נכון שיש רכזים, רכזים תותחים יש לציין, וזה נכון גם שיש אנשי מצודה רבים שפועלים למען הנוער, אבל אחרי תפקיד הרכז הוא לרכז פעילות ולא ליצור אותה. בסניפים יש יושבי ראש ואנו רואים שאכן יש פעילות סניפית, לעומת זאת הפעילות הארצית דרושה שיפור רב וזאת מכיוון שאין מנגנון ארצי של נוער הליכוד שבו חברים חברי נוער הליכוד. אין כאן עניין של להגיד "אני הייתי יו"ר ואני לא", שהנשיא רק רוצה להגיד שהוא נשיא, הרי יש ממשלה שמתפקדת, לכן זה מגוחך. אני נוער הליכוד - וזו תנועה פוליטית, לכן יש גם פוליטיקה (שהיא לאו דווקא תמיד דבר רע). אם היית בבית"ר, שהיא תנועה לא פוליטית אז לא היה לך יו"ר ארצי של הנוער. בנוסף אתה יכול לראות את נוער העבודה, נוער מרצ, נוער מולדת, שלהם כן יש יושב ראש שפועל בתוך התנועה. והדבר החשוב ביותר הוא שלא מדובר כאן רק על יו"ר, מדובר על שורה של מנגנונים ובעלי תפקידים שמאיישים מטרות חיוניות בנוער הליכוד, כמו: הסברה, מפקד, דוברות, פעילות מבצעית, כנסים פולטיים, חברה.. אי אפשר להפיל את כל אלה על שלושה רכזים, ולהגיד להם תכינו לנו פעילות.

DoronHerman

New member
רובי יונה- ללא שום ספק!

תראו חברה, אני מכיר את יונה מעולה ולדעתי הוא היחיד שיכול להביא שינוי לנוער ובזכותו הקול שלנו יורגש בכל הארץ. יחד עם זאת זה לא דמוקרטי אם יונה פתאום יהפוך ליו"ר. לדעתי צריך לעשות בחירות, כל אחד יגיש מועמדות ולכשנכנס לחוקה אותו יו"ר שיבחר יהיה היו"ר החדש בפועל ובתוכף. אני עם יונה עד הסוף ומוכן לנהל את מסע הבחירות! רק חברה סגרו את הפורום הזה!!!!!!!!!!!!!!! יש לנו רק פורום אחד, בואו נשלב כוחות! www.likud.up.co.il

Zack DA

New member
שיהיה בהצלחה

לרובי, בהנחה והוא מתמודד. לדורון: הפורום הישן הוא פשוט לא נוח. 1. הוא איטי 2. יש בו פרסומות קופצות 3. לא ברור בו מי מגיב למי 4. הממשק טבלאי ומזעזע 5. אין בו מקום למאמרים, סקרים, חדשות וכדומה 6. נושא עם תגובות לא מתעדכן למעלה אני מציע לאחד כוחות. עבור הנה ! אני אפנה לך את הכסא כמנהל הפורום אם זה כל כך עקרוני. אם זה לא עקרוני ובאמת טובת הפורום מעניינת אותך - עבור הנה. צחי

תודה דורון!

תודה רבה דורון, אני מקווה שאני אקבל תמיכה רחבה מכל הנוער. אם אתה לצדי אני יודע שאנחנו לוקחים את הבחירות. לגבי הבחירות, יש בעיה לקיים אותן כל עוד ההצעה לא עברה (או לפחות כך מנסים להראות גורמים מסויימים), אז אין בעיה שנחכה עד ל-17 בפברואר שההצעה תבוא להצבעה בוועידה. הדבר היחיד שאנו יכולים לעשות כרגע, הוא לשכנע כמה שיותר חברי מרכז, ואם ניתן אז גם חברי כנסת.

התכוונתי

התכוונתי לכך שאני יודע שדורון תותח, ואם הוא איתי אז הסיכוי שלנו לנצח גדול מאוד.

למעלה