יונתן הירש, שהותקף מילולית באוטובוס ע״י חולת נפש הוא פרובוקטור שמחפש את זה

SupermanZW

Well-known member
ביים? האשה צעקה כי ביקש ממנה?
לא, היא חולת נפש מוכרת בהוד השרון, סביר שהוא מכיר אותה, והסרטון ערוך. הרי הראשון שמדבר בסרטון זה הוא, כאשר הוא שואל אותה למה הניחה שלא עשה צבא, אין בסרטון את מה שקרה קודם או את ההקשר בו אמרה שלא עשה צבא. אני מניח שהתגרה בה באיזשהו אופן כי צפה כיצד תגיב ויש באינטרנט עוד 3 מקרים שונים בהם הותקף וכל פעם על ״היותו חרדי משתמט״, הוא סדרתי.

SupermanZW

Well-known member
קשקוש.

החרדי ביים גם את דבריה המחליאים של אותה שמאלנית ?

בימים טרופים אלו של תקשורת הפייק השמאלנית - זכותו וחובתו של אותו חרדי להשתמש בתקשורת בכדי להציף את התופעה המכאיבה.
הוא חתך את מה שקרה לפני החלק שהעלה, באחד מהסרטונים שצילם בעבר טען שמישהי ניסתה לדרוס אותו אחרי שקראה לו ״חרדי משתמט״, אתה מאמין שזה קרה לו? יש יסוד חזק להאמין שהוא מכיר את אותה חולת נפש, כי עוד באותו יום פנו אליה מתחנת רדיו חרדית לבקש את גרסתה, מנין להם שמה, כתובתה ומספר הטלפון שלה? ודאי הוא מסר להם, השדרן אף אמר שיש לו את מספר הזהות שלה, איך לדעתך השיג אותו? אני מניח שבגלל שידע שהיא חולת נפש צפה את תגובתה והתגרה בה, אבל להראות את זה יהרוס את הסיפור. חפש בטוויטר, הכל שם.

nothing but the truth

Well-known member
הוא חתך את מה שקרה לפני החלק שהעלה, באחד מהסרטונים שצילם בעבר טען שמישהי ניסתה לדרוס אותו אחרי שקראה לו ״חרדי משתמט״, אתה מאמין שזה קרה לו? יש יסוד חזק להאמין שהוא מכיר את אותה חולת נפש, כי עוד באותו יום פנו אליה מתחנת רדיו חרדית לבקש את גרסתה, מנין להם שמה, כתובתה ומספר הטלפון שלה? ודאי הוא מסר להם, השדרן אף אמר שיש לו את מספר הזהות שלה, איך לדעתך השיג אותו? אני מניח שבגלל שידע שהיא חולת נפש צפה את תגובתה והתגרה בה, אבל להראות את זה יהרוס את הסיפור. חפש בטוויטר, הכל שם.

אין לי מושג אם זה נכון או לא, אבל כבר בשרשור הקודם בנושא כתבתי שמשהו לא מסתדר לי בתגובה 19

mיטלמן

Well-known member
קשקוש.

החרדי ביים גם את דבריה המחליאים של אותה שמאלנית ?

בימים טרופים אלו של תקשורת הפייק השמאלנית - זכותו וחובתו של אותו חרדי להשתמש בתקשורת בכדי להציף את התופעה המכאיבה.
קשקוש,
אתה קורא לפעמים את מה שאתה כותב?

משתפרת1

Well-known member
כתבתי את זה גם בדיון הקודם, אכתוב בקיצור גם כאן.
האישה הדוחה הזו התראיינה בטלויזיה, בתוכנית הבוקר של ערוץ 12 (שאותו אי אפשר להאשים באהבה עזה לחרדים). כמו אחרונת האוטואנטישמים אמרה ש"דווקא" יש לה חברה חרדית, אך לקראת סיום הראיון אמרה בשצף קצף שהיא שונאת חרדים.
לגמרי מאמת את הסרטון.

