יום רביעי

o Unicorn o

New member
../images/Emo235.gifיום מעצבן קצת |גמאני חופרת|

היה לנו שעתיים אלגברה ולא הכנתי שיעורים והמורה תפסה אותיS: וזאת מורה שאם מראים לה שיעור הבא שהשלמת אז היא מוחקת אז כל השיעור עשיתי תשיעורי בית P: . אח"כ גיליתי שידיד אחד שלי כעס עלי כי אני וידיד אחר לא חיכינו לא אתמול בדרך הביתה. אחרי שהוא סלח לי כבר גיליתי ששני הידידים בריב וניסיתי לפייס אותם כל היום ללא הצלחה
היתה שעה לשון ומישהו הביא אישור שהוא החסיר שעות ואז זה התגלגל לזה שבכל השיעור דיברנו על המנות.. ומחר יש מבחן, יופי . אופטיקה שעתיים וגיליתי שיש בוחן ולא התכוננתי אליו אז התכוננתי בדרך לכיתה [שזה בקושי כי לא הייתה הפסקה] אז הלך לי ככה ככה בבוחן
ובשעה השניה המורה הקריא שמות ובגלל שלא אמרתי שאני פה בשניה שהוא הקריא אותי הוא כתב לי חיסור
באמצע של שיעור חינוך המורה הוציאה אותנו לדשא ונתנה לנו לנפח בלונים[אכן
] והיינו צריכים להגיד מה אנחנו רוצים להשליך [תכונה או משו כזה] ולפוצץ תבלון עם מחט
לצערי הבלון שלי התפוצץ מהדשא בטרם עת:( מורשת- בא איזה מרצה ודיבר איתנו על סרטן וכאלה.

sitvanit110

New member
יום דיי מעצבן!!!

התחלנו ב-10 כי היו סליחות וכשהיגענו אמרו לנו שהמורה לביולוגיה שלנו לא באה אז חיכינו שעה. ואז היה לי מבחן הכימיה שעתיים ואז תנ"ך עם המורה הכי מצחיק בעולם. ואז מתמתיקה שלוש שעות
ובשעה האחרונה היה לי בוחן

o Unicorn o

New member
../images/Emo235.gifאת לא משרשרת טוב...

את צריכה לשרשר להודעה הראשית

asaf105

New member
מבחן משווה במתמטיקה../images/Emo2.gif

שעתיים ראשונות היה לי כימיה, אחר כך לשון, אנגלית שעת חלון כי המורה לא באה ואז היה לי מבחן משווה במתמטיקה, טוב בגלל שאני 5 יחידות, המבחן היה ברמה די סבירה בוא נגיד, והלך לי מצוין
חח אותי מעניין רק שחצי מהקבוצה שלי תרד ל-4 יחידות, כי אפילו יש לי איזה פרחה בקבוצה, ואף אחד לא מבין איך לעזאזל פרחה כמוה באמת לומדת

morosh1234

New member
יום רביעי../images/Emo13.gif

שעתיים ערבית, קיבלנו שיעורים לחופש ._. דאמט המורים לא נחים לרגע השנה, אה?
אח"כ שעתיים לשון.. למדנו על הימונמיה ופוסימניה.. משהו כזה חחח
שעתיים גיאומטריה >: למדנו על משיק למעגל (זה כל כך מעצבן! כמה משפטים?!
) ושעתיים מחשבים

asaf105

New member
חח משיק למעגל זה עוד כלום

חכי שתגיעי לשני מעגלים, מעגל חוסם וחסום ובמיוחד במליון המשפטים שקשורים לדמיון משולשים!

supercoconut

New member
שני מעגלים זה רצח ../images/Emo7.gif

בעיקר עם מורה שהיא מפוטרת הייטק. לאאאאאאא הטראומות

larisa125

New member
יש לי מורה לפיזיקה שעבדה בהייטק../images/Emo54.gif

המעניין את כולנו למה היא החליטה להיות מורה \ כי הייטק זה יקורתי והרבה כסף והיא אמרה שיש דברים יותר חשובים מכסף.... אני חושבת שפיטרו אותה

supercoconut

New member
חח.ד"א. אח"כ גם את המפוטרת הייטק שלנו פיטרו

גם בהוראה לא רצו אותה. חבל דווקא היו לה כוונת טובות
לא אשמתה שהכיתה שלי כיתה של מופרעים

JeykinsN

New member
חחח גם לנו הייתה מורה כזו למתמטיקה

כן גם לדעתי..
אבל מי יודע אולי הן באמת הגיעו לאיזה רגע של הארה בחייהן והחליטו ליישם אותו בבתי ספר שלנו

larisa125

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo54.gif

אני יכולה לדקלם לך את המשפטים האלו מתוך שינה

supercoconut

New member
יום רביעי

מתמטיקה - היה.אין מילה אחרת לתאר את זה. זה פשוט היה. ביו - כמעט נרדמתי. רציני כמעט נרדמתי. פשוט שמתי את הראש על השולחן עצמתי עיניים והרגשתי את עצמי מתחילה לרחף. אנגלית - בדד
הפעם השתמשתי בקיר ובכיסא הפנוי ויצרתי מהם מיטה. ואז היה בוחן. אני מקווה שהלך לי טוב. לשון - הייתי בערך בדד. כי הזה לידי עשה מבחן ולא יכולתי להעיר לו הערות צד לא מצחיקות. מחר חמישי. ואז. סופ"ש ארוך ארוך. בדיוק מהסופ"שים אנחנו חולמים עליהם. שישבת שמצטרף לחופש מיד אחרי. זה כ"כ פיצוי על ראש השנה.

noam270

New member
חחח../images/Emo6.gif נראה לי אני היחידה שהקשיבהXD

בביולוגיה...
אוי, לשון היה סיוטי. מקסימום היית מצטרפת לרון ועושה שטויות...

supercoconut

New member
עד שהמורה הפסיקה להתעלק עלי?

אני לא צריכה לתת לה עוד סיבות להזכר לשים עלי עין XD אם לא הייתי יושבת כ"כ...מול האף של המורה הייתי עושה סודוקואים. אבל לא. אני יושבת מול האף של המורה. ואין לידי אפילו ילד מופרע שיסיט ממני את העין שלה.

dolev45

New member
מי ? המורה לתיאטרון ?

הביאה לי חומר להתכונן עליו במקום שאני יעשה דברים אחרים בבית

Tom Sawyer10

New member
אאאווווווווווףףףףףףףף!!!!!!!!!!!!!!

אני מתגעגע לבית הספר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני כבר 6 ימים רצוף בבית מתמלא בממחטות הנייר של עצמי וחיסלתי כבר 3 משאפים ועשיתי חמישים ומשהו אינהלציות ואני קורא את מה שאתם כותבים ואני כמעט בוכה!
מתגעגע ללימודים, להפסקות, לשיעורים ואפילו למורים! אני אחזור רק ביום שלישי הקרוב, וגם זה רק לשלושה ימים כי יש את סוכות ויאללה לחופש נוסף רווי שיעמום אינסופי במשך 10 ימים
סליחה על החפירה, הייתי צריך לפרוק את זה...

למעלה