יומגנס - המבורגר טעים, שירות בלתי נסבל.

foofoo77

New member
כשמוחקים תגובה אחת

כל התגובות שמשורשרות אליה נמחקות אוטומטית.

נחשונת כתבה תגובה בה היא תמכה במסעדה ואני ועו

ועוד מספר כותבים הגבנו אליה וזה נעלם...לפחות אצלי..

לא רק אצלך...

מישהו מחק את התגובות...

bruno01

New member
לא נמחק כלום בשרשור הזה, בוודאות.

יכול להיות שמדובר באיזה באג, או תקלה טכנית,
ואם אתן יודעות שהודעה שלכן נעלמה מפה, כדאי לדווח על כך בפורום משוב.

bruno01

New member
וכמו שעניתי לך במסר, לא נמחקה

על ידינו או על ידי מישהו אחר שום הודעה בשרשור הזה.
בדקנו את זה.

אני וחבר שלי היינו נהנים שם

בלי תינוקות, עם חיבה גדולה למוזיקה רועשת, ובלי שיהיה לנו אכפת מה המחירים של המנות.

בטח גם היינו מתחברים עם המלצר/הברמן (תמיד מעדיפים לשבת על הבר), מקבלים יחס מעולה ומשאירים טיפ יפה (מינימום 20%).

גם אנחנו רצינו להיכנס לשם בשבת האחרונה

הגענו לשם בסביבות 17.00, אבל רשימת ההמתנה הייתה פשוט בלתי נסבלת (חיכו בחוץ לפחות 50 איש), כך שויתרנו על הרעיון והמשכנו בדרכנו.
ולגבי המסעדה עצמה, מהפעמיים שיצא לנו לשבת בה (עוד במקום הקודם ליד קלנסווה), לפי החבר'ה שחיכו בחוץ ואלו שישבו בפנים, קהל היעד העיקרי של המסעדה הוא צעירים (טווח גילאים 17-25) תושבי האזור, שאוהבים מוסיקה רועשת ופחות מתמקדים בנושא השירות, אלא מגיעים כמה חבר'ה כדי לשבת על המבורגר וכוס בירה, לצחוק ולפטפט, ואפילו המלצרית הכי דפוקה בעולם לא תהרוס להם את הבילוי...
זהו, פחות או יותר, הקונספט של המקום, כפי שאני תפסתי אותו, ולא נראה לי ששום ביקורת שלילית עליו תשנה או תזיז משהו.
אנחנו, לפחות, נהנינו מההמבורגרים הטעימים והמוסיקה הרועשת והשירות הדי צולע לא הפריעו לנו יותר מדי...

netgie

New member
אני מאוד אוהבת את המקום

לכל מסעדה יש את ה"קטע" שלה.
זה כמו ללכת ל"שילה'" ולהגיד שיקר שם ושהמלצרים פלוצים. כן, יקר שם והמלצרים מתנשאים לאללה. אבל האוכל טעים ברמות אחרות. אז צריך להחליט מה יותר חשוב.
על אותו משקל ה"יומנגוס" עובד כפי שהוא עובד. האווירה כיפית, ההמבורגרים נחמדים והבירה טובה. השירות לא מדהים, אבל לא באתי לשם בשביל זה, ולא מזיז לי. הם הולכים על הקונספט שקראת תפריט מראש או שכבר סעדת שם פעם, אז או שאוהבים את זה, או שלא.

החתולית

New member
כלומר הם לא רוצים לקוחות חדשים

רק לקוחות שכבר היו שם ומכירים את התפריט בעל-פה?

נו באמת...

לא, זה אומר

תרימו את התחת מהכיסא ותסתכלו על הלוח, או תתעקשו לשמוע את המחיר מפי המלצר.

יש משהו בשירות קליל ולא מקצועי שלי אישית גורם להרגיש יותר בנוח,
וכנראה שאני לא היחידה שזה מתאים לה.

החתולית

New member
אם לקוחה צריכה "להרים את התחת"

כדי לקרוא תפריט וללכת לארומה לבקש כסא תינוק, ואם השירות קליל ולא מקצועי, אז מחירי המנות וגם הטיפ צריכים להיות בהתאם.

נראה לך שהמלצרים והמלצריות ביומנגוס, יהיו מוכנים לקבל טיפ של 5%, משום שהשירות קליל ולא מקצועי ?

זה לא קשור לטיפ

השירות הזה הוא מה שהמסעדה מציעה,
אם את לא מתחברת לזה - אל תסעדי בה,
אבל אין מה להוציא את זה על המלצרים, כי הם עוקבים אחרי הוראות ההנהלה.

להשאיר 5% על שירות קליל ולא מקצועי
זה כמו שאני אשאיר 5% על השירות הכי רשמי ומהוקצע במסעדת יוקרה כי אני לא מתחברת לפלצנות הזו.

כשאני יוצאת לאנשהו (ולא לשווארמה מתחת לבית בשביל לסגור פינה, אלא ממש לבלות) אני לוקחת בחשבון את החשבון (והוא בדרך כלל לא יורד מ400-500 שקל לזוג).
ואני והחבר שלי איכשהו תמיד מתחברים עם הצוות במקום ומקבלים יחס מעולה ופינוקים ותמיד משאירים מינימום 15-20% טיפ. במיוחד כשמדובר במקום שמציע שירות קליל ולא רשמי.

bruno01

New member
יש הבדל בין שירות קליל לשירות לא מקצועי.

ושירות לא מקצועי הוא בדיוק כמו שמו: לא מקצועי.

וכמו בכל מקצוע, על עבודה לא מקצועית לא משלמים כמו על עבודה מקצועית. זה פשוט מאוד.

שירות קליל זה אחלה, וגם אני אוהב את זה. יש מספיק מקומות שיודעים להציע שירות קליל ולא רשמי, אבל כזה שעדיין עוזר, מועיל ולא מתייחס אליך ואל הכסך שלך בזלזול.

שירות מזלזל וכזה שלא מוכן לעזור, או לא יכול לעזור, זה משהו אחר לגמרי וזה לא שירות, זה יציאת ידי חובה. ועל יציאת ידי חובה לא "מצ'פרים".

לא ככה אני מגדירה שירות לא מקצועי

כשמלצר אחד לא מייש קו עם המקום - הוא מתרשל בעבודתו.
כשרוח המקום היא שירות מסוג מסויים - אתה יכול לאהוב או לאהוב אותו, אבל זה לא אומר שהמלצר לא עושה את העבודה שלו כראוי.

אולי הבחירה שלי במילה 'מקצועי 'היתה לא נכונה, יכול בהחלט להיות ש'רשמי' היה מתאים יותר למה שהתכוונתי להגיד.

netgie

New member
אני לא יודעת מה הם רוצים

לא קראתי את המניפסט שלהם.

אני כן יודעת שבפעם הראשונה שהגענו לשם, חקרתי לעומק כל מרכיב שיש בהמבורגר (התעניינתי באיטלקי ובצרפתי) והם ענו לי בהרחבה ולא נתנו לי הרגשה לא נעימה.
אם שירות במקום מסוים לא מתאים - זה לגיטימי לגמרי. אז לא להשאיר טיפ ולא להגיע.
אבל יש אנשים שלוקחים בקלות את השירות. הייתי שמחה אם הוא היה טוב יותר, אבל בסופו של דבר אני מוכנה לחיות עם זה בשלום. אולי כי אני מתחברת למקום הזה.

למעלה