SupermanZW

Well-known member
כתבתי את זה גם בדיון הקודם, אכתוב בקיצור גם כאן.
האישה הדוחה הזו התראיינה בטלויזיה, בתוכנית הבוקר של ערוץ 12 (שאותו אי אפשר להאשים באהבה עזה לחרדים). כמו אחרונת האוטואנטישמים אמרה ש"דווקא" יש לה חברה חרדית, אך לקראת סיום הראיון אמרה בשצף קצף שהיא שונאת חרדים.
לגמרי מאמת את הסרטון.
האישה הזו היא חולת נפש ואפילו בתה העידה על כך. הסיבה שאינה מאושפזת במחלקה סגורה היא שאינה מסוכנת.

ai27

Well-known member
האישה הזו היא חולת נפש ואפילו בתה העידה על כך. הסיבה שאינה מאושפזת במחלקה סגורה היא שאינה מסוכנת.
איך אנשים מעורערים מגיבים לקמפיין הסתה מתמשך?

הרי גם על חצי מהמחבלים הערבים טוענים בדיוק אותו דבר

SupermanZW

Well-known member
איך אנשים מעורערים מגיבים לקמפיין הסתה מתמשך?

הרי גם על חצי מהמחבלים הערבים טוענים בדיוק אותו דבר
אפשר לטעון, אבל אין הוכחות שחצי מהמחבלים הם חולי נפש. לגבי האישה הזו, מספיק לשמוע אותה מדברת כדי להבין שהיא חולת נפש. הרי לא רק שלא מסרה את גירסתה ולא ניסתה למנוע מעצמה להסתבך, היא דיברה לא לעניין כשפנו אליה וצרחה על המראיין בלי שום סיבה, כאשר הוא דיבר אליה בנועם וברוגע. איך אפשר להתעלם מכך?

ai27

Well-known member
אפשר לטעון, אבל אין הוכחות שחצי מהמחבלים הם חולי נפש. לגבי האישה הזו, מספיק לשמוע אותה מדברת כדי להבין שהיא חולת נפש. הרי לא רק שלא מסרה את גירסתה ולא ניסתה למנוע מעצמה להסתבך, היא דיברה לא לעניין כשפנו אליה וצרחה על המראיין בלי שום סיבה, כאשר הוא דיבר אליה בנועם וברוגע. איך אפשר להתעלם מכך?
חצי מהלפידונים מתנהגים ככה
גם בפורום
את כולם נשלח לאברבנאל?

SupermanZW

Well-known member
חצי מהלפידונים מתנהגים ככה
גם בפורום
את כולם נשלח לאברבנאל?
בפורום אנשים מרשים לעצמם יותר מטבע הדברים, בפורום אנשים הם אנונימים ולא חוששים להתבטא באופן שהיו מתביישים או ממש לא מסוגלים כאשר הם מדברים עם מישהו פנים אל פנים. כשאין סיכוי להשפלה וביזיון, במיוחד לעיני אחרים (במובן המילולי, כלומר כשממש רואים את האדם), מאבדים את הבושה. יש הרבה אנשים שפנים מול פנים יעשו רושם של אנשים מנומסים ומכבדים, אך בפורום אינטרנטי הם ביריונים המשתמשים באלימות מילולית דרך קבע ולא מכבדים אף אחד. זה לא אומר שהם חולי נפש, זה אומר שכאשר הם יודעים שלא ניתן לדעת את זהותם האמיתית אין להם כבוד, אין להם בושה, אין להם דרך ארץ, והם בעיקר מוציאים את האגרסיות שלהם על אחרים כי הם צופים שלא יקרה שום דבר, והדבר החמור ביותר שעלול לקרות להם זה שיחסמו אותם מהפורום ואז יחזרו עם כינוי חדש.

אפילו אם ניקח אותך כדוגמה, שבפורומים אתה מרשה לעצמך להשוות שמאלנים ולפידונים לנאצים, אני בטוח שפנים מול פנים לא קראת לאף אחד נאצי, כי אז היית מסתבך, אבל בפורום שום דבר לא יכול לקרות לך, לכן אתה יכול ללמוד אפילו מהדוגמה של עצמך. אין הכתיבה בפורום מעידה על התנהגותו של אדם כשהוא נמצא בין אנשים ממש, ולא באופן וירטואלי.

