יום רביעי

dolev45

New member
יום רביעי ../images/Emo9.gif

היום עבר כל כך מהר!! הייתה לי הכתבה באנגלית ומבחן בתיאטרון, הייתי לחוצה לפני שניהם .. אבל בסוף התברר שהכל היה כל כך קל!! חפרתי למורה בתיאטרון חחח (הוו נקמה מתוקה
) היה גם שעתיים מת' (כמו בכל השלוש שנים האלו- ימי רביעי שעתיים מת'! סבל!! ), ואני כל כך השתעממתייייייי היה כל כך קלללל
ומחר יש לי שעתיים פסיכולוגיה!!!! ((((:) חכיתי לזה כל השבוע!!

הו ../images/Emo13.gif

כמה טוב לקרוא מילה טובה על מקצוע של מדעי החברה
אני מקנאה בך. המורה שלנו החליטה לנסוע לשלושה שבועות לאוסטרליה. מצד אחד זה כייף, כי לא לומדים בימי רביעי עד השעה השביעית - אבל זה גם חבל להפסיד את אחד המקצועות המעניינים. המורות שלי להיסטוריה ותנ"ך ממש טובות; הן מעבירות את החומר בצורה שונה, הרבה יותר מעניין ופשוט לזכור. ככה ששעת אפס ושלישית עד רביעית עברו דיי בנעימים. שעה ראשונה גאומטריה הייתה קצת מלחיצה, כי הייתי צריכה לפתור תרגיל על הלוח ולהסביר אותו בלי הכתיבה. אבל עמדתי במשימה בכבוד
בחינוך החליטו להעביר אותי ואת הפרטנר שלי יותר מדיי קדימה
. יש לשנות את הדבר - ומהר. החלטתי לא להכנס לערבית בשעה החמישית. אין טעם אם אני לא מרגישה טוב בפנים. אל תסכלו אותי באבנים, בבקשה. נכון, על שפה לא מוותרים - אבל אני רוצה להעביר את התיכון בהרגשה טובה. עכשיו חזרתי מהחזרה הכי טובה עד עכשיו. לשיר את שיר הרעות בעיבוד זה ממש לא פשוט. אבל כשמקשיבים לכל הקולות ביחד, מבינים את הייחוד והיופי שבכך, עם כל הקושי. התפקיד שלי בשיר המגוון: אני שרה את המנגינה בקול האמצעי בסוף הבית השני ובכל הפיזמון, ושרה קולות בבית השלישי
המשך יום נעים

noam270

New member
אם זה ערבית, אפשר לוותר../images/Emo6.gif

אם לא הייתה לי בגרות בינואר, ואם לא הייתי פחדנית מדי, כנראה שגם אני הייתי מדלגת על שיעורים
אבל יש לי בגרות בינואר, ואני פחדנית מדי בשביל להבריזXDDD

אני בהחלט יכולה,

כיוון שאני לומדת ערבית בתור מגמה. את לימודי החובה סיימתי בשנה שעברה. אני כנראה אעבור לסיפרות, אבל אני גם פתוחה להצעות אחרות. מחר אדבר עם האחראית אצלינו לנושא המעברים (היועצת). שיהיה לך המון בהצלחה!

noam270

New member
תודה../images/Emo23.gif אני אצטרך את זה../images/Emo8.gif

טוב, נעבור את זה איכשהו

dolev45

New member
נועם! XD

כל מי שעשה את הבגרות בערבית אצלינו קיבל מעל 95 אין לך מה לדאוג אפילו המטומטמים בערבית (אהמ >< ) קיבלו מעל 95!!

noam270

New member
לא נכון, רק אלה שבמגמה...

שעזרו להם שם וזה... בכל מקרה, אני אעבור את זה איכשהו

dolev45

New member
חחחח לא בלי שום קשר למגמה...

כולם קיבלו מעל 95
את תעברי את זה

supercoconut

New member
לא יודעת מה איתכן

אבל אני מכוונת לציון 57. מספיק כדי לעשות למורה נהנה בננה מהצד השני של קו הנכשל לא מספיק כדי לדעת ערבית.
Perfect

dolev45

New member
שעה שביעית?!?!

עד איזה שעה אתם לומדים בדר"כ?!? :-O חח כןןןןןןן אני כל שבוע כל השבוע מחכה לשעתיים האלה! יוו את שרה ? D:

עלי להודות לגורל הטוב

על כך שיש לי רק שעה שביעית אחת, ואין לי באף יום אחר שעה ארוכה כמו זו
ואם מסתכלים לעומק, בעניין השעות, אפשר לראות ששעה שביעית מסתיימת רק בשעה שתיים וחצי. ימי רביעי הם פשוט מעיקים כי אני מתחילה בשעת אפס (רבע לשמונה) - ככה שאני לומדת שמונה שעות. בשאר הימים אני מסיימת בשעה אחת, ופעם נוספת בשעה רבע לשתיים. הכל בענייני המתבונן
אני בהחלט מבינה אותך
. חבל כל-כך שאלו רק שעתיים, ופעם אחת בשבוע
הצטרפתי למקהלה השנה, ואני שרה קולות אמצעיים. זאת חוויה מאוד מיוחדת
ערב טוב ^^

morosh1234

New member
חחח.. אני לומדת עד השעה התשיעית כל יום!

45 שעות שבועיות
(יום שישי אני לא לומדת)

supercoconut

New member
דולב דולב

כבר שכחת שהבית ספר שלנו מיוחד כזה ויש לו לוח זמנים שונה משל כל שאר הארץ?

dolev45

New member
מההה!??!?!?

אינמצבבבבבבב
לא הייתי שורדתתתתתת חחחח 55 דקות אני לא יכולה לשרוד בשקט בלי לבדוק 5000000 פעם מה השעה

supercoconut

New member
באמת.

קוראים למקום ההוא קריית חינוך בני דרור. ויש שם הרבה מושבניקים. ומבר נחשבים שם לבין החכמים. מקום מוזר כזה

למעלה