יום רביעי

asaf105

New member
איך לעזאזל שעה וחצי???

חח זה אמור להיות 45 דקות כל שיעור! איך שיעור אחד בבצפר הזה נחשב כמו שני שיעורים רגילים רצופים? אז מה כאילו 6 שיעורים ביום אחד זה בעצם 9 שעות??

supercoconut

New member
אתה שואל אותי?../images/Emo4.gif

ואצלנו שיעור זה בכלל 55 דקות ויש הפסקות בין כל שיעור והשעות שלהם משתנות בערך כל שבועיים. בתי ספר ניסויים זה עוף מוזר.

noam270

New member
../images/Emo45.gifפסיכולוגיה שליטה../images/Emo47.gif

היום שלי: התכסחתי עם חברה כבר כשחיכינו לאוטובוס, וזה סיפק לי בידור למשך כל היום... (פשוט כי עם כל הפסקה שעברה גיליתי שעוד מישהו "שמע" על מה שהיה בינינו) שעתיים ראשונות מתמטיקה... היה בסדר, החומר עדיין פשוט
דיברתי עם המורה לגבי מבחן מעבר לחמש יחידות, ואז דיברנו גם עם המורה של החמש יחידות, אבל תשובה סופית לגבי המבחן אני אקבל אחרי כיפור.. אחר כך שעתיים ביולוגיה, היה מעניין, מגניב, ונחמד!!
אנחנו לומדים על התא, וזה נושא שאני ממש אוהבת, אז כיף לי
בשעה הבאה היה אנגלית, הייתה הכתבה, איכשהו הצלחתי לכתוב את כל מה שהמורה רצתה, אז זה בסדר...
שעה אחרונה - לשון. התפלאתי איך לא הזכרת את זה דולב, כי זה היה שיעור הזוי ברמות. ידיד שלי, שיושב לידי, התחרפן משיעמום ועשה שטויות, ואני לא הפסקתי לצחוק, וכל הזמן פחדתי שהמורה תתפוס אותי וזה... רציני, מרוב שיעמום ה ש ת ג ע נ ו. זה באמת קצת טיפשי... לקבוע לשון בשעה האחרונה....
מחר פסיכולוגיה!!!!

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifפסיכולוגיה זה שיעמומון

לפחות הנושאים שלומדים בכיתה י'. וואו, חרדת מבחנים ומשתנים תלויים ובלתי תלויים. מרגש.

dolev45

New member
חח כןןןן איזה מחורפנים אתםםם ../images/Emo6.gif

חחח בעיקר רון!! איך פיספסתי את רון דופק את הראש בקיר ?
ושיעור לשון היה אחד השיעורים הכי משעממים בהיסטוריה!!!!!!!!!!!! הייתי כל כך עייפהההההה אבל שאר היום היה סבבה D:

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifיום מוזר

3 שעות תיאטרון. בהתחלה היו חפירות מעצבנות על "איך לכתוב מחזה" ואח"כ הלכנו לשחקD: והתחפשנו לקיבוצניקים כדי להציג סצינות ממחזה שקראנו
ואז באחת ההפסקות באה אלי ואל ידיד שלי איזה פקאצה ואומרת שאנחנו (שנינו ועוד זכר ונקבה אחרים) תמיד נראים נורא מדוכדכים ובדיכאון כזה |גבה| כן, אנחנו ממש עם מבט אובדני בעיניים ועל סף חתיכת ורידים
שעה לשון נוראנורא משעמם. נורא. שעה ביולוגיה היה בוחן. טעיתי בכמה מקומות מפגרים כאלה, כל מה שידעתי זה דברים שלמדתי בשנה שעברה כי כנראה שהשנה עוד לא נקלט כלום
שעה אנגלית, הבוחן המובטח באנגלית. אנסין קל ברובו עם שאלה אחת (אמריקאית מסכנה) שהייתה עליה מחלוקת, בגרמר הייתה לי התלבטות בין הראש לבין השמיעה, הלכתי על השמיעה. וחסר לה שהיא תגיד לי שפרזנט פרוגרסיב לא מתאים
עוד שעה אנגלית, אנשים עוד המשיכו את המבחן כי הם מוגבלים כנראה, אז אני וחברות שלי הלכנו לדשא. ואז עוד שעה ביולוגיה, לא היה משהו חשוב במיוחד. אה, חוץ מזה שנעלם לי הסרגל
לא נורא.. אני.. אני יכולה לעשות קו לכותרת עם הקופסא של החודים
ואז הייתי בבית, אכלתי צהריים, ראיתי או.סי ופיוצ'רמה ואז המורה שלי לביולוגיה דפק לי בדלת
הוא חיפש משהו במושב שלי ואמרו לו שזה במספר בית שלי (תשתמשו בדימיון שלכםD: ) ולא ידעתי איפה מה שהוא מחפש כן נמצא, והייתי יותר מדי בהלם מכל הסיטואציה בשביל ללכת לשאול את אחותי. שידעה, דרך-אגב

JeykinsN

New member
../images/Emo12.gif לא הבנתי למה המורה שלך לביולוגיה

בא אליך הביתה??

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifכי הוא חיפש משהו במושב שלי

שלא קשור אלי, הוא לא ידע שאני גרה פה, פשוט אמרו לו שמה שהוא מחפש זה בכתובת שלי

JeykinsN

New member
מבחן במתמטיקה שהלך זוועה../images/Emo7.gif

זוועה רצינית. מבחן של חמשיה תרגילים כנראה מיועד ללכת ככה- שני תרגילים אלגברה שניים גיאומטריה.. מתוכם שני תרגילים בגיאו לא הצלחתי
אני כ"כ הולכת לרדת הקבצה..בוכובוכובוכו אז אוף..אבל ריכשהו התגברתי על זה יחסית מהר..אני כבר בהליכי השלמה של העובדה שאני ארד הקבצה.. חות מזה היה היום בעיקר מתמטיקה, וקצת אנגלית.. שהיה סבבה..הצגנו עבודות קצרות כאלו של איש השנה בישראלי (בחרתי בבחור ערבי לא מוכר שתרם את איברי בנו להשתלה בילדים יהודים
. אל תגידו שזה לא נחמד) לא כמו כל שאר המקוריים שבחרו באחד השליטים או אבי טויבין (אפילו שהוא כן מעורר הערצה..) והיה בסדר
מחר יום קצר אז יהיה טוב
ימים קצרים תמיד מסתדרים, לא?
אואואוואו והתחלתי ערבית סופסוףף אני לומדת עם עוד ילד אחד ובשעה אחרת עם עוד ילד (כאילו או שאנחנו שניים או שלושה בשיעור) וזה די מצחיק
וגם נתנו לי צרפתית אז אני מאושרת ^_^

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאת איתי בתוכנית להוצאת גיאומטריה

מתוכנית הלימודים?
ומה ז"א שניים-שלושה ילדים בשיעור? |גבה|

asaf105

New member
דווקא המבחן במתמטיקה אצלי ההפך ממך../images/Emo6.gif

דווקא השני תרגילים בגיאומטריה שהיה אצלי במבחן היו תרגילים ממש קלים, זה היה רק לכתוב הרבה ודווקא האלגברה אצלנו היה יותר קשה אבל בכל מקרה הלך לי מצוין

למעלה