יום ראשון- בוקר טוב

michali278

New member
צבעים יפים

חלק העליון מקסים
ואת צודקת לגביי המכנסיים, דגולים ומרבעים לך את המותניים במיוחד עם הג'קט הזה שגם לא עושה הנחות למותניים
היה עדיף קיני או חצאית עפרון גבוהה.

חצאית עיפרון

העבודה שלי כוללת שגרה של ישיבה בפישוק רגליים על מזרן, שכיבה, זחילות וכשאני עובדת עם ילדים גדולים יותר אז גם גלגולים עמידות ידיים וגלגלונים .
חצאית עיפרון יכולה בהחלט להיות לבוש מעניין לסוג העבודה הזה

אולי זו גם הסיבה שאני נוטה תמיד לרכוש מכנסיים קצת גדולים כדי שיהיה לי נוח עם כל האקרובטיקה הזו

candy77091

New member
לוק מסים הצבעים מאוד יפים לך

הולוקיישן של הצילום מהממם גם הוא

טנקס. אני מנסה לגוון עם הפינות השונות בגינה

זו פינה מוצלחת כי מולה יש שולחן שבדיוק מתאים להצבת המצלמה

אני קצת פחות אהבתי...

אני חושבת שעם חולצה עמוסה שכזאת, אין צורך בשרשרת. וגם פחות אהבתי את זה שהמכנסיים והז'קט ממש באותו צבע (לפחות ככה זה נראה בתמונה). בקיצור, הייתי מורידה את השרשרת, משלבת עם סקיני כחול כהה/שחור, וזה היה מושלם

האמת היא שהתוכנית המקורית היתה עליונית שחורה

במקום הזקט הצבאי.
וכשבדקתי את שתי האפשרויות העדפי את הצבאי.
אבל מעניים ששתינו חשבנו על שחור.
סקיני שחורים נמצאים ברשימת הקניות שלי אך טרם נמצאו המושלמים

ממצו

New member
מה שיוגורט אמרה אבל כן אהבתי

הייתי מוותרת על השרשרת ועל המכנסיים. והולכת על סקיני ג'ינס בכחול כהה או שחור. אחלה חולצה!

טנקס. הג'קט הזה באמת מוצלח והוא גם מאד דקיק

וקליל.
ויש לו גם סוד שרק אני יודעת.
מבפנים יש לו ריבוע מנומר במקום שבו יש את שם המותג

בוקר בסימן "אני לא מאמינה שיצאתי מהמיטה"

אני גם מצוננת פחד וגם עשיתי אתמול איזו תנועה לא טובה והגב התחתון שלי הרוס. אני מסתובבת כמו הגיבן מנוטר דאם, רק עם טישו.
איכשהו סחבתי את עצמי מהמיטה, עשיתי מקלחת חמה, לבשתי מה שנפל מהארון והלכתי לעבודה. הפרט החשוב פה הוא המגפיים, שנבחרו בקפידה, כי הם הדבר הכי נוח ומנחם ביקום. מניין ווסט. מרופדים מבפנים כולל בסוליה, אני מרגישה איתם כאילו הרגליים שלי לובשות שמיכת פוך, וזה אחד מזוגות הנעליים הבודדים ביקום שבהם לא קר לי בבהונות.

בגלל מחלה נפשית - פולניות יתר

בשנה שעברה הלכתי לעבודה עם שפעת ו 39 מעלות חום. רק אחרי שחזרתי הביתה בוכה והגננת של הילדים הציעה לבוא אליי ולעזור לי כשאספתי אותם, כי היא ראתה את מצבי, הואלתי בטובי להשאר בבית כמה ימים...

Mיצי

New member
זו מחלה קשה ביותר פולניות

הרבה בריאות
והעבודה תחכה, באמת.
את לא רק לא מבריאה, אלא גם מדביקה אחרים (מרמור קל על זה שנדבקתי בעבודה...)
אז לכי תתחפרי בשמיכה

משקולת

New member
תרגישי טוב!

את והילדים חולים הרבה לאחרונה, לא? מבאס...
. מקווה בשבילך שזו הנגלה האחרונה.

המגפיים נראים נוחים מאוד- סוג של אגס, רק טיפ טיפ יותר אלגנטיים
(ואני מתה על אגס...).
(שלא לדבר על זה שהם אפורים...
).

תאלצי להאמין לי שהם לא דומים אפילו קצת

לאגס.
הם צרים ועדינים, יש להם צורה ממש יפה (אני בד"כ מעדיפה מגפיים עם יותר חיתוכים בחלק הקדמי, אבל לאלה יש ממש צורה מוצלחת).

למעלה