יום ראשון שבוע חדש צום תשעה באב

ש ר ה לה

New member
שושההה...!!! כנראה שקראת את מחשבותיי

תודה על החומר הכתובעל תשעה באב מבטיחה לקרוא כשאחזור בערב צום קל יאללה אני כבר באיחור...!!!! ביי

טובי66

New member
כמה מילים על תשעה באב

כידוע בית שני נחרב בגלל שנאת חינם. ואומרים שהבית השלישי עתיד להבנות על יסוד אהבת חינם. לפי דעתי אנחנו קרובים מתמיד לאהבת חינם לצערנו. הגדרות: שנאת חינם היא למעשה ציניות, ראיה של האחר באור שחור. האחר באמת לא רע, כוונותיו טובות, אבל מייחסים לו מניעים אפלים ורבדים עמוקים של טומאה. בניגוד לשנאת חינם, שנאה רגילה יכולה להיות טובה, כי יכולים במסגרתה לשנוא את הרוע, שנאת חינם היא תמיד רעה, תמיד עושה את העולם גרוע מכפי שהוא. אהבת חינם היא ההיפך, פירושה לייחס לאנשים כוונות טובות, ראיית האחר באור טוב למה אמרתי שאנחנו קרובים לאהבת חינם לצערנו? כי כאמור אהבת חינם קשה להשגה היינו מעדיפים שהדברים יהיו יפים באמת ונאהב אותם על מה שהם. ולא על מה שהם באמת. באיזשהו מקום עולם שבא על תיקונו ע"י אהבת חינם הוא בהכרח עולם שהאור בו חלש ורפה. והיום אנחנו נמצאים בעולם כזה. דווקא עולם מלא שנאה קרוב יותר לאהבת חינם מאשר לאהבה רגילה או לשנאת חינם. אהבת חינם היא האפשרות היחידה לבנות גשרים בין אנשים רחוקים ועיקשים בדעתם להשאר במקומם. נכתב ע"י יאיר גן

66Amiram

New member
מדוע פתחת שרשור חדש ?

הבלה בלה הזה יכול היה להצטרף לשני שרשורים קודמים העוסקים בנושא .

טובי66

New member
עמירם היקר, פתחתי שרשור זה בכוונה

לא על מנת שיידעו כולם על קמצא ובר קמצא שבגללם נחרב בית המקדש שלנו אלא על "האהבה" שאנחנו מעניקים אחד לשני ובגללו יקום הבית השלישי........ ודרך אגב ברכותיי לתפקיד החדש שלך סגן מנהל פורום הכרויות 50 +

66Amiram

New member
יש לך תשובה עניינית לשאלתי ?

בכל מקרה זה עדיין נשאר בלה בלה , אולי אם את היית מחברת את זה לא הייתי קורא לזה בלה בלה אלה דברים של טעם שמוטב ויתחברו לשרשורים הקודמים בנושא .

טובי66

New member
עמירם, רוצה תשובה עניינית לשאלתך?

אז אגיד לך. רציתי לעשות לעצמי קידום. ושכולם יקראו את מה שהיה לי להגיד. ולך יש שאלה עניינית לשאול אותי עכשיו בלי הבלה בלה בלה........

גיורא16

New member
שרשור-תולעת

השירשור היא גם תולעת טפילית........חשיבות מי התחיל בשירשור.מי שירשר שירשור שריר.......אלו שטויות...התוכן...התוכן. יאללה להתעורר.

טובי66

New member
מאזין, ראיתי את החוכמה של הנזירה

ונדמה לי ששלחתי לך למייל את חוכמת הנזירה..............

טובי66

New member
בטח שזה מותר

תהיה חמוד וקליל כמו שאתה ואל תשתנה ותהיה כבד כמו כמה כאן......

../images/Emo24.gifחביבתי בגיל 56

אחרי שני נשים
כבר ממש לא משתנים

טובי66

New member
יופי מאזין יקר שלי, תמשיך ככה

ואל תשתנה לעולם. אבל שהשם יעזור, מה זה אחרי שתי נשים? היית נשוי פעמיים? חחחחחחחח תסלח לי שאני צוחקת אבל מסתבר שכל גבר כאן מחזיק בכבוד להיות גרוש פעמיים ושלושה.......

טובי66

New member
מאזין, עצתי לך תתחתן מהר עם השלישית

ותתגרש ממנה....... כדי שאני אהיה האישה הרביעית שלך......

טובי66

New member
הגזמת? גבר כלבבי, שאוהב את כל מה

שאני אוהבת, אהרוג אותך???? מבטיחה לשמור עליך היטב היטב

למעלה