Harrington

Well-known member
מנהל
בפורום אנשים מרשים לעצמם יותר מטבע הדברים, בפורום אנשים הם אנונימים ולא חוששים להתבטא באופן שהיו מתביישים או ממש לא מסוגלים כאשר הם מדברים עם מישהו פנים אל פנים. כשאין סיכוי להשפלה וביזיון, במיוחד לעיני אחרים (במובן המילולי, כלומר כשממש רואים את האדם), מאבדים את הבושה. יש הרבה אנשים שפנים מול פנים יעשו רושם של אנשים מנומסים ומכבדים, אך בפורום אינטרנטי הם ביריונים המשתמשים באלימות מילולית דרך קבע ולא מכבדים אף אחד. זה לא אומר שהם חולי נפש, זה אומר שכאשר הם יודעים שלא ניתן לדעת את זהותם האמיתית אין להם כבוד, אין להם בושה, אין להם דרך ארץ, והם בעיקר מוציאים את האגרסיות שלהם על אחרים כי הם צופים שלא יקרה שום דבר, והדבר החמור ביותר שעלול לקרות להם זה שיחסמו אותם מהפורום ואז יחזרו עם כינוי חדש.
די עצוב אם זה נכון. אישית לא אכתוב בפורום שום דבר שלא אומר גם לאדם בפניו. מוזר לי שיש המתנהגים אחרת, אם כי אין מחלוקת שלא חסרים כאלה.

ai27

Well-known member
הקנדים מפוסמים בזה שהם מפחדים להגיד בכנות מה שהם חושבים, ותמיד מדברים מנומס.
הישראלים ממש לא ככה.
די להפך
אפילו אם ניקח אותך כדוגמה, שבפורומים אתה מרשה לעצמך להשוות שמאלנים ולפידונים לנאצים, אני בטוח שפנים מול פנים לא קראת לאף אחד נאצי, כי אז היית מסתבך,
לאותם אלו שהעזו להגיד מולי דברים כאלה?
ברור שעניתי בחריפות.
עם שמאלנים אין לי שום בעיה מהבחינה הזאת - כי זאת לא אידאולוגיה שמתבססת על הסתה נגד יהודים.
ממש לא מושלמים,
אבל ראית שהם הצליחו לתפקד - גם בממשלות אחדות,
ואפילו בקואליציות עם דתיים וחרדים.

הלפידונים לעומת זאת - תמיד מגיעים עם התעמולה המטורללת שלהם למקומות מאוד אפלים.
ולא מצליחים לתפקד - בלי לרמוס לחלוטין כל מי שחושב אחרת מהם

מן הסתם כשהיה פה שלטון לפידוני,
לא העזתי לדבר כמעט עם אף אחד על ענייני פוליטיקה.
בטח לא ללכת להפגין.
חופש ביטוי זו פריבילגיה שיש בדמוקרטיה - ולפידונים מתנגדים בחריפות לדמוקרטיה וזכויות אדם בסיסיות

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
גם אם היא חולת נפש, מה זה שייך לכך שיש בה שנאה מושרשת לחרדים?
המונח 'חולת נפש' קצת משמש בהגזמה כאן. היא טוענת שהיא מתמודדת עם דכאון אם אני לא טועה. זאת התמודדות ללא ספק, אבל מכאן ועד לצורך באשפוז תיאורטי ו/או הצדקת דבריה באירוע דנן, אכן יש מרחק. זה סתם חלק מנסיונות ההקטנה בדיוק כמו שהטענות שהחרדי המעורב צילם עוד פעם סרטון כזה הן כאלה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
יונתן אינו פרובוקטור. הכירו את משפחתו

SupermanZW

Well-known member
יונתן אינו פרובוקטור. הכירו את משפחתו

כל אמא תאמר רק דברים טובים על ילדיה (למעט אם היא חולת נפש), לכן לא ניתן לשפוט את יונתן הירש על סמך מה שאמרה אימו.

למעלה