יותר מדי דברים קורים בבת אחת

מיכל 1979

New member
יותר מדי דברים קורים בבת אחת

הגשתי תלונה, התחלתי טיפול פסיכולוגי מוצף לי מדי אני לא מסוגלת להתמודד עם הכל. עם הדברים שעולים בטיפול ואחרי עם הדברים שבהם אני נזכרת עם הכאב שעולה ומציף וחונק והורס והתלונה- החקירות, והעימות.. ועכשיו הוא שוחרר "עד תום ההליכים" ומתברר שהחבר לשעבר מעורב בסיפור ושניהם חופשיים ואני מפוחדת ומריבות עם ההורים כי הם עדיין לאיודעים כלום ולא מבינים למה הבת שלהם נהייתה "כזאת" ומשטרה שמגיעה הביתה אחרי ש"נעלמתי" לכמה חברים וירטואלים ואף אחד לא מבין והעבודה- צריכה להתנהג כרגיל. פיטרו אותי. החזירו אותי אחרי שיחה עם הבוס ועכשיו גיליתי שמדברים עלי ועל מה שקרה לי. לא יודעת איך הם יודעים אבל יודעים והדיבורים לא מפסיקים. בכל מקום מתלחששים. תחושת הבדידות חזקה מתמיד לא מרגישה מוגנת הוא יחזור לפגוע הוא כבר פגע, מצא דרך ל פגוע בלי להתקרב אלי, כי אסור לו שלח לי חבר שלו שהבהיר לי שבגלל שהגשתי תלונה אני אסבול יותר צריכה להגיש עוד תלונה אבל מפחדת. מפחדת שיש עוד סוללה של "חברים" כאלה שלו שיחזרו ל פגוע ... לא טוב..... לא טוב לי בכלל

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
זיכרונות מטרידים.. ../images/Emo10.gif

מציצים מכל פינה, גורמים לך לחשוב שוב על כמה שנפגעת, כמה שהיה לך קשה לבקש עזרה ולעשות לזה סוף.. ועכשיו כל הפחדים חוזרים באותו זמן, העבודה, החברים שלו, ההורים שלך והלחשושים מסביב.. עד שאת לא מסוגלת להתמודד עם כל המכשולים בדרך שלך.. וזה בטח כל כך מייאש עבורך כשאין מי שישמע את הכאב שלך, יבין כמה שאת זקוקה לתמיכה.. ויחד עם זאת, מיכל 1979 היקרה, אנחנו שומעים כמה שאת מנסה להילחם בזיכרונות, להיאחז בטיפול ולהתמודד עם הכאב.. אנחנו רוצים להציע לך מקום לצרוח, לדבר, לבכות, לשתף... פה בפורום, או בשיחה אישית, מבטיחים להקשיב, להיות איתך, אולי תוכלי להרגיש מעט פחות לבד...

שלום

הלחמי. פני ככל שתוכלי לרשויות המשטרה ובית המשפט והתלונני. בקשי הגנה מהמאימים עליך. הגני גם על עצמך באופן אישי מהעלבות ומהזקות מצד אחרים. מצאי לך בעל טוב, שתאהבי ויאהבך, ותחיו ביחד בשלוה.

תאום2

New member
/tapuzforum/images/emo201.gif/tapuzforum/images/emo201.gif

רק דבר אחד -אל תוותרי לו בשום פנים ואופן! אל תפחדי, את לא צריכה לפחד, הוא צריך לפחד. לכי נגדו עד הסוף ואל תפחדי כי אין לך ממי או ממה.

למעלה